Menstruace či těhotenství?

Anonymní
14.4.20 17:52

Menstruace či těhotenství?

Ahoj holky. Zatím jako anonymní nikdo ještě neví že se snažíme o miminko. Prosím o radu :zed: S manželem se snažíme o druhé miminko. Před ms jsem asi týden měla divné bolesti břicha a podbříšku, žaludek na vodě i jsem přibrala celkem rychle.. A často jsem chodila na wc.. to chodím i teď a přidalo se bolení hlavy.. Dělala jsem tt testy před ms i v den očekávané ms a taky negativní..(před ms jsem měla bílý výtok, nesvědí, nepálí) Druhý den na to jsem dostala ms úplně normální jen mě hodně boleli záda a břicho.. Jenže ms mám dnes třetí den s tím že dnes od rána jen špiním což nikdy nemívám ???? normálně mám ms 5 dnů s tím, že ten pátý den špinim.. Dnes jsem dělala test a opět negativní :( Ms nemám úplně pravidelnou.. někdy jí mám až po 36 dnech někdy 28.. zrovna minulý měsíc jsem to dostala po 28 a teď po 29.. Mám si test udělat až mi skončí špinění nebo to ani nemá nijaký vliv na tt? Máte s tím některá zkušenosti? :think: nevím, zda jsem si to třeba jen nevsugerovala. Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
14.4.20 17:53

Udelej si test. Ale podle me nejsi tehotna kdyz spinis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 17:56

@Safrik Právě si nejsem úplně jistá :zed:.. Mám kolem sebe i holky, které měli ms normálně při těhu nebo i špinili.. nevím co si mám myslet ale už mi z toho šibe :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3096
14.4.20 18:02
@Anonymní píše:
@Safrik Právě si nejsem úplně jistá :zed:.. Mám kolem sebe i holky, které měli ms normálně při těhu nebo i špinili.. nevím co si mám myslet ale už mi z toho šibe :nevim:

A proc si neudelas test at mas jasno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 18:06

@Safrik protože jak jsem už psala.. dnes jsem si ho dělala při tom špinění a byl negativní.. jenže já slyšela i četla že při krvy test je nepravdivý :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4470
14.4.20 18:18

MS nemusí být pořad stejná, muže to být hormonální nerovnováha. Za mě těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
14.4.20 18:19
@Anonymní píše:
@Safrik protože jak jsem už psala.. dnes jsem si ho dělala při tom špinění a byl negativní.. jenže já slyšela i četla že při krvy test je nepravdivý :nevim:

No to je blbost. Že by to stopové množství krve, které se dostane do moči, ovlivnilo koncentraci těhotenskýho hormonu? Proč? Máš negativní test, menstruuješ. Takže těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 18:34

Dobře. Tak děkuji za rady a názory ;)

• Citovat
  • Nahlásit
10421
14.4.20 18:41

Negativní test, menstruaci máš. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat