Reklama

Matrace a označení tuhosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 12:51
MATRACE A JEJÍ TUHOST

AHOJ,MÁM V PLÁNU KOUPIT NOVÉ MATRACE A POTŘEBOVALA BYCH VĚDĚT,JESTLI OZNAČENÍ TUHOSTI ČÍSLEM 4 JE OPRAVDU MATRACE TUHÁ.MOMENTÁLNĚ MÁME PRUŽIOVÉ MATRACE A JSME NA TOM JAK NA VODĚ,JSOU HODNĚ MĚKKÉ A PROPADÁME SE DO NICH.DĚKUJI ZA ZKUŠENNOSTI,RADY A TIPY!

Reklama

Reakce:

zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 22.03.10 13:41

no..ono je to tazkee..lebo kazdy typ sice byva oznaceny ze tuhost napriklad T4 akoze tvrdy/tuhy… ale co znacka.to rozdiel..najlepsie je to odskusat..
my mame pruzinovy tuhy..a je teda fakt dost tuhy..az moc na moj vkus..
co su zas penove..tak to mame T3 to je stredne tuhy a to je taky skor mäkksi a donho clovek aj zapadne..
cize som neporadila.fakt je najlepsie odskusat..

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 22.03.10 13:53

Ahoj, nedavno jsme kupovali taky matrace. Taktez mame pruzinove, ale mame je dost tvrdy. Porad jsme nevedeli, do ceho jit, nakonec jsme skoncili v prodejne A JE TO, kde maji digitalni meric, ktery nam urci, jaka matrace je pro nas idealni, aby nebyla ani moc mekka a ani moc tvrda. Nase matrace je do vahy 120kg, coz by se mi bez mereni zdalo divne, ale dle mereni by tato matrace na tuto vahu nemohla absolutne byt. Bohuzel, tento merak nemaji vsude.
 http://www.ajeto-cz.cz/…ci-deka.html

Anonymnice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 14:04

Ahoj, my před dvěma roky pořídili matraci s tuhostí 4 a musím říct, že je to super…nádherně se na tom spí, nebolí záda a vůbec nevadí, že manžel váží jednu tolik co já - takže rozhodně doporučuji. a mrkni sem: http://www.matrace-drevocal.cz/ mají pěkný výběr, ocenila jsem i možnost výběru potahu pro alergiky se speciální povrchovou úpravou, který se dá sundat a vyprat… :palec:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.10 10:00

Ahojda,díky všem,nakonec sem zkusila tu tuhost 4,tak uvidím,jen se mi zdá hodně nízká ta matrace podle té co sme měli doteď ta byla ale měkká a propadala se.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >