Menstruace a ocko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 10:44

Menstruace a ocko

Ahoj,

Byla jsem na 3. Davce ocko, prvni dve davky v poho. Po teto se citim divne, uz druhy den, navic jsem sla na ocko. prvni den menstruace a nebylo.mi nejlip, ale sla jsem, proste prvni den mensesu mi je obcas zle, boli me bricho..ale jinak ne. No a ted ma strasne krece v brise, prujem, to normalne nemivam. Plus me boli v podpazi a prave prso. Mel to taky nekdo tak, muj obvidak mi rekl, ze to po ocko neni, ze je normalni, ze pri Ms boli bricho, jenze takhle me nikdy nebolelo. A to prso, ze muze jit o lymfaticke uzliny, ze se obcas zvetsi, ja si ale nic nenahmatala..jen by me zajimalo, zda mel taky nekdo toto. Dik

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.1.22 10:54

Osobní zkušenost nemám, ale tchýně má už dva měsíce průjem a šílené křeče do břicha, začalo jí to přesně po třetí dávce, ale Dr. jí tvrdí, že to z toho není, ale nic jiného nenalezeno. Anonym, jinak smazat, na základě info o rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
38253
7.1.22 10:58

Dnes jsem potřetí načipovaná, tak uvidíme. Ale jinak menstruuju normálně. Ale já se vakcíny nebojím, jsem prostě optimista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5102
7.1.22 11:06

Já mám za sebou teda jen dvě dávky, ale po první se mi lymfatické uzliny zvětšily všude, podpaží, ruka a prso bolely několik dní velmi + bolesti na krku, v břiše a tříslech, ale snesitelné, prostě všude tam, kde jsou uzliny. Takže klidně bych řekla, že je to od toho. Po druhé dávce už byly bolesti tedy mírnější, ale vracely se třeba při nachlazení.
Někdo tu psal, že má po očku nevysvětlitelné průjmy, ale dost ji tu provax zadupaly, takže už asi ani nepsala pak a nevím jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
7.1.22 11:13

https://www.heroine.cz/…-zen-se-lisi
https://plus.rozhlas.cz/…nuje-8612884

Samozřejmě místní provax řeknou, že to je naprostá náhoda a určitě to s očkováním nesouvisí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
7.1.22 11:16

Asi to od toho být může, ty reakce jsou kolikrát fakt podivný. Já měla reakci na druhou dávku taky desnou, menstruace sice beze změny, ale průjem jsem měla taky a otekla mi noha. Ne ruka, ale noha, a to na druhý straně, než mě ockovali :mrgreen: fakt hrozný. Ale další den už v pohodě. Dej si oraz, natahni se doma a do pondělí to bude určitě v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
7.1.22 11:26
@Anonymní píše:
Osobní zkušenost nemám, ale tchýně má už dva měsíce průjem a šílené křeče do břicha, začalo jí to přesně po třetí dávce, ale Dr. jí tvrdí, že to z toho není, ale nic jiného nenalezeno. Anonym, jinak smazat, na základě info o rodině.

Taky znám člověka, co po tom má průjmy… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
7.1.22 11:28
@Amalthea píše:
Já mám za sebou teda jen dvě dávky, ale po první se mi lymfatické uzliny zvětšily všude, podpaží, ruka a prso bolely několik dní velmi + bolesti na krku, v břiše a tříslech, ale snesitelné, prostě všude tam, kde jsou uzliny. Takže klidně bych řekla, že je to od toho. Po druhé dávce už byly bolesti tedy mírnější, ale vracely se třeba při nachlazení.
Někdo tu psal, že má po očku nevysvětlitelné průjmy, ale dost ji tu provax zadupaly, takže už asi ani nepsala pak a nevím jak to dopadlo.

Snad se nebudou potíže vracet při jakémkoli oslabení? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 11:34

@Freeandwild :think: :think: :think: zajímavé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
7.1.22 11:47

Já se očkovala 2. den menzesu a další den jsem přestala, normálně to mám 6 dní, pravidelný..no a od te doby (3. měsíc) to mám rozhazené, tak uvidime, snad se to vráti do normálu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5102
7.1.22 13:36
@Takco píše:
Snad se nebudou potíže vracet při jakémkoli oslabení? :think:

V prosinci jsem covid prodělala a tyto potíže už jsem u něj samotném neměla, tak snad ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat