spánek ve 4. měsících

Hanča21
7.3.10 14:17

spánek ve 4. měsících

Dobrý den,

chtěla sem se zeptat co mám dělat, když se mi maličká pořád budí v noci? Budí se mi tak 2× za noc. Většinou kolem 1 hodiny a pak kolem 4-5. Začala sem jí dávat i kašičku ať vydží třeba aspoň do té 4-5 hodiny ale nepomáhá to. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9043
7.3.10 14:23

No jako me spal Samik jeste tak do toho 4.mesice relativne dobre,budil se v noci 2× na krmeni,ale od novyho roku to je des,budi se minimalne 5× za noc :( na noc jsem taky zkousela davat kasi,ale zadnej efekt to nemelo a nema.Ted mu misto jednoho kojeni nabizim caj a snazim se to kojeni co nejvic oddalit,tak uvidime,snad se to zlepsi.Co ja bych za to dala,kdyby se me v noci budil jen 2× :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
7.3.10 14:49

ahoj to je naprosto normální to je hezké mě se dcera do roku každé 2 hodiny na jídlo protože jsem kojila když jsem dokrmovala tak po třech někdy po čtyřech každé dítě má jinou potřebu.nyní mám dvojčátka a ta se mi budí nekdy po 2 h. a někdy po 4 h.a kojím opraudu zaleží na dítku ja říkam že se to nedá srounávat každé dítě je sám oryginál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
7.3.10 15:24

Bud v pohodě mě se někdy budí i 5× za noc!! je to normální u takhle malejch dětí nemůžeš po nich chtít aby spali celou noc :-)
já jsem se prý budila do roka!

• Nahlásit
  • Citovat
7887
7.3.10 15:29

ahoj, tak my jsme do 4mesice kazde dve hodky se budili, ted spime standartne od 22 do 7 hodin, ale pres den vseho vsudy 1,5 a jeste navic po pul hodinkach…Jinak plne kojime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
7.3.10 15:34

To je krásný

Ahoj to je naprosto normální, to, že v knížkách píšou, že dítě má spát od 5kg celou noc je blbost. Mě se malej budil, tak standardně 2-3× za noc na kojení. Asi tak do roka a půl. Samozřejmě když mu rostly zuby, nebo byl nemocný tak jsme třeba měli v noci obvykle okolo třetí ranní dvouhodinový mejdan :roll: Celou noc nebo max. 1 probuzení začal mít až tak ke dvou rokům, kdy měl ráno hlad. Teprve po odstavení začal spát celou noc - s tím, že někdy ráno okolo šesté má žízeň a tak mám u postele flašku s vodou, dám mu napít a spíme dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
7.3.10 15:40

Tak me se mala posledni mesic budi tak co 2 hodiny… myslim ze je to uplne normalni. A kase atd. jako aby byla najezena zabiraji jen u nekterych deti. U tech, co maji fakt hlad, takze je mozny, ze proste chce mamu a tulit se.
Musis vydrzet a rikat si, ze to casem bude lepsi a lepsi (fakt bude :wink: :-D )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7887
7.3.10 16:00

Jo, do 4teho mesice nez jsme nacvicili nejaky ritual, tak to bylo co dve hodky buzeni, pak hodinku mejdan protoze se chtel bavit a bylo mu jedno, ze je jedna v noci, nejlepsi bylo, kdyz mel velke publikum, babicku dedu tatku mamku a pak to bylo super, jestli ne tak to byl desnej tygr, pokud u nas byla pres noc nejaka navsteva tak jim daval sodu. Taky jsmem mela problem s tim, že než usnul tak ho musel tatka unosit nebo uhoupat. Ted chodi v 10 vecer spat a je unaveny, nacucne se a klidne spinka do rana. ty pul hodky pres den to je tak, že ho dam do postylky po hrani, dam mu plenu pustim cvrcka, odejdu a on se sam ucumla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
7.3.10 17:36

Ahoj,

myslím, že můžeš malé děkovat, že se budí JEN 2× za noc:))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
7.3.10 18:45

Hančo, tak to bych vůbec nehrotila. Samozřejmě, jsou miminka, která od narození prospí celou noc, ale vaše buzení je suprové :palec: Když jsem ještě kojila (7týdnů), tak se Kuba budil po 1,5 hodině, od nasazení UM (pro ztrátu MM) usíná v 18hod a budí se o půlnoci, ve 4, a vstává v 6-7hod ráno. Takže nádhera. V tomto věku je to normální, ba naopak krásné :mrgreen:
A ještě kojíš? A v kolik ti usíná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17225
7.3.10 18:47

Hančo, ještě se chci zeptat, kolik hodin ti spí přes den a kdy odpoledne naposledy? Ale opravdu bych to moc neřešila, ještě je malá na celou noční dávku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
7.3.10 20:39

No, Mareček se budí přesně stejně a připadá mi to naprosto normální!! Přece nebude ve čtyřech měsících spát celou noc, to bych nečekala ani omylem… že se budí jen dvakrát, to považuju za skvělé, dcerka v tomhle věku byla vzhůru co hodinu… Cpát ho kvůli tomu v tomhle věku kašičkou by mne teda nenapadlo - neber to prosím ve zlém, ale není to trošku přehnané?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
7.3.10 20:45

Neboj, už se to brzy srovná a vyzkoušej v noci, když se začne budit, mu dát jenom cucnout čaje v leže.

Příspěvek upraven 13.03.10 v 15:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.10 12:39

malá se taky ve 4 měsících budila tak 2× někdy i třikrát za noc teď jí bude šest měsíců a spinká sice od 20.00 ale úderem 4-5 hodiny rnní je vzhůru a chce papat někdy ještě usne tak na hodinku někdy ani ne. vydrž bude líp. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
12.3.10 08:16

Souhlasím s Bohunkou :-)
Malému jsou 3 měsíce a budí se buď kolem 3,ale pak chce jíst už v 5, nebo jak to máš ty v 1 a ve 4.
Pokud kojíš, zbytečně kašičku nedávej.
Já jsem u 1.mimi začala dávat kašičku na noc až v 7.měsíci,ale na kojení se stejně budila co 3hod.
Celou noc, resp. do 5hod ráno, mi začala spát až v 10měsících!!!! Úplně celou noc, až do 8do rána ve 14měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama