Menstruace dvakrát za měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:31
Menstruace dvakrát za měsíc

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Je mi šestnáct let, menstruaci mám od třinácti. Zezačátku jsem ji měla kupodivu pravidelně a asi po roce a půl (téměř v patnácti) jsem ji začala dostávat pravodelně co 14 dní :,( :,( (vždy čtrnáct dní pauza). Zajímalo by mě, čím to může být způsobeno a jak se to řeší. :think:
Děkuju :(

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 04.11.18 19:34

A byla si u gynekologa?..Měl by tě zkontrolovat a poradit jak srovnat cyklus :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:47

@Celeste97 No, snažím se k tomi dokopat :zed:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 04.11.18 20:09
@Anonymní píše:
@Celeste97 No, snažím se k tomi dokopat :zed:

Neboj on ti hlavu neutrhne :lol: a zašla bych co nejdřív, nejen vyloučit zdravotní problém, ale taky kvůli sobě, to musí být hrozný dostávat to co 2 týdny :nevim: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 20:36

@Celeste97 Děkuju :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >