Všechny holky oslovuje zlato

Anonymní
25.1.20 12:53

Být s takovým

Už půl roku se scházím s chlapem, který je do mě úplně paf. Udělá pro mě snad všechno. Mně je s ním dobře, ale problém je to, že on má hodně kamarádek. Tuhle jde jednou pomoct stěhovat, za dva dny jde na pokec s další, třetí jde k němu do bytu na kafe. Vím, že kdybych s ním byla, tak bych byla asi stíhačka, protože si nejsem úplně jistá, jestli dokáže být chlap s holkou pouze kamarád, když si ji vodí do bytu (a údajně nic nedělají). Hlavně všechny holky oslovuje zlato - prý jako „důkaz“ toho, že si žen váží. Co myslíte? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20749
25.1.20 12:57

Gayové mívají hodně kamarádek, i k nim chodí na návštěvu a nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
25.1.20 12:57

Tenhle pouze kamarád nebude s žádnou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20502
25.1.20 12:58

Zlato protože by se mu to mohlo plést :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
25.1.20 12:59

Já mám kamaráda, se kterým jsme si velice blízcí. Známe se od puberty. Na přivítanou si dáváme pusu, chodím k němu do bytu, on k nám aj. Manžel úplně v pohodě. Ani by mě nenapadlo s ním něco mít a věřím, že jeho by to taky nenapadlo. Kdyby tě chtěl podvádět, tak tě podvede a je jedno kolik bude mít kamarádek. Vadilo by mi, kdyby množství stráveného času s jeho kamarádkami bylo větší než čas, který tráví se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
25.1.20 13:00

Oslovovani „zlato“ neni normalni, ty svym kamaradkam rikas „zlato“? A od chlapa tim tuplem. Stehovani i kafe, pokec beru. Ale je zvlastni, ze se obklopuje tolika zenami, a ma tolik kamaradek. Toho mi sedi bud na gaye nebo takoveho, co to zkousi na vsechny, pricemz spis, ze strany tech zen jde jen o kamaradstvi, ale kdyby chtely neco víc, tak by asi bylo… Ale kdo vi, z takoveho popisku muzeme dohadovat cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
25.1.20 13:00

Jde to, ja mam taky plno kamosek, se s tema jeho seznam a udelas si nazor sama, ja jim nerikam zlato ale princzeno. Hele nekdy si vice pokecam s babama nez porad omyvat ty stejne srance s chlapama u piva v hospode. Kdyz s nim zacnes bydlet a opravdu budete spolu tak uz na kamosky nebude mit tolik casu :) a jestli je do tebe paf a dela prvni posledni tak bych v tom nehledal hned neveru.

Příspěvek upraven 25.01.20 v 16:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14018
25.1.20 13:06

Mně taky hodně kamarádů oslovuje zlato :nevim: Nevidím v tom nic špatného. Hodně kamarádek by mi u chlapa nevadilo, vadilo by mi, kdyby měl jednu hodně důvěrnou 8) Pravděpodobně bude jen extrovert a pozornost mu dělá dobře. Co naděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
25.1.20 13:07

Hele to podpe intuice poznáš, jak to ve skutečnosti je. Já mám taky kamarádky, se kterými není problém jít na kafe, pozvat je domů, apod. Přece ani holka se nemusí nutně kamarádit jenom s holkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
25.1.20 13:11

Já zlato nepoužívám, přijde mi to na úrovni JR z Dallasu. Je mi jedno, jestli je to normální, mně by jeho kamarádky lezly krkem. Jsem asi žárlivá a stíhačka. Dospělý chlap nemusí na kávičky a pokec každý den s jinou 8o To nemá nic na práci než tlachat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19634
25.1.20 13:28

Záleží na tom, jak to cítíš, protože nikdo kvůli tobě svoji náturu měnit nebude. Pokud jsi to schopna akceptovat - OK, ale pokud ne, jdi o dům dál. Chtít měnit chlapa je cesta do pekel. Můj manžel má tisíc kamarádek a klientek, se kterými se schází, chodí na kafe, na pokec…neřeším to, nevadí mi to. Jemu zase nevadí, že občas doma najde některýho z našich kamarádů, co se sem přijdou upíchnout s dětma a jako bonus akceptuje, že mám svůj sportovní klub, kde jsou tři ženský mezi padesáti chlapama a nechá mě s nimi odjet na víkend a ještě hlídá děti. Mít žárlivější partnery, tak jsme nešťastní oba. A to oslovování „zlato“ může mít naprosto prozaický důvod. Pokud má totiž stejně blbou paměť na jména, jako já, tak to pro něj může být obrana před ztrapněním… ;) Sama v sobě musíš najít odpověď, jestli tě jeho způsob života nebude pořád žrát a jeho časem nedožene tvoje žárlivost k odchodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
25.1.20 13:42

Ahoj,
ja bych zrovna v tom osloveni nevidel az takovy problem (osobne jsem to jako problem vnimal nedavno, holt jsem konzervativec, kdyz me takto bez zvazne priciny zacala titulovat moje najemnice z druheho bytu, ale jasne jsem rekl a vymezil kde jsou nase hranice). Nemam problem kamardkam rici " lasko" :D ( Vime ze to je sranda za ty roky).

• Ze ma hodne kamaradek, (taky par mam) to je prece fajn!, pokud ho milujes, tak to neres! Bud take jejimi kamaradkami, nikoliv Souper!
  • Hele to neres. Taky jsem obcas prespal u nejake kamaradky a nebo nejaka u me. A Vazne Vetsinou bez sexu a ani jsem to necekal (( no a obcas to i uklouzlo i se sexem :p ) ale to jsem NIKDY Nebyl ve Vztahu!??? Nikdy? ve vztahu kdyjsem vnimal ze je smyslupny))
  • Snad neni bisexx -'obzvlaste pokud jeho pomer je vyvazeny zeny vs muzi.)
  • no asi budete mit brzy jiny problem, pokud pro Tebe dela cokoliv…

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
25.1.20 15:14
@Anonymní píše:
Už půl roku se scházím s chlapem, který je do mě úplně paf. Udělá pro mě snad všechno. Mně je s ním dobře, ale problém je to, že on má hodně kamarádek. Tuhle jde jednou pomoct stěhovat, za dva dny jde na pokec s další, třetí jde k němu do bytu na kafe. Vím, že kdybych s ním byla, tak bych byla asi stíhačka, protože si nejsem úplně jistá, jestli dokáže být chlap s holkou pouze kamarád, když si ji vodí do bytu (a údajně nic nedělají). Hlavně všechny holky oslovuje zlato - prý jako „důkaz“ toho, že si žen váží. Co myslíte? :roll:

Teď bude paf a udělá vše pro všechny očividně, jen čeká, která se chytne 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
26.1.20 17:23

Zlato je perfektní alibistický oslovení, nemusí si pamatovat jak se která jmenuje, takže adios

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat