Menstruace 2x po sobě

2
14.5.21 14:32

Menstruace 2x po sobě

Dobrý den.
Měla bych na vás takovou otázku. Beru antikoncepci Bellara už druhým měsícem. Před 2 dny mi skončila moje 10ti denní menstruace (normálně ji mívám 5-6 dní) a včera mi začala znova. Moje doktorka má zavřeno celý týden, takže s tím nemám kam dojít. Beru antinu poprvé, takže vůbec nevím, jestli je tohle normální nebo ne. :D
Někde jsem viděla, že jedna slečna, co se jí tohle stalo, zjistila pak, že je těhotná. Bůhví co je na tom pravdy, ale po tomhle jsem se začala trochu bát 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
14.5.21 14:40

Pokud si s HA začala, tak je to normální. Ms se musí ustálit. Ještě bych pár měsíců počkala a nevyšilovala. Kdyby si krvácela opravdu dlouho, nebo to takhle trvalo déle jak půl roku, řešila bych to s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
14.5.21 14:47

Já zrovna dneska náhodou četla nějaký článek o antik., že může trvat i tři měsíce, než se s ní tělo srovná. Mě to čeká cca od června, tak jsem zvědavá, jestli na tom nebudu nakonec hůř než ted´.
Tak zkus vydržet :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.5.21 14:50

@Taktinevím
Když jsem ji brala první měsíc, tak jsem ji měla 3 týdny :zed:
Jen mě tohle zaskočilo, že hned po sobě. Budu doufat, že nebude tak dlouhá jak ta předtím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
14.5.21 15:58

No já si doted´myslela, že když žena (a hlavně já :mrgreen: ) začne polykat tabletky, tak hurá, menzes pravidelně, bez bolestí, slabý, krátký, žádný špinění…Prostě pohodička. Hmmm, tak asi ne. Ale může ti třeba tahle konkrétně nesedět. Uvidíš.
P. S. Zkus si ten článek najít na Seznamu, jmenovalo se to nějak, že nám tělo dává různé signály, že nám nesedí antikoncepce. Držím pěsti, takhle dlouhá a častá MS je (taky jsem zažila) nejen protivná, ale taky vyčerpávající :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat