Důležitost sexu

Anonymní
25.1.20 23:13

Důležitost sexu

Jak moc si myslíte že je sex ve vztahu důležitý? Jak moc jej ovlivňuje. A dokázali byste kvůli špatnému sexu partnera vyměnit? Za mě je důležitý dost a hraje ve vztahu velkou roli. Nicméně zda kvůli tomu hledat může jinde, bych se asi dlouho rozmýšlela. Vždy si říkám, že to přeci musí nějak jít. A jaký je váš názor? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1895
25.1.20 23:22

Myslím si že je důležitý hodně. Hlavně aby tam byl nějaký soulad mezi partnery. Co se týče změny partnera, tak by záleželo- pokud by sex od začátku nějak nefungoval, nemyslím si že bych to vydržela několik let a budovala nějaký strašně pevný vztah. Pokud by šlo o to že sex nějakou dobu dobře fungoval a pak přestal, tak bych se určitě dlouze snažila najít příčinu a nějak ji následně řešit, než bych měnila partnera. Nemyslím si že by taková změna nastala jen tak bezdůvodně.. :nevim: Takže by záleželo v čem by tkvěla příčina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 23:35

Sex je důležitý jen v případě, že jste se dali dohromady kvůli sexu (byla to rozhodující kvalita při volbě vašeho partnera).

• Citovat
  • Nahlásit
9673
25.1.20 23:42

V mládí bych při nekvalitním provádění, nedostatku nebo vyžadování nepřijatelných praktik partnera změnila bez rozmýšlení.
Teď ve středním věku můžu být ohrožená budoucím nedostatkem, až třeba bude manžel dysfunkční, ale to asi i já budu mít svoje roky a nebude mi to vadit. Čili nic řešit nebudu.
Sex důležitý je. Nenech si namluvit, že není. Ve skutečnosti můžeš vydržet se spoustou lidí i dlouhou dobu, ale doživotně jen s tím, kde to klape i v té posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9962
25.1.20 23:47
@Anonymní píše:
Jak moc si myslíte že je sex ve vztahu důležitý? Jak moc jej ovlivňuje. A dokázali byste kvůli špatnému sexu partnera vyměnit? Za mě je důležitý dost a hraje ve vztahu velkou roli. Nicméně zda kvůli tomu hledat může jinde, bych se asi dlouho rozmýšlela. Vždy si říkám, že to přeci musí nějak jít. A jaký je váš názor? :srdce:

Tak vztah není jenom o sexu, ale je podle mě důležitý..Nyní si vztah bez sexu nedokazu predstavit, ale treba az budu stara, tak mi bude stačit jen takove to krasne tulení :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
25.1.20 23:56

Pro mě důležitý je, ale…ne z důvodu potřeby. Nikdy jsem necítila potřebu sexu. Když jsme s přítelem od sebe delší dobu nemám ani potřebu si vystačit sama. Prostě jsem bez sexu a všeho kolem něj dokud nejsem s přítelem.
Je pro mě důležitý v tom, že cítím, že je tak mezi námi všechno v pohodě, jsou v tom emoce a city. Kdyby se mnou přítel nechtěl dlouhou dobu spát, začala bych si říkat, že je něco špatně. Nemiluje mě, něco se děje, chce se rozejít a tak.
Kdyby to mezi námi sexuálně nefungovalo asi by to nebyl pro mě důvod rozchodu. Ale nemůžu soudit. Je to můj jediný sexuální partner co jsem měla, takže nemám porovnání dobrého a špatného sexu. Jsme spolu 4 roky a čekáme miminko, takže doufám, že spolu nějaké ty roky ještě budeme. Ale sex nám vyhovuje takový jaký je, takže je to asi OK jak má být :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.20 23:57
  • Citovat
  • Nahlásit
371
26.1.20 00:00

Pro mě důležitý sex je. Nerozchazela bych se kvůli sexu, protože nevěřím, že to nejde vypilovat. S partnerem že začátku sex nicextra postupem času za pomoci komunikace se to hodně zlepšilo a najednou to byl nejlepší sex dosud. Velkou roli hřeje to kolem že mě ten člověk přitahuje, vze je mi s ním příjemné a chci s ním sdílet tyhle intimní chvilky a když chci něco změnit, tak to prostě řeknu. Nebojím se říct, že se mi něco nelíbí a nestydím se říct, když chci aby udělal něco co se mi naopak líbí, paradocne mi potom i řekl, ze byl rád, když jsme se o tom otevřené bavili. Neumím si představit špatný sex, kvůli kterému bych se rozešla, to má být jako malý penis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
26.1.20 08:21
@Anonymní píše:
Jak moc si myslíte že je sex ve vztahu důležitý? Jak moc jej ovlivňuje. A dokázali byste kvůli špatnému sexu partnera vyměnit? Za mě je důležitý dost a hraje ve vztahu velkou roli. Nicméně zda kvůli tomu hledat může jinde, bych se asi dlouho rozmýšlela. Vždy si říkám, že to přeci musí nějak jít. A jaký je váš názor? :srdce:

Soulad v sexu patri ve vztahu k nejdulezitejsimu. Tak je to jedna z veci na kterou se te terapeut. poradce pri vztahovych problemech pta..ano je to duvod k vymene partnera..takze takove to..on je hodny, postara se a nejak s nim ten sex dam, je zcestne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
26.1.20 09:09

Myslim, ze dulezity je. Pokud je jeden nespokojeny nebo oba, na vztahu se to projevi. Ti dva budou nejspis frustrovani, podrazdeni a protivni. Pokud spolu nespi nebo malo, tak hrozi odcizeni a ztrata intimity. U sexu je dulezite, kdyz na sebe u toho partneri mysli, hlavne chlap musi myslet na zenu a nebyt sobecky. Podle mne jsou manzelstvi, kde sex funguje ku spokojenosti obou, stastnejsi. Ty pary se asi i vice dotykaji apod., ten sex je proste spojuje a drzi vice spolu. Jde o to, ze pokud jeden sex chce a druhy ne, tak ten odmitany se citi nemilovany, nepritazlivy apod. Nebo odmitani oralniho sexu, tam ma zase odmitany povit, ze se ho druhy stiti apod. Dnes si myslim, ze pokud sex neni dobry, pod tim si kazdy predstavi neco jineho, tak se ti dva asi moc nemiluji a jejich city jsou vyprahle. Myslim ale, ze vse se da zlepsit komunikaci a praxi, i kdyz je tezke nekdy rict, ze druhy to dela spatne a mel by delat to ci ono, je to citliva oblast a prece jen se clovek o necem nekdy stydi mluvit. Takze i chapu, ze to muze byt duvod k rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
26.1.20 10:19

Je to dost důležité. Když jsou lidé po této stránce nespokojení, jde vztah do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14872
26.1.20 11:17

Podle mě zas tak důležitý není, zbytečně se přeceňuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
26.1.20 11:20
@Tamtama píše:
Podle mě zas tak důležitý není, zbytečně se přeceňuje..

Asi jak pro koho. Problem bude u partneru, kde jeden je jako ty a povazuje sex za nedulezity, a druhy ho povazuje za prioritni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14872
26.1.20 11:31
@izquierdo píše:
Asi jak pro koho. Problem bude u partneru, kde jeden je jako ty a povazuje sex za nedulezity, a druhy ho povazuje za prioritni.

pokud má někdo vztah založený na sexu, tak to chápu, já mám ale jiné priority

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
26.1.20 11:53
@Tamtama píše:
pokud má někdo vztah založený na sexu, tak to chápu, já mám ale jiné priority

Jake? Vetsinou, kdyz sex funguje, funguje i ostatni. Neznam stastne manzelstvi, kde jsou v sexu nespokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat