Kdy testovat tt ❤

Anonymní
14.4.20 09:49

Kdy testovat tt ❤

Ahoj holky jsem dnes 7DPO. Podělte se o zkušenosti, kdy jste zacaly testovat. Mam citlivé bradavky, křeče v podbřišku, jsem unavená ale test je negativní. „Ms“ nevim kdy ma prijit - je to u me nepravidelné. Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24163
14.4.20 09:50

Začít testovat až ti vynechá menstruace. Nebo aspoň přibližný termín. 7 dní je málo aspoň 10-14

Příspěvek upraven 14.04.20 v 09:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11852
14.4.20 09:51

Vazne sis myslela že 7dpo něco uvidíš na testu? Testuj při vynechane ms, pokud nevíš kdy ma přijít, tak zhruba 14dnu po styku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
14.4.20 09:55

Za týden.
Ale překvapuje mě, že někdo zná přesný počet dní po ovulaci, ale netuší, kdy by mohla dorazit menstruace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4761
14.4.20 09:56

7 dní po ovulaci se tak maximálně začíná oplodněné vajíčko uhnizďovat. Tvoje příznaky jsou buď PMS nebo vsugerované. Kdyby byly způsobené hcg, zachytil by ho i test. Vydrž to ještě aspoň týden.
https://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
14.4.20 09:58

Takové příznaky jsem neměla ani po měsíci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
14.4.20 09:59

Já testovala 5.den po vynechané MS, už tam byla druhá čárka naprosto bez debat zřetelná. Dříve to podle me moc nemá smysl. Buď tam není nic nebo max nějaký duch a to ještě kolikrát sotva viditelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
14.4.20 10:05
@ugluk píše:
Za týden.
Ale překvapuje mě, že někdo zná přesný počet dní po ovulaci, ale netuší, kdy by mohla dorazit menstruace :)

To je zvláštní, taky mě to tak trošku zarazilo.Mela jsem to také lehce nepravidelne, ale +- jsem věděla, že bych to měla očekávat 4.max 6.11. Když se nic nedělo,10.11.ráno jsem udělala test. Nebylo pochyb a teď už jen kynu :rofl: :rofl: :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 10:16

Ovulaci vim diky ovulacnim testum. Vyšel mi před 8 dny pozitivní proto vím že jsem dnes 7 dpo a to že neznám příchod své MS je proto že mám po hormonech rozhazenou ms. Tak se do mě hned neobouvejte. Dobře takže jmkdyz budu testovat třeba o víkendu už by tam mohlo být něco vidět? A cítili jste nějaké bolesti pri uhnizdovani? Jestli třeba ten podbrisek nesouvisí s tím? Nikdy to pred MS nemám :,(

• Nahlásit
  • Citovat
50169
14.4.20 10:43

Tak když už testuješ ovulaci, tak si o tom aspoň něco přečti. Doba mezi menstruací a ovulací je velmi stabilní plus minus den i u velmi nepravidelných cyklů.
Přestaň se pozorovat a jestli MS nedorazí do 14 dnů od ovulace, tak počůrej těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11968
14.4.20 10:43

Vydrz tech 14 dni po ovulaci, to uz byva prukazne. Jinak ja osobne zadne uhnizdovani nepocitovala ani u jednoho tehotenstvi, nekdo to tak ma, to je individualni. Nicmene ja furt rikam, ze byt tehotna pokazde, kdyz jsem mela „priznaky,“ mam doma fotbalovou jedenactku…v realu mam deti 2, u jednoho „priznaky“ byly, u druheho vubec. Takhle brzy se fakt neda vestit vubec nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
14.4.20 19:07

Prosím… dnes a denně… tt není zkratka pro těhotenský test…

Ohledně dělání si testu, každý to má jinak. Mě se ukázal pozitivní 5 den po plánované MS, kamarádce se pozitivní test ukázal až skoro 3tydny po plánované MS. Zkus a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama