Melouchy, práce a život

Anonymní
26.10.19 16:39

Melouchy, práce a život

Ahoj ahoj. Omlouvám se za zcela určitě zbytečnou debatu, ale poslední dobou je to pro mě neřešitelná situace. Mám přítele, jsme spolu cca 7 let a bydlíme asi 4 roky společně. Poslední dva roky přítel změnil práci a je vcelku týden pryč ode mě. Vydělává dost peněz, že se nemusíme ohlížet, také dost utratíme a taky chceme šetřit takže jeho jednání zcela chápu a jsem na něj i pyšná jak se postavil k situaci „budeme mít rodinu“. Snaží se vydělávat i o víkendy, alespoň na cigarety (hodně kouří) a na splátku na auto, aby nás to tak nebolelo, jenže už je to hodně na úkor času, který by jsem potřebovala i já. Celý týden jsem tu sama, moji přátelé chodí do práce a ne vždy na mě mají čas. Jsem na mateřské zatím bez mimi. Prostě se cítím osaměle a ač to partnerovi řeknu, on to vidí jako útok. Buď se naštve, že teda peníze nepotřebujeme a že bude doma - a takového ho doma nechci, tak to ať raději jde. Přes týden se tedy vysloveně těším až přijede a když řekne, že i o víkend jde na melouch nejsem moc ráda. Sama se zabavim se svými psy, mám to jako koníček, pak i uklidem, vařením apod. teoreticky by mi ani nevadili jeho melouchy, ale kdyby se vracel v normální hodinu a nebyl tam až do večera. Kolikrát rekne, jak přijede brzy a nakonec ani prd. Pak nezbývá nic jen se vykoupat a koukat na televizi a spát. Řeknu mu, že jsem ráda jak se snaží, ale že by mohl jezdit alespoň normálně domů, aby se stihl věnovat i mě. Neslyší. Buď jen slíbí a nedodrží, jako kdyby to neřešil. Já si připadám otravně, ani mu nepíšu a nevolam kde je, aby jsem nebyla za blbku, ale opravdu i já strádám v partnerském životě. Jenže když mu tohle řeknu, pro něj to bude útok a něco jako „že už ho nemiluju apod“. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.10.19 16:49

Bud v klidu, jakmile prijde dite tak na takoveto uvahy nebudes mit ani cas ani mozgovou kapacitu :D Muj muz taky maka v normalní práci + večer dělá jak říkáš „melouchy“ + každý pátek až neděli tráví 100ky kilometru odemne a malé nebot maka na rekonstrukci baráku. V bežný den ráno v 8 odejde do práce, vrátím se kolem 18hod, a pak kolikrát i do pulnoci maká na melouchu - dělá v IT. No a v pátek se v 17 hod vybere autem na barák a pijde odtud v nedělí kolem 22hod. Takže jsem ráda, že alespon obcas cez týden je na chvilku s malou po večerech - že ji dá flasku, na chvilku si s ní pohraje, nebo jí okoupe. Ted jsem napřiklad už 3tí týden u mých rodičů s malou a on je praze nebo na baráku maká. Ale beru to tak, že to dělá pro nás. Není to tak, že by byl s kamoši někde na pivu a na nas kašlal. Nekdo by řekl, že takovýto záprah nás odcizi, ale já mám naopak pocit že nás to hodne zbližuje. Víc si důvěrujeme a podporujeme se, než to bylo drív. A to to takhle máme už skoro 2 roky, od doby kdy jsem otehotnela, nebot jsme se tehdy jak jsem zjistila tehu rozhodli, že chceme malou vychovávat na baraku. Takze se hned zacala delat rekonstrukce.

• Nahlásit
  • Citovat
1526
26.10.19 16:55
@Anonymní píše:
Bud v klidu, jakmile prijde dite tak na takoveto uvahy nebudes mit ani cas ani mozgovou kapacitu :D Muj muz taky maka v normalní práci + večer dělá jak říkáš „melouchy“ + každý pátek až neděli tráví 100ky kilometru odemne a malé nebot maka na rekonstrukci baráku. V bežný den ráno v 8 odejde do práce, vrátím se kolem 18hod, a pak kolikrát i do pulnoci maká na melouchu - dělá v IT. No a v pátek se v 17 hod vybere autem na barák a pijde odtud v nedělí kolem 22hod. Takže jsem ráda, že alespon obcas cez týden je na chvilku s malou po večerech - že ji dá flasku, na chvilku si s ní pohraje, nebo jí okoupe. Ted jsem napřiklad už 3tí týden u mých rodičů s malou a on je praze nebo na baráku maká. Ale beru to tak, že to dělá pro nás. Není to tak, že by byl s kamoši někde na pivu a na nas kašlal. Nekdo by řekl, že takovýto záprah nás odcizi, ale já mám naopak pocit že nás to hodne zbližuje. Víc si důvěrujeme a podporujeme se, než to bylo drív. A to to takhle máme už skoro 2 roky, od doby kdy jsem otehotnela, nebot jsme se tehdy jak jsem zjistila tehu rozhodli, že chceme malou vychovávat na baraku. Takze se hned zacala delat rekonstrukce.

K čemu to je takový život když nejste vůbec spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 17:05
@lucik2011 píše:

A to jakože je život jen když jsou dva furt spolu nebo jak? A co pary kde je jeden x dnů v kuse pryč nebo dokonce měsíců - takový kamionaci, vojáci na misích nebo vyzkumnící podle tebe asi žádný partnerský život mít nemůžou a měli by se rovnou rozvést, ne? Nebo když je partner vážně nemocen a je x měsíců v nemocnici, tak ho má drahá polovička rovnou kopnout do záděle, nebot to není život když nemůžou být furt spolu ne? HA HA HA…To jsem se fakt zasmála nad takovým uvažováním.

• Nahlásit
  • Citovat
1994
26.10.19 17:30

Holka, bud rada ze je makavej. Absolutne chapu o cem mluvis, manzela taky vidim sporadicky, ALE zase se na sebe tesime uplne nejvic, ja nevycitam, on nosi dost penez, setrime x utracime, ja mam cas se maximalne venovat starsimu klukovi co se uceni tyce…ocas na me taky padne splin, ale to jsou hormony, za chvili tu bude miminko a budu mit o zabavu postarano :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 17:33
@Anonymní píše:
A to jakože je život jen když jsou dva furt spolu nebo jak? A co pary kde je jeden x dnů v kuse pryč nebo dokonce měsíců - takový kamionaci, vojáci na misích nebo vyzkumnící podle tebe asi žádný partnerský život mít nemůžou a měli by se rovnou rozvést, ne? Nebo když je partner vážně nemocen a je x měsíců v nemocnici, tak ho má drahá polovička rovnou kopnout do záděle, nebot to není život když nemůžou být furt spolu ne? HA HA HA…To jsem se fakt zasmála nad takovým uvažováním.

Víš, že mezi tím být pořád spolu a nebýt spolu vůbec je docela široká škála? Jsi trochu chabrus na nervy, ne? To asi tou samotou. :think: Nad čím v hospicích před smrtí lidé nejvíce myslí, co myslíš? Nad tím, že nevydělali dost peněz nebo jestli byli dost se svými blízkými?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 17:35
@lucik2011 píše:

Byli jsme s manželem před dilematem, jestli my nebo dvakrát tolik peněz na úkor času. Vybral si nás. Řekl, že chce vidět vyrůstat své děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
26.10.19 17:40

Jak muzes byt na materske bez mimi? viz prvni prispevek zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 17:47

@Lisianne No na mateřskou se nastupuje před porodem. Myslím 8-6tydnu s to logicky ještě miminko neni narozené asi si to pleteš s rodicakem.

• Nahlásit
  • Citovat
26.10.19 17:47

@Lisianne Mateřská se nastupuje 6-8 týdnů před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 17:54

Já jsem ráda, že se snaží. Pořád lepší než nějaký nemakačenko. Ale už mi hlavou i blejská, zdali si prostě nezvykl na to být sám a už mě tolik nepotřebuje. Protože nejeví ani zájem, doma je jen tehdy, když žádný kšeft nesežene nikoli nejspis ne z vlastní vůle. A taky mi dělá starosti s těmi penězi. Vydělá si cca 40 tis. k tomu chce neustále přivydělávat což ho šlechtí, ale že by toho ušetřil, aby mi to za to stálo to se ještě nestalo. Dokud to prostě nepociťuji tak mi to za to ani nestojí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
473
26.10.19 17:54
@Anonymní píše:
@Lisianne No na mateřskou se nastupuje před porodem. Myslím 8-6tydnu s to logicky ještě miminko neni narozené asi si to pleteš s rodicakem.

Jo tak, sorry, prehledla jsem, ze jsi tehu. Vim, jak to chodi, neboj ja taky cekam ted mimi a uz jsem na MD. Jen jsem prehledla, ze jsi tehu v tom slohu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 17:59

Jasný je, že je to moje psychika. Prostě chybí kontakt mě, jemu zřejmě ne. :roll: donutit toho druhého nemůžeme no, je to smutný a možná proto nad tím tak přemýšlím. Jenže když vlastně odjede v sobotu ráno ještě když spím a teď je 18h a stále nikde, přitom mi včera řekl „nebudu tam dlouho, tak do 14h“ tak se moc neuzijeme. V neděli zase jde a pak zase odjíždí. A já nejsem odvařena z koukáni na ordinaci před usnutim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
614
26.10.19 18:09

Buď ho budeš mít doma, ale pak budeš otáčet každou korunu 2×, nebo bude pryč a ty s deckama budeš v poho zabezpečena a barák opraven.
Já jezdím na montáže- 10 dní v kuse pryč, pal ještě třeba 800km řídím domů a 4 dní volna a pak znova. Jo, je to hnus, ale teď si dcera pořídila být a já ji v klidu mohl koupit pěkného Golfa a ještě dát 300tis.na start aniž by mne to nějak moc trápilo. To je zase druhá strana mince :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1991
26.10.19 18:19

Zase jestli ty peníze za to stojí. 40tis za prakticky veškerý čas není nic extra. Jak to budeš dělat potom, když budeš potřebovat doma s něčím pomoct apod.? navíc jestli neušetří prakticky nic, tak kam ty peníze cpe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama