Snažení říjen 2020

86
18.9.20 20:33

Snažení říjen 2020

Ahoj holky, dnes jsem 4DC a rádi bychom s mužem druhé dítko :srdce: Snad všechny najdeme vytoužené // :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
218
18.9.20 20:52

Ráda se přidám :mavam: Jsem dva týdny po revizi po zamklém těhotenství v 7tt, tak teď čekám na MS a pak se na to vrhneme. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
18.9.20 21:08

Ahojky, tak se také připojuji :mavam: snažíme se o první teď od září a právě jsme ve fázi čekání na //

Necháváte tomu volný průběh nebo testujete ovu a bazální teplotu?

Já zatím začala brát Superfolin a zkusila jsem ovulační testy, protože nemám úplně pravidelnou MS, zatím jim úplně nerozumím postupně sílili do 17DC, ale rozhodně nebyl ani jeden tmavší než kontrolní pruh :think: teď už je čárka zase slabounká, tak předpokládám, že jsem se jen časově netrefila, ale uvidíme. Od příštího měsíce zkusím měřit i BT, tak snad budu potom moudřejší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
18.9.20 21:29

Ahoj, také se snažíme, jsem po druhém iui, dnes 8 dpo, zítra ráno chci testovat, měla jsem mini ducha 7 dpo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
18.9.20 21:30

Ahoj taky se pridávám. S přítelem se snažíme o první od června. Zrovna čekám na menstruaci, ktera má dorazit v úterý 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 21:35

Ahoj holky, doma mám dvouleťáka a rádi bychom ráčka nebo račici :) tak my se budeme „snažit“ první měsíc :) tak se k Vám přidávám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
18.9.20 21:36

@Ardilera
Ovulační testy mám připravené, ale pořád váhám, jestli po Ms testovat. U prvního dítěte se zadarilo přesně ten měsíc, kdy jsem si řekla, ze na to kašlu :)
BT určitě měřit nechci, myslím ze by me to jen stresovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
18.9.20 21:37

@quanavera Teda, duch už 7dpo? Budu držet palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
18.9.20 21:38

My se snažíme od dubna. Zatím 7 DPO a pevné věřím, že to klaplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
18.9.20 21:44

Ahoj, taky se přidávám :mavam: v červenci biochemické, srpen SP, teď čekám na MS a pak máme požehnání od Dr., Tak snad to tretice to klapne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
18.9.20 22:13

@Ardilera V červnu jsme tomu nechali volný průběh a jen jsem zkoušela ovu testy, čistě pro zajímavost, jestli cyklus funguje. Nebyl pozitivní ani jeden test, ale otěhotněla jsem bez problémů. Teď si dělám od revize (byla 4. 9.) zase ovu testy, jestli cyklus naskočil, opět negativní všechny ovu testy, i když jsem podle mého názoru měla ovu příznaky, tak od příštího měsíce na ně kašlu. :oops: Od revize do doby, než podle mě byla ovu jsem pila kontryhel, kyselinu listovou jim od února. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 22:37

Nechci rýpat, taky zvažuju mimčo, ale nebojíte se covidu? Že to chytíte v těhotenství a bůhví co to udělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
18.9.20 23:20

@Markéta Rudná Upřímně já už kvůli pitomýmu covidu musela zrušit velkou svatbu, kterou jsme plánovali 2 roky ( měli jsme nakonec jen mini obřad pouze s mými rodiči a svědky) a před týdnem nám zrušili i líbánky na Mauriciu co jsme dostali jako svatební dar :D takže jestli mi covid zkazí i těhotenství tak už to asi fakt psychicky neunesu :pocitac:

Ale máš pravdu trochu jsem nad tím přemýšlela, ale nakonec jsem došla k názoru, že bychom taky malé nemuseli mít nikdy, protože kdoví jak dlouho to tu bude a nebo přijde něco jiného. Zatím, žádné studie o tom, že by covid měl vliv ne těhotenství není, tak proč se zbytečně stresovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
18.9.20 23:22

@Markéta Rudná Nebojím. Děti se rodily i za války, za španělské chřipky a dalších podobných věcí a navíc nevíme, jak dlouho tady s námi Covid bude, jestli tu už s námi nezůstane a to už bychom se těch dětí taky nemuseli dožít. Nakonec by lidstvo vymřelo v podstatě na strach z Covidu. Toť můj názor na věc. Podle mě fakt není na co čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3435
19.9.20 01:11

Ahojky :palec: já teda už plánuji třetí, ale nejde to tak snadno jak u prvních :( Ovu testy mám vždy krásně pozitivní, a stejně nic. Teď jsem 3dc a snažíme se od května

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama