Prej sem kráva, to jsem se dočkala :/

Anonymní
31.5.21 21:29

Prej sem kráva, to jsem se dočkala :/

Ahoj holky, jdu si postěžovat a zajímalo by mě, jak jste to měli v těhotenství vy.
Já mám skoro celé těhotenství nějaké problémy, od poloviny klidový režim, ptž mi tvrdne břicho x krát do hodiny a poslední dobou už i bolestivě. Kontroly co 14dní atd. Kdo si tohle zažil tak ví, jak je to psychicky neskutečně náročné - logicky :nevim:.
Když čtu jak s holkama mávaj hormony a jsou protivný na manžely a nedá se s nima být, tak to určitě není můj případ. Chovám se normálně a ikdyž jsem z toho někdy na dně, tak se snažím to na manžela nijak nepřenášet. Doma funguju, jediné co, tak převzal chození na nákupy. Jinak má navařeno, vypráno. Teplá večeře na stole, večer film. Za celé těhotenství se snad ani jednou nezeptal nijak vážněji jak mi je nebo mi neřekl, že to bude v pořádku, aby mě nějak podpořil. Sám od sebe nikdy. Max slyším, že jsem přibrala, jak pořád ležím a že mám přece na vše dost času. Ale ok, nevadí mi to.

Včera jsem byla po dlouhé době trochu protivná, jelikož asi po 10 chtěl zrušit návštěvu urologa - má streptokoka. A on se tváří, jakoby tam šel kvůli mě?? 8o Já mu vše domluvím a on to prostě vždy zrušil, že zrovna zítra se to nehodí (ikdyž o to věděl). Včera zas. Tak už sem byla naštvaná. Prej sem zlá mi řekl.
Nakonec dnes, že tam teda pojede - je to hodina a půl jedna cesta a drncavá. Myslíte, že mě nechal doma ležet? Viděl, že mě bolí břicho, ale začal mě vydírat, že sám nikam nepojede. Jak 5ti leté dítě. Říkám, že stejně budu čekat v autě, tak na co bych jezdila. Nééé a nééé no tak sem jela. Celou cestu šílené, ale byla jsem milá. Pak hodina a půl čekání v 60c v autě před ordinací. Neřekla jsem ani bů!! Pak, že se chce jet podívat do hornbachu, tak jsem mu to vše našla a zavolala tam, ale to už bylo dalších 20min přes ucpané město. Pak, že chce do autobazaru a kfc. Už jsem si fakt potřebovala lehnout a začínala toho mít dost, jak mě to bolelo :,( Tak říkám, že kfc je uvnitř obchoďáku a hlavně, ať tam není hodinu, že už si chci lehnout. Ptal se co chci já - říkám, že nic - mám těhu cukrovku. Odešel a za 5min byl zpět s tortilou pro mě. Prý do kfc nešel, ptž se semnou nedá vydržet a spěchám. Nechápala sem absolutně ani jedno a docela mě naštvalo, že tam vážíme cestu a on si pro to nejde a mě přinese (byt v dobre vire) to, co nemůžu. Tak mu to říkám, že to nemohu, že mi po tom stoupne cukr a že proč si to nekoupil, že mě to štve. A on na mě najednou začal ječet, že jsem totální kráva a zkur… pííp a že si pořád vymejšlím. Nezmohla jsem se ani na slovo. Pak už jsme jen mlčeli. Doma jsem si šla lehnout a do večera brečela, protože mě sere, že já si to přece nevybrala takhle a taky bych si ráda koupila bagetu a jela na výlet a on se chová jak totální sobec.
Manžel odjel a večer, když se vrátil, tak mi řekl, že ho nic z toho nemrzí a že jse si to zasloužila a svoje problémy dramatizuju a sama vidim, že se mi nic taaak hroznyho nestalo, že jsem jela. Nemám ani slov a je mi z toho strašně smutno, že se ke mě někdo takhle dokáže chovat :,(
Omlouvám se za sloh, ale prostě je to normální? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
31.5.21 21:38

Nu, jakého sis ho našla, takového ho máš 🤷‍♀️
Manžel by se ke mě takto nikdy nechoval. Celé toto je špatně, ale asi se nezměnil tvým těhotenstvím že jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3960
31.5.21 21:38

Je to sobecky kreten a tebe je mi lito :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3151
31.5.21 21:39

A ty nevis s kym zijes, ze se tak divis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
31.5.21 21:42

Tak zrovna ta k.rava je ze všeho to nejmenší. A ne určitě za to nemůžeš ty a nezasloužíš si takové chovani!! Nenech si tohle namluvit.
Nešlo by ho vzít sebou k lékaři, který by mu vážnost situace řekl? Nebo mu poslat informace o péči o nedonosene děti? Po tomto bych si ho přestala vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
31.5.21 21:42

Zasloužil by projímadlo do kafe a pak vejlet po tvých doktorech, do Hornbachu a nakonec do KFC :jazyk:
Posílám pohlazení, zjevně mu dost věcí nedochází…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
31.5.21 21:43

Když ti vadí, že se chová jak malej, tak k němu tak nepřistupuj. On si neumi domluvit doktora? Neumí tam dojet? Chceš tam? Jeď sám, nechceš tam jet sám? Ok, buď doma - je to jeho zdraví, ne tvoje :roll:
Nechápu, že ty se takhle chováš zcela dobrovolně a pak si na to stěžuješ, když si nechtěla jezdit, měla jsi být jednoduše doma a je po problému,…
Jinak gratuluju - skvělej výběr partnera, v budoucnu si spolu ještě užijete :mrgreen:

Příspěvek upraven 31.05.21 v 21:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53759
31.5.21 21:43

Tohle umíněné a přerostlé děcko bude mít vlastní dítě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
31.5.21 21:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si postěžovat a zajímalo by mě, jak jste to měli v těhotenství vy.
Já mám skoro celé těhotenství nějaké problémy, od poloviny klidový režim, ptž mi tvrdne břicho x krát do hodiny a poslední dobou už i bolestivě. Kontroly co 14dní atd. Kdo si tohle zažil tak ví, jak je to psychicky neskutečně náročné - logicky :nevim:.
Když čtu jak s holkama mávaj hormony a jsou protivný na manžely a nedá se s nima být, tak to určitě není můj případ. Chovám se normálně a ikdyž jsem z toho někdy na dně, tak se snažím to na manžela nijak nepřenášet. Doma funguju, jediné co, tak převzal chození na nákupy. Jinak má navařeno, vypráno. Teplá večeře na stole, večer film. Za celé těhotenství se snad ani jednou nezeptal nijak vážněji jak mi je nebo mi neřekl, že to bude v pořádku, aby mě nějak podpořil. Sám od sebe nikdy. Max slyším, že jsem přibrala, jak pořád ležím a že mám přece na vše dost času. Ale ok, nevadí mi to.Včera jsem byla po dlouhé době trochu protivná, jelikož asi po 10 chtěl zrušit návštěvu urologa - má streptokoka. A on se tváří, jakoby tam šel kvůli mě?? 8o Já mu vše domluvím a on to prostě vždy zrušil, že zrovna zítra se to nehodí (ikdyž o to věděl). Včera zas. Tak už sem byla naštvaná. Prej sem zlá mi řekl.
Nakonec dnes, že tam teda pojede - je to hodina a půl jedna cesta a drncavá. Myslíte, že mě nechal doma ležet? Viděl, že mě bolí břicho, ale začal mě vydírat, že sám nikam nepojede. Jak 5ti leté dítě. Říkám, že stejně budu čekat v autě, tak na co bych jezdila. Nééé a nééé no tak sem jela. Celou cestu šílené, ale byla jsem milá. Pak hodina a půl čekání v 60c v autě před ordinací. Neřekla jsem ani bů!! Pak, že se chce jet podívat do hornbachu, tak jsem mu to vše našla a zavolala tam, ale to už bylo dalších 20min přes ucpané město. Pak, že chce do autobazaru a kfc. Už jsem si fakt potřebovala lehnout a začínala toho mít dost, jak mě to bolelo :,( Tak říkám, že kfc je uvnitř obchoďáku a hlavně, ať tam není hodinu, že už si chci lehnout. Ptal se co chci já - říkám, že nic - mám těhu cukrovku. Odešel a za 5min byl zpět s tortilou pro mě. Prý do kfc nešel, ptž se semnou nedá vydržet a spěchám. Nechápala sem absolutně ani jedno a docela mě naštvalo, že tam vážíme cestu a on si pro to nejde a mě přinese (byt v dobre vire) to, co nemůžu. Tak mu to říkám, že to nemohu, že mi po tom stoupne cukr a že proč si to nekoupil, že mě to štve. A on na mě najednou začal ječet, že jsem totální kráva a zkur… pííp a že si pořád vymejšlím. Nezmohla jsem se ani na slovo. Pak už jsme jen mlčeli. Doma jsem si šla lehnout a do večera brečela, protože mě sere, že já si to přece nevybrala takhle a taky bych si ráda koupila bagetu a jela na výlet a on se chová jak totální sobec.
Manžel odjel a večer, když se vrátil, tak mi řekl, že ho nic z toho nemrzí a že jse si to zasloužila a svoje problémy dramatizuju a sama vidim, že se mi nic taaak hroznyho nestalo, že jsem jela. Nemám ani slov a je mi z toho strašně smutno, že se ke mě někdo takhle dokáže chovat :,(
Omlouvám se za sloh, ale prostě je to normální? :(

Je to hovado no. Lepsi to nebude. To dítě chtěl? Už bych měla sbaleno a dnes spala jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
31.5.21 21:48
@Suelinda píše:
Nu, jakého sis ho našla, takového ho máš 🤷‍♀️
Manžel by se ke mě takto nikdy nechoval. Celé toto je špatně, ale asi se nezměnil tvým těhotenstvím že jo…

Vždycky mě udivuje, že si ho takovýho už našli a teď se hrozně diví, že se nezměnil :roll: chovat se takhle ke mě chlap, tak už jsme dávno od sebe, díky bohu mam milionovýho přítele, vždycky když čtu něco podobnýho, tak mu musim hned (v duchu) poděkovat, že neni de*il :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
31.5.21 21:48

Ale jinak je urcite hodny a pozorny, vid?
Ne, neni to normalni, ale bohuzel ses do tehle situace dostala ty sama, a to nespravnym vyberem partnera. V tomhle pripade bych asi byla radsi sama s ditetem, nez s takovym nevyzralym sobcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 21:49

A driv takovy nebyl???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9134
31.5.21 21:53

Tak já bych ho rozhodně takhle neobskakovala, to v žádným případě. No, já bych s ním vlastně vůbec nebyla. Je to rozmazlený sobec a nebudeš to mít vůbec jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708

@Nickjmeno jako láska je někdy slepá, ano… ale než si někoho vezmu a hlavně než si s někým udělám dítě, tak ho už snad pořádně znám…
Přesně jak říkáš, taky za manžela děkuju všem svatým! Ale taky jsem měla v životě voly… člověk musí nejdřív najít svou cenu, jinak se sebou nechá hrozně zametat… snad se to slečně povede, ale mít s tímto pánem dítě, to opravdu nezávidím :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098

A určitě se změnil až teď, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu