Zkušenost s homeopatiky na psychiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 22:31
Zkušenost s homeopatiky - psychika

Ahoj holky, má některá z vás zkušenost homeopatiky a to především, které můžou pomoc psychice? Dnes jsem byla u homeopatky napsala mi Lycopodium clavatum 15ch a Lachesis mutus 30ch, ale co jsem četla na internetu, tak to je úplně na něco jiného než co mám já. I když se z části by měla pomoc psychice. Trpím totiž agorafobií a psychickými atakami. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
starýkmet
Stálice 98 příspěvků 30.10.18 14:15

Asi nečekané, ale… dlouho jsem se zajímal o léčení výživou a dokázal na sobě a rodině vyřešit mnohé co medicína ne. Většina poruch a nemocí má za příčinu že něčeho není dost, medicína ovšem „jede na léky“. Jednotlivci mívají jednotlivých nutrientů velice různé potřeby. A mozek má i své specifické potřeby. Seznam je dlouhý, teď mohu uvést jen nejčastěj postrádané.
 Denně:

1. játra (5-10dkg, na druhu a úpravě nezáleží),
  2. kvasnice (min. 6 dkg, méně nepomáhá)
  3. čerstvé pšeničné otruby (z prod. zdravé výživy, 3 plné pol. lžíce),
  4. doplnit více než DDD hořčíku ( alespoň 800 mg, nelze jinak než v pilulkách, nejlépe ráno s jídly bez zeleniny a ovoce),
  5. doplnit více než DDD vitamínu B6 (Pyridoxin, pilulky, 10 až 20 mg),
  6. vitamíny B2 Riboflavin (pilulky, podle letáku),
  7. vitamín B5 Kyselina pantotenová (od 40 do 400 mg podle míry jakéhokoliv stressu očekávaného nebo absolvovaného během dne).

Uvedené brát alespoň pár týdnů, zlepšení nečekejte hned. Ale není vyloučeno i rychlé. Pokud to skusíte, mohu seznam doplňovat o další, které by mohly být příčinou. Je třeba zkoušet, vaše diagnóza je pro mě nová. V případě zájmu se tu ozvěte. Ať se vám daří!

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 30.10.18 22:06

Ahoj, ja mam zkusenost -na homeopatii vcelku dobre zkusenosti, kapky do nosu,kojeni. Ale pak jsem je mela i na uzkosti,jak pises a to fakt nepomohlo :roll: :? Jsem treba extra pripad :mrgreen: ale ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >