Mikčni deník

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
87
6.1.22 15:39

Mikčni deník

Zdravím dostala jsem na urologii mikčni deník na dva dny ale nevím co dělat dal nerozumim tomu moc mel ho někdo taky? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14348
6.1.22 15:41

To tam nemáš napsané? Ani Ti nic neřekli? Prostě zaznamenávas příjem tekutin včetně polévek a výdej tekutin. Množství a čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
6.1.22 15:42

Mikční deník (mikční karta) je formulář, do kterého si pacient trpící inkontinencí zaznamenává, kolik tekutin vypil a jak často močil. Díky správně vyplněnému mikčnímu deníku může lékaři určit, o jaký stupeň inkontinence se jedná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2744
6.1.22 15:43

To ses měla zeptat u doktora hned, přece. Já si to vygooglovala, poslala jsem ti sem hned první větu, co jsem našla. Není to tak těžký. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
6.1.22 17:17

My to máme teď doma taky a je to tam popsany tak, že to pochopí skoro I to dítě, pro který to je.. ty tam nic napsaný nidke nemáš? Prost edo jednoho sloupečku budeš psát čas a množství tekutin, který prijmes (pití, polívka) a do druhého sloupečku čas a množství tekutin, který vydas (moč). Musíš čůrat do nějaké odměrky, abys vedela, kolik vycuras. Dole to v posledním políčku sectes (to množství tekutin, jak přijatých, tak vydaných, je to v mililitrech). A hned hezky uvidíš, kolik jsi za ten den celkem vypila a kolik celkem vycurala. Doktorka z toho poměru vyvodi nějaké závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat