Meningitida

Anonymni
18.9.08 11:24

meningitida

Máme miminko , holčičku 14 dní starou. Od včerejška je v nemocnic zjistili jí meningitidu-zánět mozkových blan ,je na přístrojích,nevím jestli to přežije. Má někdo zkušenost s touto nemocí u tak malého drobečka ? :?: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

574
18.9.08 11:35

Ahoj,

u takto malého miminka zkušenost nemám, ale mám zkušenost, s dcerou která taky měla meningitidu, bylo jí 2,5 roku.
Nic příjemného pro takto starší dítko natož pro takovéhleho drobečka.
Držím palce aby všechno dobře dopadlo.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.9.08 12:33

Jezis…drzim palce at to zvladne!!!Linda

• Nahlásit
  • Citovat
61
18.9.08 18:12

Je mi moc líto, co Vás potkalo, ale pevně věřím, že se malá uzdraví a bude úplně v pohodě. Tihle „prckové“ se kolikrát poperou s nemocí daleko lépe než starší děti. Vím, že to vypadá hrozivě, všude samé kanyly, pípající přístroje,ventilátor, ale dnešní medicína umí opravdové zázraky.Držím všechny palečky co mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.9.08 07:26

Zatím se držíme.Malá je na přístrojích ,ale žije. Držíme jí všichni palce, to je to jediné,co můžeme teď dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.9.08 07:56

skus

Na slovenskom servri www.babetko.sk si najdi uzivatelku s nickom „zrzka24“ a tu - teda jej malinke babetko - postihlo tusim zaciatkom roka to iste :cry: , dcerka pritom prisla o sluch :cry: . Kazdopadne ma skusenosti, poradi ti, je to mila baba…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.9.08 11:16

Děkuji za podporu,naše malá to nevzdává, trošku se zlepšila ,už dýchá sama a začíná dostávat mléko. Na druhou stranu jí otékají nožičky . Myslíme na ni pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
389
30.9.08 09:52

to je mi moc líto, náhodou jsem narazila na tohle fórum, jak je malá na tom?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca114
25.6.12 00:05

Mám 11ti týdeního chlapečka, který leží už 10 dní v nemocnici s meningokovou meningitidou. Začali ho léčit a vše se zlepšovalo, jenže dnes mu vylítly hodnoty CRP opět nahoru, tak dělali kontrolní lumbální punkci a zjistili, že se opět začla bakterie množit i přes antibiotika. I kékař říkal, ´že se s tím ještě nesetkal. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo nějaké informace? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
monca114
27.6.12 00:28

Holky, prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
462
27.6.12 00:43

Moni, bude to dobré, musíš tomu věřit. Pokud to už zvládá tak dlouho, tak je velký bojovník a uzdraví se, já tomu věřím. :srdce:
Svoji zkušenost bych ti asi neměla psát, ale náš malý měl něco jiného, zákeřnějšího, meningokoka typu B a skončilo to nejhůř.
Ale tvůj malý to zvládne, uvidíš, posílám ti moře síly. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monca114
27.6.12 00:57

No můj má taky meningokoka B :,(

• Nahlásit
  • Citovat
monca114
27.6.12 00:59

Dokonce posílali vzorky z lumbálky i do Prahy, protože se ještě nikdy nesetkali s tím, že by z ničeho nic takhle přestali antibiotika zabírat…

• Nahlásit
  • Citovat
8816
27.6.12 01:01
@monca114 píše:
Holky, prosím…

Ahoj, neni to přímo můj obor, ale napadá me subdural effusion. Nevim jak je to česky, tady mas odkaz a úkaz to doktorovi. http://pediatrics.aappublications.org/…/34.abstract

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
27.6.12 01:04

Vážně? Bože, to je mi líto.
Ale já vidím velký rozdíl v tom, že náš malý to nevydržel po pár hodinách a tvůj malý už tak dlouho bojuje, já si myslím, že to nejhorší má za sebou a teď potřebuje čas.
Našemu malýmu bylo 5 měsíců, a to byla doba, kdy je nejslabší imunita, ode mě už ztracená a svoji si právě začal budovat, je na to prý i nějaká křivka. Takže tvůj malej ji má ještě dost od tebe, zvládne to. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama