Mateřské znaménko v těhotenství

317
7.1.06 00:07

mateřské znaménko v těhotenství

Ahoj,

mám takový problém. Vyrostlo mi mateřské znaménko, ale všimla jsem si toho až teď :( . Nemohlo by to mít souvislost s těhotenstvím, nestalo se to někomu? Vím, že vznikají pigmentové skvrny, ale tohle je dost velké a do výšky. K doktorovi se chystám, ale uvítala bych uklidnění. Před porodem mi to asi už nevyříznou, je to zrovna na dost nešikovném místě a jsem už 40tt.

Dík

Mašinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3743
7.1.06 07:30

Při prvním těhotenství mi takto vyrostly dvě znaménka, zrovna v oblasti kde jsou drážděny krajem spodního prádla. Teď jsem těhotná podruhé a zatím mi žádné nepřibylo. K doktorovi jsem se s nimi ještě nestihla dostavit. :oops: Naštěstí jsou pořád stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
7.1.06 10:18

Ahoj Masinko, buď klidná, v těhotenství se mateřská znaménka mění. Určitě je ale lepší, když se na to podívá lékař. Mně se taky během těhotenství změnilo znaménko až tak, že se mi to nelíbilo. Tak jsem naklusala k dermatologovi a ten mi řekl, že to nic neni, ale vzhledem k tomu, že tö znaménko mam na místě, které dráždí podrsenka, tak že mi ho po porodu vyndá, když budu chtít. Neplaš se. K dermatologovi ale po porodu zajdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
7.1.06 10:41

Ahoj,

tak díky moc, uklidnily jste mě. Měli jsme bohužel tu blbou nemoc v rodině :( a tak hned vidím to nejhorší.

Mašinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
12.10.15 14:32

Ahoj, může se v těhotenství znaménko i rozšířit? Mám jich dost na břiše a teď koukám, že se mi jedno jakoby „rozlilo“, je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama