Měknutí děložního čípku 32 tt

1845
1.6.21 10:29

Meknuti delozniho cipku 32 tt.

Ahoj,
je to asi hrozna blbost, abych kvuli tomu zakladala novou diskuzi, ale nenasla jsem zadnou k oziveni.
Minuly tyden me vystrasil gynekolog, ze se mi zkracuje a mekne cipek a ze mi tuhne bricho. Uprimne o tom tuhnuti jsem vedela, ale neprikladala tomu zadny vyznam, v okoli to mely vsechny holky a nic to neznamenalo. Ted jim 12 tablet magneska denne. Dalsi kontrolu mam az ke konci tydne. Bricho tuhne porad. Sly byste k lekari driv?
Nechci do toho moc sparat, mam doma uz jedno dite, do spitalu bych musela do krajskeho mesta… Vim, ze jsem se mela zeptat u doktora, ale tak me vyplasil, ze jsem se nezmohla na racionalni mysleni.
Takze, jake jsou vase zkusenosti? Mate donosene deti, i pres horsi CS? Jde to odlezet doma, aniz vas hnali do spitalu?
Diky.

Příspěvek upraven 01.06.21 v 10:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20753
1.6.21 10:32

Já ležela doma, do nemocnice mě nikdo neposílal, nicméně jsem porodila v 33tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
1.6.21 11:39

Šla bych při zhoršeném stavu. Břicho ve třetím trimestru tvrdne normálně. Někdo dítě donosi, dokonce i přenáší i se zkráceným čípkem, a někdo zase porodí předčasne. Hlavně se nenamahej, spíš lež. Sestře břicho v prvním těhotenství tvrdlo okolo 28tt, ve 30tt zkrácený čípek, tvrdnutí, kontrakce a zastavovali ji porod. Porodila ve 33+4tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat