menstruace, po druhé těhotná

1102
16.5.08 13:27

menstruace, po druhé těhotná

Ahoj maminky nedávno jesm vy:,–(ila antikoncepsi s tím že chceme druhé baby. Zrovna mě tak napadlo že vlastné nevím kdy bych měla další menstruaci dost. Pokud Člověk bere antikoncepci tak to nějak neřeší protože to má nalajnované,. :lol:

Taky mě zajímá za jak dlouho jste přišli do jiného podruhé stavu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.5.08 14:35

Ahojky,ja vy:,–(ila v zari a od rijna jsem mela pravidelny menzes po 30 dnech.Chodil jako hodinky.Hned,jak jsme se rozhodli pro mimi-v lednu,povedlo se na poprve.Bohuzel to zkoncilo v 11 tt zamlklym tehu.Hohne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
Nikynka86
16.5.08 22:09

Ahoj pilcanda…
Pokud Ti cyklus po vysazeni HA naskoci „normalne“ ,mela by jsi dostavat MS stejne jako pred tim,samozdrejme to muze byt +- o nejaky den,ale take muze byt mS presna na hodinu :) takze to je u kazde induvidualni…
Take jsem vy:,–(ila HA koncem brezna MS prisla tak jak mela…
A s otehotnenim zatim zadnou zkusenost nemam…zatim jsem neuspesna snazilka,ale myslim,ze to klidne muze vyjit hned na poprve…
Preju hodne stesti! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.5.08 22:03

Ahojky, tak já jsem poprvé otěhotněla po 5 měsících od vysazení a teď čekáme druhé mimčo, a to dopadlo po 4 měsících. :D

• Nahlásit
  • Citovat
z.ma
17.5.10 11:13

Ahoj

Ahoj, tak my máme 11.5 měsíčního synáčka a ms jsem neměla ani náhodou pravidelné.O 5-10-12dní mi haprovaly.Týden se necítím ve své kůži, včera mě to donutilo z pečení řízků na zvracení,dnes si udělám test a ejhle :-), jsme „v tom“, je to velikááá náhoda, jsem z toho v šoku…ani nevím jak to oznámit maželovi…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama