Matka zrádkyně

Anonymní
13.12.19 11:24

Matka - zrádkyně

Kdysi jsem byla problémová, hlavně tedy v období dospívání. Přešli už léta a já jsem normální zaměstnaná žena, mám přítele. Přítele jsem představila rodičům a moje matka řekla některé věci z mé minulosti mému příteli. Strašně mě to zasáhlo, beru to jako zradu. Přítel mi to řekl, já jí volala a hned jsem se ptala proč to udělala a ona reagovala „Vyznali jste si navzájem hříchy“? Bože jak moc jí nenávidím. Nechápu proč to udělala. Je to přece minulost. Nevím co dělat, přítel byl překvapený, ale řekl, že to chápe. Stydím se. Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21208
13.12.19 11:29

V první řadě se srovnat se svou minulostí a být k partnerovi upřímná. Třást se pokaždý strachy, aby se někdo něco nedomákl, to asi celý život nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
13.12.19 11:29
@Anonymní píše:
Kdysi jsem byla problémová, hlavně tedy v období dospívání. Přešli už léta a já jsem normální zaměstnaná žena, mám přítele. Přítele jsem představila rodičům a moje matka řekla některé věci z mé minulosti mému příteli. Strašně mě to zasáhlo, beru to jako zradu. Přítel mi to řekl, já jí volala a hned jsem se ptala proč to udělala a ona reagovala „Vyznali jste si navzájem hříchy“? Bože jak moc jí nenávidím. Nechápu proč to udělala. Je to přece minulost. Nevím co dělat, přítel byl překvapený, ale řekl, že to chápe. Stydím se. Co mám dělat?

Tak teď už s tím nic neuděláš!
A co si dělala, tak hrozného?
Snad si se dostatečně ponaučila a teď vedeš spořádaný život. Tak nechápu, proč to teď řešit.
Žij přítomností a ne budoucností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
13.12.19 11:31
@terien píše:
V první řadě se srovnat se svou minulostí a být k partnerovi upřímná. Třást se pokaždý strachy, aby se někdo něco nedomákl, to asi celý život nechceš.

Asi tak no.
Nevíme sice, o co jde, ale pokud je vztah s přítelem vážný (což předpokládám, že je, když ho představuješ rodině), měla jsi být první, kdo mu to řekne. Není nic lepšího než mít mezi sebou čisto. Taky by se ti asi nelíbilo, kdybys od jeho rodiny zjistila že třeba bral drogy nebo má exekuce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 11:32

@unuděná To určitě ano, ale nechápu jak to mohla udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
830
13.12.19 11:34

Nic. Co by si s tím udelala když už je to venku? :nevim: Zalezi jak to pobral pritel. Pokud to jsou veci za ktere se stydíš a hrozilo by, že když se v budoucnu provali bude z toho problem, tak alespon tohle mas za sebou a víš jak na tom si s pritelem ohledem těchto věcí. Podobní případ znám z rodiny, tam ale už dospělá dcera řekla na matku její hříchy jejímu novému manželovi. Melo to sve pozadí, že matka zase chtela neco zatajit a vyuzila na to dceru a ta v nastvaní, když jí za to šel vyčítat něco ten nový manžel, se neudržela a řekla mu různé věci co dělala její matka v době kdy se ještě nepoznali. Popravde, protože znám pozadí, tak jí chápu, že v tom nastvaní jí to nedalo. Takže v tomto kontextu dokážu pochopit i toho kdo napráská staré hříchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
13.12.19 11:35
@Anonymní píše:
@unuděná To určitě ano, ale nechápu jak to mohla udělat.

No a ona byla vždycky matka roku? Neměla jsi ani stín pochybnosti, když jsi ho s ní nechala o samotě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 11:36

@unuděná Ona se nemá právo nazývat matkou, to rozhodně ne.

• Citovat
  • Nahlásit
2545
13.12.19 11:38

Už se stalo,
možná bys měla být mámě spíš vděčná, že vytáhla kostlivce ze skříně a máš čistý stůl a to ještě dřív, než jste založili rodinu. Teď už je jen na příteli jak se k tomu postaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
13.12.19 11:39
@Anonymní píše:
@unuděná Ona se nemá právo nazývat matkou, to rozhodně ne.

Tak pokud máte vztahy na bodu mrazu, moc nechápu, proč jsi jí přítele představovala a ještě k tomu jí dala příležitost mu to vyslepičit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 11:39

@katintheBOx63 Takhle to nebylo. Ona řekla něco, co vůbec nebylo důležité a na co se už mělo zapomenout. Jde o to, že když mi bylo 16 něco jsem ukradla. Ano, hanba mi, stydím se, ale už to zpátky nevrátím. A tomu člověku jsem to vrátila mnohonásobně víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 11:40

@unuděná Přišlo mi normální představit ho rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
17415
13.12.19 11:53
@Anonymní píše:

To ano, ale jestli to dobře chápu, nebyla jsi u toho, když mu to řekla. Já bych takový „matce“ nedala příležitost mluvit s partnerem o samotě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21208
13.12.19 12:04
@Anonymní píše:

Tak když se nemá právo nazývat matkou, žádná rodina to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.12.19 12:10
@unuděná píše:
Asi tak no.
Nevíme sice, o co jde, ale pokud je vztah s přítelem vážný (což předpokládám, že je, když ho představuješ rodině), měla jsi být první, kdo mu to řekne. Není nic lepšího než mít mezi sebou čisto. Taky by se ti asi nelíbilo, kdybys od jeho rodiny zjistila že třeba bral drogy nebo má exekuce :nevim:

Tak treba by mu to nekdy rekla, kazdej mel nejakou pubertu, to neznamena ze je nejakej zavaznej duvod o ni hned vypravet priteli s kterym je treba rok. Muj manzel dodnes nevi co vsechno jsem delala ja v puberte, je mu to uplne jedno, nikdy se me na to neptal, to je davna minulost, clovek dospeje a pak je dulezity, co z nej vyrostlo. Podle me je to od jeji matky pekna podpasovka, jako kdyby jeji matka se treba rozvedla, nasla si pritele a jeji dcera tomu priteli vypravela, jak jeji matka jejiho otce podvedla nebo jak se kde opila, to se prece nedela. Moje matka byla bohuzel taky takova, rada me schazovala pred kamaradama a vypravela jim trapnosti, ktery jsem treba delala jako mala. Delalo ji proste dobre me za kazdych okolnosti ztrapnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat