Zkušenost s homeopatiky na psychiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 22:31
Zkušenost s homeopatiky - psychika

Ahoj holky, má některá z vás zkušenost homeopatiky a to především, které můžou pomoc psychice? Dnes jsem byla u homeopatky napsala mi Lycopodium clavatum 15ch a Lachesis mutus 30ch, ale co jsem četla na internetu, tak to je úplně na něco jiného než co mám já. I když se z části by měla pomoc psychice. Trpím totiž agorafobií a psychickými atakami. Děkuji za odpovědi.

Reakce:

starýkmet
Stálice 81 příspěvků 30.10.18 14:15

Asi nečekané, ale… dlouho jsem se zajímal o léčení výživou a dokázal na sobě a rodině vyřešit mnohé co medicína ne. Většina poruch a nemocí má za příčinu že něčeho není dost, medicína ovšem „jede na léky“. Jednotlivci mívají jednotlivých nutrientů velice různé potřeby. A mozek má i své specifické potřeby. Seznam je dlouhý, teď mohu uvést jen nejčastěj postrádané.
 Denně:

1. játra (5-10dkg, na druhu a úpravě nezáleží),
  2. kvasnice (min. 6 dkg, méně nepomáhá)
  3. čerstvé pšeničné otruby (z prod. zdravé výživy, 3 plné pol. lžíce),
  4. doplnit více než DDD hořčíku ( alespoň 800 mg, nelze jinak než v pilulkách, nejlépe ráno s jídly bez zeleniny a ovoce),
  5. doplnit více než DDD vitamínu B6 (Pyridoxin, pilulky, 10 až 20 mg),
  6. vitamíny B2 Riboflavin (pilulky, podle letáku),
  7. vitamín B5 Kyselina pantotenová (od 40 do 400 mg podle míry jakéhokoliv stressu očekávaného nebo absolvovaného během dne).

Uvedené brát alespoň pár týdnů, zlepšení nečekejte hned. Ale není vyloučeno i rychlé. Pokud to skusíte, mohu seznam doplňovat o další, které by mohly být příčinou. Je třeba zkoušet, vaše diagnóza je pro mě nová. V případě zájmu se tu ozvěte. Ať se vám daří!

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 22:06

Ahoj, ja mam zkusenost -na homeopatii vcelku dobre zkusenosti, kapky do nosu,kojeni. Ale pak jsem je mela i na uzkosti,jak pises a to fakt nepomohlo :roll: :? Jsem treba extra pripad :mrgreen: ale ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >