Menstruace přišla o dva týdny dřív

Anonymní
18.3.21 20:05

Menstruace o dva tydny driv

Dobry den,
S manzelem se snazime o miminko uz pres rok a pul posledni tri mesice uz to moc neresime, nesleduju ovulaci ani netestuju, protoze jsem za tu dobu zazila uz 4 biochemicka tehotenstvi a nerada bych si davala dal falesne nadeje. Menstruacni cyklus mam normalne 29 dni a pristi by mela prijit za dva tydny. Nicmene me dnes zacalo hodne bolet v leve strane podbrisku a zacala jsem slabe krvacet. Doted se mi nikdy nestalo, ze by mi menstruace prisla driv, natoz o tolik. Nevim jestli se strachovat nebo je to normalni. Chapu, ze telo neni stroj, ale takovy extrem? Nemyslim, ze by to bylo stresem nebo zmenou zivotniho stylu, protoze je u me vse vpodstate furt stejny. Omlouvam se pokud je to neprehledne a za pripad e chyby, pisu to narychlo z mobilu. Prosim o zachovani anonymu nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
834
18.3.21 20:21

Ahoj, to co popisuješ bude spíše ovulační krvácení :oops: Parkrát do roka se mi to taky stane.
Skočte hned na to :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 08:15

@Markéta188 děkuji moc za odpověď. Kamarádka mi zas řekla ať zkusím udělat těhotenský test a i když je to brzo, udělala jsem a ejhle, duch. Nicméně kvůli mým častým biochemkám mi lékařka řekla ať jdu hned po pozitivním testu na test hcg, aby se náhodou nejednalo o falešně pozitivní test a já neměla nějaké jiné problémy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat