Matrace pro dítě - poraďte nejlepší

Anonymni
19.12.08 01:21

matrace

Mám prosbu,
včera jsem koupila našemu malému špuntíčkovi pokojíček bez matrace, že ji vyberu nějakou na internetu, ale když vidím tu rozsáhlou nabídku matrací, tak si vůbec nevím rady.

Pomůžete mi?

V malé postýlce jsem měla pro špuntíčka polokosovou, ale nikde jsem nenašla, že by se dělala v rozměrech 90×200cm.

Docela mi padla do oka MATRACE SIMPLESOFT, ale raději bych nejdříve Vaše názory.

Děkuji za jakoukoliv odpověď a názor

Peteryka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

435
19.12.08 06:44

Ahoj! My jsme nedávno byli v KIKA nábytku a pak jsem si říkala že si tu matraci co jsme si vybrali nějakou podobnou na internetu objednám a taky jsem si nevěděla rady. Když jsem si nějakou vybrala co jsem si vybrala a pak třeba vyzkoušela v reálu tak se ty matrace hrozně liší. Takže z mý zkušenosti, určitě vyzkoušet a nekupovat přes net. Tahle co sis vybrala vypadá moc dobře, ale jak říkám asi bych to neriskla nebo se s nima zkusila domluvit jestli bys jí mohla někde omrknout. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
19.12.08 09:26

Ahoj
my mame z Kika a take bych radila ji nekupovat pres net.
Jinak mame polokokosovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
19.12.08 09:40

My jsme vloni kupovali v JYSKU, koupili jsme matraci co na jedné straně je polyuretanová pěna, uprostřed je kokosová vrstva a z druhé strany je paměťová pěna!
Malý je na ní strašně spokojený a je opravdu moc pohodlná!
Měla nějaké označení GOLD …, ale musela bych se ti podívat! Koupili jsme ji v akci a byla slevněná asi ze 4 500,– Kč na 2 000,– Kč

Asi bych taky nekupovala matrace přes internet! Ony ty zásilkové služby nejsou nic moc a převoz kokosové matrace je celkem náročný - neměla by se ohýbat ani „lámat“ a to bych moc nevěřila, že to dodržují!
Ještě co jsme shaneli matraci tak jsme byli v GAZELU (máme z tama i postel) a tam měli hodně velký výber, měli nějaké české, ale i Italské matrace a myslim, ze by jsi si vybrala! Ty Italské byly docela drahé, ale ty české stály mezi 2 500,– Kč až 5 000,– Kč - měli jich tam opravdu hodně!

• Nahlásit
  • Citovat
2318
19.12.08 20:45

My jsme kupovali hlavně ne pružinovou, aby na ní děti neskákaly :-) Jinak si myslím, že je to celkem jedno - děti mají minimální hmotnost, až hodně vyrostou, koupíme matrace nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
20.12.08 19:44

Ahoj, doporučuju matraci VISCOSTAR :
http://www.matrace-matex.cz/…4-viskostar/ Máme ji v rozměrech 180×200 a je fakt super, děti ji do velkých postelí dostanou taky. J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.12.08 22:22

Taky zrovna řeším matrace a už mám hlavu jako balon :roll:, v každém obchodě mi řeknou něco jiného, jedna paní dokonce, že stejně poznám jestli mi matrace vyhovuje až tak po 14 dnech spaní, no tak a pak aby se v tom jeden vyznal...... :evil:. Se asi na 14 dní odstěhuju do obchodu a budu zkoušet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
29.12.08 18:39

Tak my když jsme se stěhovali do nového bytečku, tak jsem pořídili matrace asi sendvičová, uprostřed s kokosového vlákna a v části nohou a cca ramen až k hlavě z té paměťové pěny. Stála jedna asi 3500Kč. Že nejsme zrovna hubení, tak jsme koupili do hmotnosti 130Kg (samozřejmě že máme ještě hodně velkou rezervu :) ), aby něco vydržela.....jenže po první noci se nám pod zadkem udělal důlek. :( No myslela jsem si, že se to třeba nějak vyrovná, ale prdlačka. Důlky tam máme pořád…pak jsem kojila a vždy jsem sedla jinak, takže mám vlastně matraci s více důlkama. Matrace se sice dají různě otáčet - a to doporučuje v papírech i výrobce, ale nebudu přece po každým spaní otáčet matraci. Chtěli jsme to reklamovat, ale firmu, kde jsme to kupovali zrušili…takže po špatné zkušenosti bych do žádných matrací i z části kokosových vláken nešla. I když asi záleží typ od typu a nyní bych je už každopádně vyzkoušela, než bych je koupila. Taky nás čeká po novém roce vybíraní matrace pro Nelču, tak to si asi užijem, než něco vyberem. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
10.11.13 20:46

Pěkný večer, máme 3letého syna a dostal postýlku 140×70, a nevím si rady s matrací. Můžu to být zase kokos-pul-kokos? nebo by už měl mít jinou? Děkuji za všechny rady :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.6.14 13:42

Ahoj :-) Chtěla bych koupit malé novou postel. Jsou jí dva roky a chceme už velkou. V postýlce má tu z kokosu a ted bych taky chtěla něco co jí nebude ničit záda. Staré diskuze jsem četla, ale chtěla jsem se zeptat zda je mezi matracema nějaká novinka a jestli třeba nemáte typ na nějaký výhodný nákup :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
30.6.14 14:04

@Tečička lupovali jsme si nedavno pres net 1+1 zdarma, ale to leda ze by máa méa letiste :D jinak jak se tu pise, ze ne pres net, ze se matrace nesmi ohybat…no, chtela bych videt toho, kdo by tu nasi prelomil vejpul, nejde to. Resila bych to jen u dvojmatrace, tam uz je to blby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
30.6.14 14:51

A kde jste jí kupovali? Já jsem ted objevila, že v Jisku bude od 3. sleva na pěnovou matraci. Ta by mě docela lákala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.14 19:27

Má smysl kupovat drahou?

Dobrý večer,
také by mě zajímalo, zda je mezi různými náplněmi matrací nějaký výrazný rozdíl. Jako samoživitelka mám dost omezený rozpočet, tak váhám, zda má smysl koupit matraci dražší. Je to těžké rozhodování. Ráda bych dceři dopřála tu nejlepší na trhu, ale nejde to.
Co si o tom myslíte? Předem děkuji za názory!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
7.1.15 13:54

Ahoj, obnovuji diskuzi.

Budeme si s manželem kupovat matraci.
Manžel říká, že z jednoho lehnutí si na ni v obchodě nepozná jestli mu bude vyhovovat (má bolavé záda). Že to pozná až po prospané noci na té matraci.

Jak se toto řeší při kupování? Jak se vyhnout koupi zajíce v pytli?
Dá se nová koupená matrace třeba za dva dny vyměnit za jinou (která bude vyhovovat)?

:nevim: :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7407
7.1.15 14:13

To se bohužel asi nedá, taky jsme se na to ptali. My jsme vybírali matrace před 3 lety, za dob studií jsme spávali na kdečem a záda to dost odnášely.
Můžu ale doporučit Centrum zdravého spánku, dost se nám tam věnovali a různé matrace jsme byli zkoušet několikrát, povalovali jsme se po obchodě třeba i hodinu. Taky nám paní doporučila pružinovou matraci (taštičkovou), nad kterou jsme původně neuvažovali, ale od prvního dne, co na ní spíme, jí dáváme zapravdu, že to byla dobrá volba. Kdykoliv spíme mimo domov, tak ten rozdíl cítíme.
Jo a ještě mám tu zkušenost, že hodně udělá i nastavení roštu. U rodičů se mi spalo hrozně, než mě mamka upozornila, že má rošt nastavený hodně na měkko, tak jsem si ho upravila podle sebe a bylo to o moc lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama