Reklama

Menstruace po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 15.12.10 20:42
Menstruace po porodu

Ahoj,

potřebovala bych vědět kdy jste po skončení kojení dostali menstruaci? Já už víc jak dva měsíce vůbec nekojím a MS stále nikde. Kamarádka mě teď trochu vyděsila, že jí gynekolog, když se na to ptala, řekl že něco není v pořádku. Že MS by měla přijít do měsíce po úplném odstavení mimi. Po prvním porodu a odstavení Adámka se mi dostavila po cca 3 týdnech. Chtěla jsem se objednat na gynekologii, ale tam my sestra řekla že nejbližší volný termín má až v lednu. A čekat tam frontu ve dny, kdy berou bez objednání nemůžu, mám nemocnou Zuzanku. Manžel je taky nemocnej a je mu opravdu bídně. Tak mě napadlo zeptat se Vás.

Reklama

Reakce:

janibubi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.10 20:46

To teda nevim,ja myslim,ze to v poradku neni,pokud nekojis,ale nejsem doktorka,prece jenom porod nam s telem pekne zamava :mrgreen: .

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 15.12.10 20:48

2 mes po konci kojeni prisla MS. Dalsi uz prijit nestihla :mrgreen:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 15.12.10 20:51

Tez cca 2m po skonceni kojeni, tusim 20.ledna jsem kojila naposled a 30.brezna jsem to dostala. Prvni menstruaci predchazela velice bourliva a bolava ovulace, fuj :poblion:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 15.12.10 20:52

Jizvíková nestraš…jsme si na tebe právě vzpoměla, četla jsme tvoje diskuze :mrgreen:
Mamka si ze mě dělá srandu že asi budem mít třetí :roll: Já jako fakt nechcíííí…Možná bych i třetí jednou chtěla ale teď fakt néééé 8-o

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 15.12.10 20:52

No já bych to tak nehrotila, může to samozřejmě značit nějaký problém, ale třeba jen ti déle trvá, než se srovnají hladiny hormonů… Tak do tří měsíců bych řekla, že bych extra nevyšilovala. Zajdi na tu gyndu klidně až v lednu, myslím, že až tak akutní to nebude :nevim:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48405 příspěvků 15.12.10 20:53

mě nestihla ani jedna. ale doktorka řikala, že obvykle do 2-3 měsíců po zkončení kojení.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 15.12.10 20:57

Ja bych to vubec nehrotila, jsou holky, kterym po ukonceni ms naskoci treba az za rok. Muzes si zajit sama na odber krve na prolaktin, nekde na netu jsou tusim stranky, kde je tabulka beznych prumernych hodnot, uvidis, zda se to odbourava nebo je ta hladina stale vysoka. A pokud bude prolaktin v norme, tak co s tebou dr udela… Picne ti vyvolavacku, naroste sliznice, spusti se ms a na dalsi si zase pockas treba hodne dlouho. Podle me se telo regeneruje, po porodu, po kojeni, tak mu dej cas.

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 15.12.10 21:01

Ok. Díky za odpovědi, uklidnili jste mě. Ona právě ta kámoška měla problém s tím že musela na kyretáž protože jí sliznice narostla strašně moc. Pak když se spustila menzes tak chudák hrozně krvácela a ani hormonama se to nedařilo zastavit. Tak musela pod kudlu. Což mě teda docela vyděsilo. To bych faklt nerada.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 15.12.10 21:35

ja myslim ze je to fakt naprosto individualni…ja treba byla druhej opak…pri plnym kojeni sem pravidelne mela kazdy mesic MS hned po zkonceni sestinedeli :roll: :mrgreen: takze kazdej to ma proste jinak

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18762 příspěvků 15.12.10 21:55

Já jsem dostala MS, i když jsem kojila, po 6tinedělí.
A dál jsem ho kojila až do roku, kdy se sám odstavil.

Mommy
Kecalka 185 příspěvků 15.12.10 22:34

Tak já ji dostala poprvé od porodu právě dnes ( paradoxně jsem se na ni těšila) , kojit jsem přestala před měsícem.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 16.12.10 10:07

Já jsem nekojila téměř vůbec, MS jsem dostala přesně tři měsíce po porodu :) a vůbec se mi po ní nestýskalo teda :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >