Menstruace bez ovulace

2
23.11.19 17:34

Menstruace bez ovulace

Je možné aby mi přišla menstruace bez ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1142
23.11.19 17:34

Ano říká se tomu anovulační cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
23.11.19 17:37

@Jalusa ano je to možné. Já sem to tak měla, protože se mi tvořily malé cysty na vaječnících, doktor mi říkal že cca každý druhý měsíc mám ovulaci. Ale i tak jsem otěhotněla skoro hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
23.11.19 17:42

Právě já mám dostanu většinou jen po utrogestanu nebo vyvolávačce a poslední půlrok jsem byla na utrogestanu a tento měsíc byl poprvé bez něj. Ale dle BT by ovulace byla jenže mám potvrzené že vůbec neovuluji… Proto se ptám. Tak vám děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 17:55

Nevim, jestli to sem patri, ale ja otěhotněla přirozeně a to jsem vůbec nemenstruovala. Od 16 jsem chodila jen na vyvolávací injekce, poté jsem brala antikoncepci. Pak jsem to nedostávali vubec treba dva roky v kuse. Pak jsem poprvé dostala menses ve 26 letech sam o sobě a pak treba co 2 nebo 3 mesice. Pak vubec nic, do doby, nez jsem ve 28 otehotnela. Ted to po porodu dostávám skoro pravidelně, mam to víceméně 2 dny a čau. Chteli bychom druhé, tak uvidime no. Taky nevím jestli ovuluju.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.11.19 12:45

Ahojky holky posledni menses jsem mela 28.11-3.11..mam ji pravidelnou. Kdy bych mela dostat dalsi? Dasa.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama