Mediaservis - roznáška novin, plat, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

scarlet1988
Povídálka 42 příspěvků 28.03.18 11:33
Mediaservis-roznos

Ahojte holky, děláte některá u nich? Mám na mysli roznášku novin, jste spokojeni s platem? Děkuji, můžete klidně i do SZ.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 11:55

@scarlet1988 asi moc spokojeni nebudou.. beru to z pozice, kdy řešim neustálé stížnosti na chybné doručování a kolikrát se mi to vrátilo s tím, že za ty prachy ať si to roznáší kdo chce :lol:

scarlet1988
Povídálka 42 příspěvků 28.03.18 12:06

No právě, já to také roznasim a jsou z jejich stran, samé problémy skrz vyplatu a cestak…furt samé výmluvy…tak dělám sondu jestli jsem jediná nebo je nás vic :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 12:26

@scarlet1988 tak to vás bude hodně.. osobně nemám zkušenost, ale řeším fakt denně stížnosti zkz a je to síla.. když přímo doručovatel jim řekne, že se za ty prachy nebude namáhat vůbec doručit, tak je to síla..

scarlet1988
Povídálka 42 příspěvků 28.03.18 12:34

Děkuji za info :) :)

laducha
Generální žvanilka 21669 příspěvků 28.03.18 12:41

Mamka roznášela dvakrát v týdnu, cca 1,5 hodiny, měla za to pětistovku. Pak to po ní přebral synovec a ten za to dostal jen 350,–. Si to spočítejte za hodinu. Výplaty chodily i s dvouměsíčním zpožděním, vyúčtování jedné se mamka ani nedočkala.

PaníBovaryová
Závislačka 4032 příspěvků 28.03.18 12:45
@martina.se píše:
@scarlet1988 asi moc spokojeni nebudou.. beru to z pozice, kdy řešim neustálé stížnosti na chybné doručování a kolikrát se mi to vrátilo s tím, že za ty prachy ať si to roznáší kdo chce :lol:

Delas v distribuci novin?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 12:49
@PaníBovaryová píše:
Delas v distribuci novin?
:mrgreen: néé, ale našim zákazníkům chodí přes mediaservis faktury :lol:

datean
Povídálka 27 příspěvků 29.03.18 09:25

Roznášela jsem, měla jsem to na 3 dny v týdnu, než jsem to nabalila, vše roznesla, klidně to bylo i na 5 hodin v jednom dnu a bylo za to 1000,–. Nejhorší když začali dávat ještě obálky, takových 400 clubcard vyhledávat na internetu (takže to trvalo ještě dyl) přesné adresy a serazovat, několikrát mě lidi servali když sem nesla T-Mobile že už má být dávno zaplacený a já s tím teprve jdu, peníze chodily jak kdy, posledni roznaseny měsíc nepřišly vůbec. Teď hledám brigádu k rodicaku, ale do letáku by mě už nikdo nedonutil..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >