Mediaservis - roznáška novin, plat, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

scarlet1988
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 11:33
Mediaservis-roznos

Ahojte holky, děláte některá u nich? Mám na mysli roznášku novin, jste spokojeni s platem? Děkuji, můžete klidně i do SZ.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 11:55

@scarlet1988 asi moc spokojeni nebudou.. beru to z pozice, kdy řešim neustálé stížnosti na chybné doručování a kolikrát se mi to vrátilo s tím, že za ty prachy ať si to roznáší kdo chce :lol:

scarlet1988
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 12:06

No právě, já to také roznasim a jsou z jejich stran, samé problémy skrz vyplatu a cestak…furt samé výmluvy…tak dělám sondu jestli jsem jediná nebo je nás vic :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 12:26

@scarlet1988 tak to vás bude hodně.. osobně nemám zkušenost, ale řeším fakt denně stížnosti zkz a je to síla.. když přímo doručovatel jim řekne, že se za ty prachy nebude namáhat vůbec doručit, tak je to síla..

scarlet1988
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 12:34

Děkuji za info :) :)

laducha
Generální žvanilka 20813 příspěvků 28.03.18 12:41

Mamka roznášela dvakrát v týdnu, cca 1,5 hodiny, měla za to pětistovku. Pak to po ní přebral synovec a ten za to dostal jen 350,–. Si to spočítejte za hodinu. Výplaty chodily i s dvouměsíčním zpožděním, vyúčtování jedné se mamka ani nedočkala.

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 28.03.18 12:45
@martina.se píše:
@scarlet1988 asi moc spokojeni nebudou.. beru to z pozice, kdy řešim neustálé stížnosti na chybné doručování a kolikrát se mi to vrátilo s tím, že za ty prachy ať si to roznáší kdo chce :lol:

Delas v distribuci novin?

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 28.03.18 12:49
@PaníBovaryová píše:
Delas v distribuci novin?
:mrgreen: néé, ale našim zákazníkům chodí přes mediaservis faktury :lol:

datean
Povídálka 26 příspěvků 29.03.18 09:25

Roznášela jsem, měla jsem to na 3 dny v týdnu, než jsem to nabalila, vše roznesla, klidně to bylo i na 5 hodin v jednom dnu a bylo za to 1000,–. Nejhorší když začali dávat ještě obálky, takových 400 clubcard vyhledávat na internetu (takže to trvalo ještě dyl) přesné adresy a serazovat, několikrát mě lidi servali když sem nesla T-Mobile že už má být dávno zaplacený a já s tím teprve jdu, peníze chodily jak kdy, posledni roznaseny měsíc nepřišly vůbec. Teď hledám brigádu k rodicaku, ale do letáku by mě už nikdo nedonutil..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama