Menstruace a přesto těhotenství

Anonymní
11.10.19 10:56

Menstruace a přesto těhotenství

Ahoj, těhle dotazů je tady spoustu, ale stejně se zeptám. Snažíme se už skoro rok a zatím nic. 2× biochemické…Teď jsem druhý měsíc na clostilbegytu a injekce ovitrelle. Ve středu jsem si dělala test a byl sněhově bílý, dopoledne jsem to dostala. Bolesti šílené, ale neměla jsem takovou silnou menstruaci jako vždy, byla slabší, včera bez bolestí(to u mě není zvykem..normálně nedokážu 2-3dny fungovat) a dnes je to třetí den a zatím skoro nekrvácím, spíše je to špinění a krev jen, když se utřu. A já mám menstruaci vždy dlouhou 9-11 dní a velmi silnou. Myslíte, že je šance, že jsem i přes menstruaci těhotná? V neděli bych měla začít brát clostilbegyt a já si nejsem jistá jestli si ho mam vzít? Protože v těhotenství by se asi neměl, že jo…a nejsem si jistá, zda to moje už jen špinění ustane nebo ne.
Ptám se jako trubka, ale jsem už z toho zoufalá…a ráda bych, kdyby to už vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4871
11.10.19 10:57

Myslím, že těhotná nejsi. Udělej si těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
11.10.19 11:22

Ahojky,

udělej si znovu test před nasazením clostíku…ale změny v průběhu menstruace ti prostě může způsobovat jak clostík, tak ovitrelle - oboje to jsou hormonální preparáty…ovitrelle je vlastně hcg hormon… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 09:38
@Freya10 píše:
Ahojky,udělej si znovu test před nasazením clostíku…ale změny v průběhu menstruace ti prostě může způsobovat jak clostík, tak ovitrelle - oboje to jsou hormonální preparáty…ovitrelle je vlastně hcg hormon… ;)

Udělám, jelikož jsem to dostala ve středu, a z včerejška na dnešek v noci nic…tak uvidím jestli to bude takhle i odpoledne a zítra hned testnu. U mě to je vážně divné, já to mám klidně až 11 dní. Nikdy jsem to neměla míň jak 7 dní…
Určitě jsou to změny, když do sebe cpu hormony. To chápu..ale stejně mi to přijde zvláštní. Ale kéžbych se někdy dočkala, abych to měla méně a bez bolestí :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.10.19 10:55

Tak jsem si udělala test. Je tam miniaturní doušek. Musela jsem se dost zadívat. Tak jsem z toho taková špatná… Ale asi to začnu brát, přeci jenom…to mohlo být odcházení…a třeba za pár dní by tam nic nebylo.
Achjo, to mi tak mrzí. Už, abych ty // taky objevila… :(

• Nahlásit
  • Citovat
4871
13.10.19 11:46
@Anonymní píše:
Tak jsem si udělala test. Je tam miniaturní doušek. Musela jsem se dost zadívat. Tak jsem z toho taková špatná… Ale asi to začnu brát, přeci jenom…to mohlo být odcházení…a třeba za pár dní by tam nic nebylo.
Achjo, to mi tak mrzí. Už, abych ty // taky objevila… :(

Hod sem fotku testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 12:04
@karkarka píše:
Hod sem fotku testu.

Už jsem ho vyhodila. Ale byl fakt miniaturní, to by asi ani foťák nevzal

• Nahlásit
  • Citovat