Měl jste někdo melanom?

Anonymní
14.11.19 18:36

Měl jste někdo melanom?

Dobrý večer,
měl jste někdo melanom? Jak jste na něj přišli? Sami nebo na preventivní prohlídce? Jak vypadal? Mám strašný strach, právě mi vyřízli znaménko viz foto a já šílím strachy. Na preventivní prohlídce v únoru doktorka neic neříkala a teď… :,( Vím, že je to u každého jiné, ale asi potřebuji uklidnit, nebo mít si s kým o tom promluvit. Doma na mě koukají jako na blázna, jako by vlastně nešlo o nic vážného..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
834
15.11.19 06:02

Hlavně se nestresuj, dokud nemáš v ruce výsledek. Můj kamarád si tím momentálně prochází. Ale jemu to chytli pozdě, má totiž nějaký typ, co roste dovnitř, takže na to přišel, až mu bylo strašně zle a metastáze už má všude. Ale i přesto mu úplně zázračně zabírá bio léčba a on sám je extrémně pozitivní. Tobě to chytli brzo, buď v klidu. Druhý známý si taky našel znamínko, který se zvětšovalo, rovnou od kožního valil do nemocnice a měl ten nejagresivnější typ. Nechal si to jen vyříznout a veškerou další léčbu odmítl. Změnil životní styl a no a je tu už dalších 8 let. Chodí pravidelně na kontroly a už po prvních třech měsích od vyříznutí byl naprosto čistý, doktoři nechápali, dávali mu pár měsíců bez léčby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat