Sexy fotka - máte?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:08
Sexy fotka

Zajímalo by mě, jestli jste si některá nechala nafotit svůdné fotky? A s jakým výsledkem? Uvažuji o tom a představovala bych si něco takového. Prosím anonym

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:10

Chci to jako dárek pro manžela. :oops:

iiiv
Extra třída :D 10960 příspěvků 29.10.18 12:15

to je jak z fetáckýho doupěte, promiň :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5630 příspěvků 29.10.18 12:16

Nenechávala a taková fotka mi ani moc sexy nepřijde :think:

Anna85
Kecalka 344 příspěvků 29.10.18 12:18

Osobni zkusenost nemam.
Na teto fotce me silne rusi to cigaro, sexy mi to neprijde.
Ale urcite az si budes vybirat fotografa, prohlidni si jeho praci. Ted jsem videla fotky od mistni fotografky, sousedka jakoze sexy fotky a bylo to teda lacine, misty az trapne.
Ale kdyz se to povede, muze to byt fajn darek :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32576 příspěvků 29.10.18 12:19

To je sexy fotka? 8o přijde mi to jak z nejakyho alba laciný stetky

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 29.10.18 12:19

Nějak nevidim,co je na té fotce teda sexy :nevim: :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:19

kdysi jsem si pořídila…pro muže
byla jsem v rozepnute košili pod ní nic.
Manžel spokojený i já. :pankac:
omluva za anonym

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 29.10.18 12:20

nenechala..ale jedna fotografka od nás dělá strašně pěkné glamour foto…
tohle je teda pěkný hnus a nic sexy na tom není..

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 29.10.18 12:22
@iiiv píše:
to je jak z fetáckýho doupěte, promiň :mrgreen:
:mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:24

Přemýšlím o tom už poměrně dlouho. Ale mám představu něčeho úplně jiného než je na obrázku. :-D Bohužel i představu úplně jinou než je současný proud vyretušovaných aktů a boudoiru a nemůžu sehnat fotografa v rozumné vzdálenosti, který by byl schopný mi mé vysněné fotky nafotit. Takže manžel letos zase utře. :lol:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 29.10.18 12:26

Taky se mi to nelibi,ale zalezi,co by se libilo tvemu chlapovi ;) ja kdybych se vyfotila s cigarem,tak by manzel i sebekrasnejsi fotku hodil do kose ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:28

Vždyť je to Behati Prinsloo. Ona je nádherná. Dobře. Tak bez cigára. Prý z feťáckýho doupěte. :D Tak ještě jinou její fotku. Tak asi spiš nějakou takovou. :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 29.10.18 12:33
@Anonymní píše:
Vždyť je to Behati Prinsloo. Ona je nádherná. Dobře. Tak bez cigára. Prý z feťáckýho doupěte. :D Tak ještě jinou její fotku. Tak asi spiš nějakou takovou. :)

no nevím..co je na tom sexy..že nemá podprdu a jde jí vidět břicho..výraz dementa…jako dobře, líbí se ti to, tak jdi do toho…proč ne..uvidíš co z toho vznikne..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 12:35

Jo nechala jsem se fotit manželovi na kalendář, ale byly to sportovně laděné svůdné fotky. Manžel je horolezec, takže to bylo v pohorách a s lanem, atd…Fotila mě kamarádka ve svém atelieru. Jinak mám pár známých, co si nechaly udělat svůdné fotky a kámoška dokonce visí zarámovaná v A3 formátu ve své ložnici :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >