Močení z čeho

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.1.22 22:00

Močení z čeho

Mám po zánětu mocaku, dostala jsem atb, dobrala jsem, ale další moc jsem nemohla donést neboť menstruace.. a stále mě to nutí, jeden den lepší druhý den šílenost zase..Nemám žádné bolesti, rezani nic takového.
A nejsou to kapky, ale je toho více tak 20-30ml každých 30min, v noci mě to nebudí, myslíte že to může být psychické? Vypiju za den tak litr a přijde mi že stejně chodím i tak pořád 😭 😭…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
6.1.22 22:11

Litr denně? To opravdu nemyslíš vážně tak málo zvlášt když jsi brala antibiotika :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
6.1.22 22:12

A kolik toho za den snis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
6.1.22 22:13
@lenkatarantova píše:
Mám po zánětu mocaku, dostala jsem atb, dobrala jsem, ale další moc jsem nemohla donést neboť menstruace.. a stále mě to nutí, jeden den lepší druhý den šílenost zase..Nemám žádné bolesti, rezani nic takového.
A nejsou to kapky, ale je toho více tak 20-30ml každých 30min, v noci mě to nebudí, myslíte že to může být psychické? Vypiju za den tak litr a přijde mi že stejně chodím i tak pořád 😭 😭…

zaprvý piješ hrozně málo, kór po zánětu močových cest, a pokud je to takhle málo, tak bych se přikláněla k tomu, že to nemáš doléčený, a po skončení MS bych se nechala zkontrolovat (vč. vzorku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
6.1.22 22:23

Chtělo by to rozhodně více pít, jinak močák může být po zánětu podrážděný a proto te to nutí chodit častěji…kup si brusinky a možná by nezaskodiko dát si aspoň týden denně hrnek urologického čaje aby se ten močák pěkně propláchl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4101
6.1.22 22:24

@lenkatarantova strašně málo piješ, obzvlášť po zánětu močáku. Podle mě to nemáš doléčené a tím jak málo piješ tomu ještě přidáváš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
7.1.22 09:26

Musíš pít víc, kup si hned nějakou silnou manózu a tu užívej denně aspoň 2 měsíce. A nech si tu moč zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 09:38

Ahoj, také jsem teď delší dobu trpěla na potíže s močovými cestami. Určitě je potřeba hodně pít, tím, že piješ málo, se měchýř neproplachuje a bakterie se tam můžou znovu usazovat.
Jinak si určitě zajdi k dr. na kontrolu, dobré je nejen zkontrolovat přítomnost zánětu, ale požádat o kultivaci, zda tam nějaká bakterie nezůstala.
Mně tu v diskuzi holky doporučily dýňové tablety pro ženu a blokurimu uro+, k tomu beru probiotika pro ženy a kapky z lichořeřišnice a musím říct, že je to konečně dobré.
Dej si pozor na gynekologický zánět po atb, mně se bohužel slušně rozjel a tak nějak zaléčit se ho podařilo až po 3 týdnech. Může navíc taky způsobovat pálení při močení a nucení na wc. Dobrá jsou vkládací probiotika gynimun. Držím moc palce, ať se z toho brzy dostaneš. Je to hnus. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1780
7.1.22 12:08

Větší množství moči se tvoří též po větším jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat