Ach jo, co se mnou? - nechce se mi na svatbu, co mám říct?

Anonymní
24.1.20 11:29

Ach jo, co se mnou?

Ahoj holky, mám hroznej splín.
Za 4 mesice jsem pozvaná na svatbu, kam se mi vůbec nechce. Nemáme s mužem kam dát děti a vím, že tam budou zlobit. Vím, že ostatní mamky tam ani děti nevezmou a dají je rovnou nabídkám…Vim, že na té svatbě budu nejtlusci, všichni ty modelky budou vystajlovany, připravené na skvělou party.
Nechci tam mezi ty lidi a vím, že se tam budu stydět.
Nesnáším ty stupidní hry na svatbách.
A hlavně vím, že budu pozvaná na rozlucku. Jenže se pro nevěstu zarezervoval penzion 200km od našeho bydliště i s prespanim a bude se jako pařit ve velkým. Já nemůžu a ani nechci jet. Nevim, jak se chovat a co říct?
Já si ráda s holkama zajdu na vínko, do kina, ale tyhle mega akce nemám ráda.
Jsem hrozná, že jo? Je to pro mě stres a zbytečně se trapim…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18041
24.1.20 11:33

A musíš tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 11:35

@ka2ka
No měla bych jít…

• Nahlásit
  • Citovat
3070
24.1.20 11:37

Kolik je detem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
24.1.20 11:38

Na tu rozlučku bych klidně nejela. Já se vymlouvam na dítě, že je prostě nenechám s mužem samotný doma a je to pravda. Takhle bez sebe nikam nejezdíme. Taky na to nejsem. A na svatbě jsme byli se synem už 2×. Jednou mu byli 2 roky a na té další 4 roky a v pohodě. Taky tam trochu zlobil, ale co. Vždyť se nemusíte zdržet tak dlouho, když vás to nebude bavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3070
24.1.20 11:39
Kolik je detem?
@Katka372 píše:
Na tu rozlučku bych klidně nejela. Já se vymlouvam na dítě, že je prostě nenechám s mužem samotný doma a je to pravda. Takhle bez sebe nikam nejezdíme. Taky na to nejsem. A na svatbě jsme byli se synem už 2×. Jednou mu byli 2 roky a na té další 4 roky a v pohodě. Taky tam trochu zlobil, ale co. Vždyť se nemusíte zdržet tak dlouho, když vás to nebude bavit

Proc nemuzes odjet od syna na par hodin nebo i na noc???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Za 4 mesice jsem pozvaná na svatbu, kam se mi vůbec nechce. Nemáme s mužem kam dát děti a vím, že tam budou zlobit. Vím, že ostatní mamky tam ani děti nevezmou a dají je rovnou nabídkám…Vim, že na té svatbě budu nejtlusci, všichni ty modelky budou vystajlovany, připravené na skvělou party.
A hlavně vím, že budu pozvaná na rozlucku. Jenže se pro nevěstu zarezervoval penzion 200km od našeho bydliště i s prespanim a bude se jako pařit ve velkým. Já nemůžu a ani nechci jet. Nevim, jak se chovat a co říct?

Nemocné děti… Nebo co jet sama a manžel sám s dětma doma. Neznis jako jejich opravdová kamarádka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23330

Na tu rozlučku bych nešla, když se Ti tam nechce, vymluvit se na děti…

A ze svatby bych pak šla dřív, kvůli dětem… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 11:43

Karel

Mám to přesně jako ty. Teda kromě té figury. S tím problém nemám. Ale taková ta organizovaná zábava a hry, to nesnáším. Vyřešil jsem to tak že se neúčastním. Žena jezdí na svatby sama, chápe to, nevadí jí to.

• Nahlásit
  • Citovat
749
24.1.20 11:44

Ach jo. Kdyby lidi normálně odmítali pozvání tam, kam se jim nechce, nebyla bych pořád za takového exota, když to dělám já. :roll:
Silnější povahy uvedou pravý důvod, slabší si mohou něco vymyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 11:46

Ahoj,
předně mě mrzí, že sama sebe vnímáš takhle, myslím, že je to zbytečné…
Děti na svatbě, pokud budou mít nějaké vrstevníky, budou řádit společně, to bych vůbec neřešil.
Rozlučka - pokud se opravdu účastnit nechceš, tak tě nikdo nutit nemůže. Stačí, že řekneš, že bys to měla komplikované s dětmi a je to daleko. Ale jinak moje zkušenost je, že večírky, kam jsme nechtěl, byly ty nejlepší :-)
Samozřejmě, pokud bys kamkoliv šla se skutečným odporem, tak je lepší tam nejít, žádnou takovou povinnost nemáš. Pokud ale je tou brzdou,,nikam sama nechodím a doma mám děti, kdo se o ně postará," tak to je špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6140
24.1.20 11:48
@Anonymní píše:

Jezis 8o to neumis rict, ze nemuzes. A rict tydle duvody. Kdyz se ti tam nechce :nevim: ja bych nejela. Ale musis otevrit hubu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Z rozlučky 200km daleko bych se s klidným srdcem omluvila. A já bych to své kamarádce řekla na rovinu, jak to je :nevim: Pokud je to opravdová kamarádka, tak to pochopí. Pokud jen nějaká spíš známá, vymluv se třeba na ty děti a myslím že ji na rozlučce ani chybět nebudeš.
No a na svatbu - jděte na obřad, pak tam chvilku pobuďte a navečer domů. To že jste se vypařili brzy nikdo řešit nebude. A že tam děti budou zlobit? No záleží, asi kde bude svatba, pokud někde venku, dají se zabavit. Jestli klasika na úřadě a pak oběd někde v restaurace, je to pro děti horší no… Ale vždycky se dá jít s nimi na chvilku ven, ať se vyběhají, není třeba se účastnit veškeré hromadné zábavy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34119

A proc tam musis? 8o No nemusis. Kdyz odpovis ano na otazku, na kterou chces odpovedet ne, vznika stres :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 11:58

Já problém vnímám jinde, než dálka, děti, náročná logistika. Ty nejsi sama se sebou spokojená. Nic, co by nešlo změnit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama