Chci pro manželku dalšího chlapa

Anonymní
25.1.20 14:44

Chcem pre manzelku dalsieho chlapa

Zdravim citatelky, v prvom rade vas chcem poprosit nedavat mi nalepku TROL, vsetko co pisem myslim vazne a uprimne, nemusite zachadzat do uchylnych detailov…
Takze: velmi ma laka predstava ako uspokojujeme moju zenu dvaja… ona to ma velmi rada, mame aj kopu hraciek, ale tato predstava je neco uplne ine…
Zena o mojich tuzbach vie a sex bez toho aby som jej hovoril ako sa venuje jednemu a ja som zo zadu ani nemame… ju tato predstava tiez velmi laka ale na druhej strane ma ten problem, ze by sa mi citila byt neverna aj keby to chcem ja a som pri tom…
Velmi sa milujeme a chcem jej dopriat vsetko, Samozrejme nevera by pre mna bola keby sa vyspi s inym bezomna… a ona sa tiez boji toho, ze casom by som chcel aj ja dve holky, lenze mna to nelaka, skor to, ked vidim muju zenu aka je spokojna :)
Som az tak moc divny? :D
Cital som si o tom viac a takych jedincov je dost vela a ziju v stastnom manzelstve, len si obcas spestria vikend trojkov…
Vase nazory? Skusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.1.20 14:47

Dva měsíce tu bylo to samé. Jen s tím rozdílem, ze ti před vama už měli kamaráda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1989
25.1.20 14:47

Tak když by vám to vyhovovalo obou tak proč ne. Můžete zkusit třeba swingers klub.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15622
25.1.20 15:02
@Anonymní píše:
Zdravim citatelky, v prvom rade vas chcem poprosit nedavat mi nalepku TROL, vsetko co pisem myslim vazne a uprimne, nemusite zachadzat do uchylnych detailov…
Takze: velmi ma laka predstava ako uspokojujeme moju zenu dvaja… ona to ma velmi rada, mame aj kopu hraciek, ale tato predstava je neco uplne ine…
Zena o mojich tuzbach vie a sex bez toho aby som jej hovoril ako sa venuje jednemu a ja som zo zadu ani nemame… ju tato predstava tiez velmi laka ale na druhej strane ma ten problem, ze by sa mi citila byt neverna aj keby to chcem ja a som pri tom…
Velmi sa milujeme a chcem jej dopriat vsetko, Samozrejme nevera by pre mna bola keby sa vyspi s inym bezomna… a ona sa tiez boji toho, ze casom by som chcel aj ja dve holky, lenze mna to nelaka, skor to, ked vidim muju zenu aka je spokojna :)
Cital som si o tom viac a takych jedincov je dost vela a ziju v stastnom manzelstve, len si obcas spestria vikend trojkov…
Vase nazory? Skusenosti?

Jděte na swingers párty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8139
25.1.20 15:03

Tak pokud jste k tomu svolný oba, tak směle do toho, proč by ne. Nebojíš se ale, že vám tohle naruší vztah?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22033
25.1.20 15:15
@Anonymní píše:
Vase nazory? Skusenosti?

A myslíš si, že na emiminu ho najdeš? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15622
25.1.20 15:18
@Russet píše:

Třeba najde, vždyť je tady zaregistrovaných několik mužů.
@free333 @Ram16G @Mango_Lassi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
25.1.20 15:21
@Russet píše:

Myslím, že tu nehledá, spíš se „chlubí“. Veřejné ponížení je v podstatě součást cuckoldry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:30

Trosku sa aj bojim, ze by sa jej to zapacilo az moc a zacala by to praktizovat bezomna…
a k tym swingers… obaja nikam nechodime, iba do prace a domov, nemame ziadnych kamaratov iba kolegov a ani nam to nechyba… zena je velmi hanbliva a jedina moznost ako to realizovat je aby mala zaviazane oci…s tym suhlasi a laka ju ta predstava, ale nechce to doma… tak keby ju zoberiem niekam na hotel, tak by hned vedela, ze sa nieco deje, pretoze nikam nechodime a zrazu na hotel… skor by som chcel radu ako to na nu nachystat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:32
@MrsNorris píše:
Myslím, že tu nehledá, spíš se „chlubí“. Veřejné ponížení je v podstatě součást cuckoldry.

to nie, zeny si vazim, obzvlast priatelku… a neviem cim by som sa akoze mal chvalit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
25.1.20 15:34
@Martanko píše:
to nie, zeny si vazim, obzvlast priatelku… a neviem cim by som sa akoze mal chvalit…

Nerozumím ani slovu.
Nepsala jsem, že si nevážíš žen/ženy.
Ta „priatelka“ je ta samá, co byla v úvodním příspěvku „manželka“? Nebo píšeš o někom jiném?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:37
@MrsNorris píše:
Nerozumím ani slovu.
Nepsala jsem, že si nevážíš žen/ženy.
Ta „priatelka“ je ta samá, co byla v úvodním příspěvku „manželka“? Nebo píšeš o někom jiném?

jj, manzelka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22033
25.1.20 15:39
@Klopotkova píše:
Třeba najde, vždyť je tady zaregistrovaných několik mužů.
@free333 @Ram16G @Mango_Lassi

Mango je holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22033
25.1.20 15:40
@Martanko píše:

Jestli si své ženy vážíš, nikdy bys ji jinému „nepůjčil“. Ženská a auto se nepůjčuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 15:42
@Russet píše:
Mango je holka.

nie nehladam, dakujem :D najskor to treba nejako naplanovat… ziadne sympatie s dotycnym a mojou zenou, iba zviazane oci a dve peeera :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama