Snažilky duben 2020

Anonymní
14.4.20 11:55

Snažilky duben 2020

Ahoj holky,
koukám, že snažilky na měsíc duben tu ještě diskuzi nemají, tak zakládám. Snažíme se 8.měsíc (ano, není to dlouho, já vím). Jenže víte co, koronavirus, homeoffice, moc přemýšlení atd. Tak by bylo fajn se tu spojit a podělit se o zkušenosti. Dnes jsem 9DPO, a už tři dny mě strašně bolí bradavky, motá se mi hlava a celkově mi není dobře. MS má přijít v pátek, tak jsem zvědavá. Příjde mi, že tak brzy mít příznaky nemůžu, spíš čekám příchozí MS :( Chceme s přítelem vyzkoušet Maccu a vitamín E, máte zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
14.4.20 12:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2185
14.4.20 15:15

Ahojky :mavam: my se z manželem snažíme už zkoro rok. V květu to bude rok od vysazeni antikoncepce. Už máme holčičku v červnu ji budou 3. A na ní jsme čekali 14. Měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
15.4.20 11:37

Ahoj, já měla na Apríla první IVF, bohužel nevyšel. Ze 27 odebraných vajíček transfer jednoho opožděného embrya a nic k zamrazení :?
Takže teď si dám pauzu, a pak holt komplet znovu :zed:takže budu držet palce, ať jste na tom lépe.
Vitamín e jsem dostala jako doporučení před x lety když jsme se začali snažit, ještě od gynekologa. Beru ho i teď pro jistotu, stejně jako kyselinu listovou a na doporučení imunologa i B-komplex. Myslím že tím rozhodně nic nezkazíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
15.4.20 18:15

Ahojte holky, dlouho jsem přemýšlela, zda se sem zaregistruji. Až dnes jsem se rozhodla :D S přítelem se snažíme o miminko již 8.měsíců a zatím bezúspěšně :,( Necvičíte náhodou některá metodu Mojžíšové? Nebo jak podporujete početí? Já beru akorát kyselinu listovou a pila jsem kontryhelový čaj, ale ten mi docela rozhodil cyklus, tak už ho neužívám. Mějte se hezky a všem přeji brzké dvě čárečky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
15.4.20 20:24

@Ja.nu.l93 Ahoj, chodila jsem na fyzioterapii k jedné lékařce (z jiného důvodu), která se zamerovala převážně na Mojžíšovou, a vyprávěla mi několik příběhů, kdy to cvičení opravdu pomohlo ženám, které byly podle lékařů skoro neplodné. Nicméně taky říkala, že ideálně by se to mělo cvičit každý den hodinu, což sama přiznala, že není v dnešní době téměř možné :) Takže aspoň 3krat týdně. Dokonce prý několikrát někomu dělala spešl fyzio pár dní před ET :)
A závěr je - rozhodně tím nic nezkazíš ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
15.4.20 21:31

@sharkac dobře děkuji ti moc za tvou odpověď. Třikrát týdně na to určitě nemám čas. :,( jako zatím si myslím, že to ještě není zas až tak dlouho, ale už jsem z toho taková špatná. a co ty? už máš mimi? nebo se také snažíte? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
16.4.20 07:37

@Ja.nu.l93 Snažíme se. Mám za sebou 3 neúspěšné IUI a teď čerstvě jedno neúspěšné IVF. Teď vysazuji léky a musím si dát pauzu, kvůli těm lekum i kvůli tomu, že přítel pracuje v Německu a nejbližší 2 měsíce ho sem zaměstnavatel nepustí, když ví, že bude muset být 14 dní v karanténě… 🙄
Je to na palici. Ale po 8mi měsících neztrácej naději ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
16.4.20 15:18

@sharkac ježíši to je mi moc líto :,( tak to já si v tvém případě nemůžu vůbec stěžovat. :( ale neboj, určitě se to podaří! musíš věřit. ;) je, je ta karanténa je fakt na palici. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
16.4.20 15:35

Holky dva dny do ms vim ze se pred tim testovat nema ale v lednu jsme byly na revizy samovolny potrat tak na docisteni a tenhle mesic jsme se zacli snazit co by jste rekli na foto :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
16.4.20 17:56

@Pegi10 no, já tam tu druhou čárku vidím :potlesk: ;)
Udělala bych ještě test tak za 3 dny. Když nepřijde MS, tak to hodně napoví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
16.4.20 18:04

@sharkac jde mi o to ze je to druhy den pred ms tak uvidime :) snad se to tentokrat udrzi :) je fakt ze test je delany odpoledne a ne z ranni moci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.4.20 18:29

Zdravím taky se mezi Vas přidám, my se snažíme s manzelem od března nebo spis ted duben pred tim nic tak snad se to podaří ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
16.4.20 18:38
@Pegi10 píše:
Holky dva dny do ms vim ze se pred tim testovat nema ale v lednu jsme byly na revizy samovolny potrat tak na docisteni a tenhle mesic jsme se zacli snazit co by jste rekli na foto :srdce:

Je to tam vypadá dobře. Kdy jsi měla poslední menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
16.4.20 18:39

@Maminka63 21.3 já doufám že uz to vse vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat