Co si myslet o mém problému - zadařilo se konečně?

Anonymní
14.4.20 13:43

Co si myslet o mem problému

Ahoj všem snažíme se o mimi 3 měsíc a poslední MS byla 9.3 teď přišla 12.4zpozdene ale 9.4jsem měla pozitivní test pak už další test nic měla jsem bolesti v podbrisku. a nyni jsem cca 2 dny po ms jenze MS byla hodně slabá trvala asi 6 hodin pak už trochu spineni. a dnes mě začal bolet podbrisek jako kdybych měla dostat své dny. Jen ještě dodam ovu byla 25.3 a MS byla ne krev ani ale takové tmavé spineni. volala jsem Dr a říkal že by to mohlo být cysta už jen že byl pozitivní test.jsem z toho špatná že najednu stranu pozitivní test a pak tak už nevím co si myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34496
14.4.20 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem snažíme se o mimi 3 měsíc a poslední MS byla 9.3 teď přišla 12.4zpozdene ale 9.4jsem měla pozitivní test pak už další test nic měla jsem bolesti v podbrisku. a nyni jsem cca 2 dny po ms jenze MS byla hodně slabá trvala asi 6 hodin pak už trochu spineni. a dnes mě začal bolet podbrisek jako kdybych měla dostat své dny. Jen ještě dodam ovu byla 25.3 a MS byla ne krev ani ale takové tmavé spineni. volala jsem Dr a říkal že by to mohlo být cysta už jen že byl pozitivní test.jsem z toho špatná že najednu stranu pozitivní test a pak tak už nevím co si myslet.

Ducha vidím. Zkus test zítra nebo pozítří. Měl by sílit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
14.4.20 14:14

Může být krvácení na začátku. Udělej si test za pár dní.. Duch tam je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:25

@Russet už jsem dělala 3 další testy a nic negativní bylitak už nevím co si myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
20287
14.4.20 14:39

Buď cysta a nebo to mohlo být biochemické a normálně ti MS dojde. Kdbys byla těhotná, tak je asi divné, že test je teď negativní. Jedině, že bys ten první dělala 10 a ty ostatní 20, že by ta druhá čárka byla jakoby slabší. Ale to jsou jen spekulace :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:48

@P4ja MS už byla spinela jsem hodně hnědé ne úplně krev. A tenhle test je z rosmanu 10.ted není na testu nic.

• Citovat
  • Nahlásit
704
14.4.20 14:54

Měla jsi pozitivni test 9. a toho ducha máš teď? Mohlo to být biochemické, ta 6ti hodinová „MS“ bylo asi jen špinění a jestli test slábne tak ta pravá MS ještě přijde a s ní to vše odejde. Ale cysta by to taky asi mohla být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 15:13

@Jaaanča ano měla jsem ho pozitivní ale pak další test uz nic ani duch.ms bych řekla že už byla byla tmavá ale ne jako krev.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 15:55

Já už fakt nevím teď mě začali děsně bolet prsa.ach jo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:18

@P4ja zkusila jsem mamatest viz foto vidíte něco? uz prdim na testy asi to nevyslo

• Citovat
  • Nahlásit
20287
14.4.20 20:51
@Anonymní píše:
@P4ja zkusila jsem mamatest viz foto vidíte něco? uz prdim na testy asi to nevyslo

V tom nepordím, většinou vidím něco, kde nic není, a když je duch tak nevidím. Zkuste příště testovat ještě o chvilku později. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
15.4.20 08:12
@Anonymní píše:

Bohužel, nevidím. Příště už to snad vyjde ;) Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 08:33

@Jaaanča jasně ale co ten pozitivní test dnes půjdu k dr prý by to mohla být cysta. myslis že by viděl Dr že jsme byla v tom

• Citovat
  • Nahlásit
704
15.4.20 08:40
@Anonymní píše:
@Jaaanča jasně ale co ten pozitivní test dnes půjdu k dr prý by to mohla být cysta. myslis že by viděl Dr že jsme byla v tom

Já bych si spíš myslela že to bylo biochemické těhotenství - vajíčko se oplodnilo ale neuchytilo a odešlo s tou MS. S cystou zkušenost nemám, ale myslím že by ti dělala falešné pozitivní testy i dál :nevim: Dr. neuvidí těhotenství které už odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20287
15.4.20 09:08
@Anonymní píše:

No cysta a nebo spíš biochemické. A doktor určitě neuvidí, že jsi byla těhotná. Ani by to asi nepoznal, kdyby jsi byla těhotná teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat