Mazlíte se s manželem před dětmi?

236
26.1.20 09:15

Mazlite se s manzelem pred detmi?

Mazlite se s manzelem nebo manzelkou v pritomnosti deti? Myslim objimani, pusa, drzeni za ruce je asi bezne. Ale treba pokud maji deti rano ve zvyku prijit za vami do postele a s manzelem tam lezite objati treba vy k nemu zady (rika se tomu pozice lzicek, zena ma treba zadek v muzove kline, kdyz jsou hodne pritisknuti) a u toho se drzite za ruce apod., nic sexualniho, ale jste si takhle blizko, tak pred detmi prestanete nebo tak zustanete? Nebo kdyz zena lezi na manzelove hrudi? Zustanete tak pred detmi nebo je to uz nevhodne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15025
26.1.20 09:25

Jo, normálně jsme takhle před dětmi. Malá si buď vleze k nám nebo mezi nas a „pere“ se se mnou o tatínka. Když byla malinká tak dost žárlila, když mě chytl za ruku, tak byla scéna, ale teď už je to ze srandy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12516
26.1.20 09:28

Příchod dětí do ložnice vypadá jako útok zdivočelých paviánů. Nemáme šanci… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 09:38

@izquierdo Mazlime se takhle i před dcerou, ale jak to zaregistruje hned se mezi nás nacpe, nejvíc se totiž musíme mazlit s ní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
26.1.20 09:42

Rozhodně nepanikaříme, děti mají vidět, že se rodiče mají rádi. Vezmeme dítko k sobě mazlíme se všichni dohromady. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 09:52

@izquierdo ano normálně si s manželem dáváme city najevo. Takže pokud ráno ležíme přitulení a kluci přijdou, tak se prostě k tulení přidaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14407
26.1.20 10:19

Ano, klidně ležíme dal, ale děti se většinou vecpou mezi nás 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16907
26.1.20 10:27

Ano, normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
26.1.20 10:59

@izquierdo, ano, rozhodně od sebe neodskočíme na 2 metry :mrgreen: Ale většinou se děti vklíní mezi nás… :lol: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
26.1.20 11:34

Ano - držíme se za ruce, u televize si třeba muž položí hlavu do mého klína, objímáme se, pusu si dáme. Je důležité, aby děti viděly, že se máme rádi.
V ložnici máme ale soukromí pro sebe, tam nám děti nelezou, kdyz ležíme - jen nám ráno zavřenou dveře, aby nás nerušily a jdou si pustit pohádky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
26.1.20 11:43

Nevidím v tom nic špatného. Mazlíme se normálně dál oni nás stejně nenechají dlouho ležet a i během dne se mazlíme u tv apod. Děti aspon vidí jak se máme rádi a většinou se přitulí taky. Dcerka ale dost žárlí tak tatínka odstrkuje a chce mít maminku pro sebe. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
26.1.20 12:17

Ja sa nechcem mazliť, lebo manžel mi veľmi s výchovou nepomáha, tak nemám chuť ani len na objatie. Napríklad syn robí, čo sa mi nepáči, napríklad sa hojdá na stoličke pri jedle, ja mu viackrát opakujem, aby to nerobil, muž mu nepovie nič. Alebosa má syn prezliecť, manžel je s ním v izbe, prídem po niekolkých minutach - napríklad z WC :-) a syn neprezlečený, hlavne, že sa hrá. Tak to ma prechádza chuť na sex aj na iné maznanie.
Niekedy mi je z toho až do plaču. Syn má inak štyri roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
26.1.20 12:19

Moj manžel ako keby sa bál synovi niečo prikázať, niečo nedovoliť a podobne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 12:24

To je to nejhezčí. Rano se tulime a můj syn za náma skočí pod peřinu a mazlime se všichni a pak se většinou začnou s přítelem prát nebo lechtat a to se zvedám a odcházím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 15:55

Ano taky se s manželem takhle tulíme a syn se většinou přidá a leží u nás ;) tohle mi nevadí, co mi vadí je, že manžel i přez vyjádření nesouhlasu a několika upozorněních, že mi to před dětmi vadí, mi osahává prsa a rozkrok a doráží…když dítě vidí takové ty klasické něžnosti je to pro něj jen dobré. Hlavně pro pozdější chování k partnerovi ;-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama