Co chlapi chtějí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 23:04
Co chlapi chtějí?

Ahoj ženy, poslední dobou zjišťuji jak málo to umím s muži ackolik vztahu jsem měla radu. A dneska me napadlo, jestli chlapi víc baví nedostupný holky, který nedávají moc najevo emoce anebo naopak ty, co jsou spis “něžný” a dávají najevo jak muže obdivuji?

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 29.10.18 23:18

Jak který. Můj chlap potřebuje tu něhu, rád se mazlí, rád si píše sladký zprávičky, rád poslouchá jak se mi líbí. Já se v tom taky vyžívám, tak super :D A třeba jsem potkala i chlapa, kterýho to vyloženě sr–o. Konkrétně když jsem ho oslovila zdrobnělinou jeho jména, tak mi řekl že na něj mluvím jak na malého fracka … dlouho nám to nevydrželo :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 30.10.18 00:04

To nejde takhle paušalizovat. Je to jako u ženských. Každé se líbí něco jiného. Pamatuju si, že v 15ti mě na diskotece “zbalil” jeden, co mi furt lichotil a napsal mi i baseň s nějakou namalovanou růži, tak jsem hodila zpatečku a udělala bych to i teď. Vůbec nejsem na romantiku a sladký řečičky. Základ je podle mě, nedělat ze sebe to co nejsi a protějšek se najde.

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 30.10.18 00:33

Abych ti řekla pravdu, tak je jim to jedno. Hlavně se potřebují cítit jako střed světa, Rambo a Einstein zároveň. Nechtějí s tebou soupeřit, nechtějí mít pocit, že jsi jako Everest, co mají zdolat bez kyslíku. Chtějí mít vedle sebe ženu na kterou budou pyšní, budou ji obdivovat a chlubit se jí. Jen jim musí dát pocit, že jsou ještě lepší než ona.

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 30.10.18 03:20
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, poslední dobou zjišťuji jak málo to umím s muži ackolik vztahu jsem měla radu. A dneska me napadlo, jestli chlapi víc baví nedostupný holky, který nedávají moc najevo emoce anebo naopak ty, co jsou spis “něžný” a dávají najevo jak muže obdivuji?

Za me jsou o dost lepší ty druhé - nezne. Akorat tedy ideálně bez toho prehnaneho obdivu na mou osobu. Ten nemám rád.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 30.10.18 07:43

Hlavne musi byt rovnocenne feministky. Idealne sectela podnikatelka, co nepije, posloucha Alexandrovce a korejsky pop. :srdce:

Celina
Závislačka 3302 příspěvků 30.10.18 07:47
@Emimin7 píše:
Hlavne musi byt rovnocenne feministky. Idealne sectela podnikatelka, co nepije, posloucha Alexandrovce a korejsky pop. :srdce:

nebo hluchoněmá nymfomanka, majitelka pivovaru :pankac:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 30.10.18 07:54
@Celina píše:
nebo hluchoněmá nymfomanka, majitelka pivovaru :pankac:

Tak kazdemu, co jeho jest. Ja mluvil za sebe. Jo a jeste kdyby to byla Asiatka.

Nevimjakynick
Povídálka 41 příspěvků 30.10.18 09:40

Podle me funguje pravidlo Povolit-Utahnout, ale me se tim moc ridit nejde. V podstate byt chvili nedostupna aby vedel, ze muze kdykoli odejit a vy se z toho nezhroutite (aby citil volnost a svobodnou volbu) a pak zase primazlit a pritulit (aby videl vyhodu nezne naruce). Moc samostatna necitliva zenska omrzi a nejaka emocne zavisla fnukna udusi. Balancovat neco mezi tim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >