Menstruace a vejcovody

396
19.9.20 18:09

Menstruace a vejcovody

Ahoj holky, mam otazku. Jezdime s pritelem do centra IVF a byl mi zjisten spatny vejcovod ktery mi budou odstranovat. Upozornili me, ze pokud bude druhy nepruchozi tak budou muset odstranit rovnou oba dva. Moje otazka se ale tyka menstruace a bolesti. Dnes mam 3 den MS, prvni den jsem mela klasicky menstruacni bolesti ale uz vcera me pobolivalo v podbřišku na strach kde jsou vejcovody a vajecniky. Dnes jsem vylezla ze sprchy a nemuzu se narovnat. Hrozne to boli…je to takova divna bolest. Jak kdyby mi těžknul podbřišek a takova tupa bolest. Nevite zda by to mohlo byt tim spatnym vejcovodem nebo jen nejake nachlazeni? Predem dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
508
19.9.20 18:30

Nemuze to byt mimodelozni tehotenstvi? Jela bych radeji na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
19.9.20 18:41

@Megg7 nene nemuze. Tehotna nejsem. Snazime se o miminko uz přes 2 roky a pul…ted zase chvilku klid a jak chodim tak hrozne bolesti…tak ja nevim :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
19.9.20 19:30

@JitkaS0 je to strasne divny, ze ti to dela u chuze. Nechces pro klid duse nekam zajet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
19.9.20 19:50

@Megg7 kdyz sedim tak nic. Nevim co to muze byt. No zkusim vydrzet do pondeli a zavolam do IVF centra a kdyby neco tak zajedu na pohotovost ale dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama