Menstruace při tanci

9.5.20 18:20

Menstruace při tanci

Ahoj, v létě pojedu jako každý rok na soustředění (taneční) a letos mi vychází MS přesně na ten termín…nejde zas tak o bolesti atd., to zvládám, ale spíš o to, že pod tanečním upnutým oblečením jde vše vidět, tudíž nosím tanga, což při MS nemůžu. Tampony nenosím…nějaká rada co mám dělat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

87
9.5.20 18:24

Tak logicky moc možností není…nauč se nosit tampony, zruš vystoupení a nebo popřípadě oddal menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27138
9.5.20 18:26
@anonymka147 píše:
Ahoj, v létě pojedu jako každý rok na soustředění (taneční) a letos mi vychází MS přesně na ten termín…nejde zas tak o bolesti atd., to zvládám, ale spíš o to, že pod tanečním upnutým oblečením jde vše vidět, tudíž nosím tanga, což při MS nemůžu. Tampony nenosím…nějaká rada co mám dělat? :nevim:

Bud tampony anebo se zeptat na gyn., jsou prášky, co oddálí menstruaci, ale nemám s tím osobní zkušenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12117
9.5.20 18:51

Jeste je kalisek, nevim, z jakeho duvodu nepouzivas tampony, jestli by ti taky vadil. Prasky na oddaleni existuji, ale kdyz si prectes mozne vedlejsi ucinky, tak si to mozna rozmyslis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17083
9.5.20 19:18

Tak bud tampony nebo kalisek, brat prasky a ms posunout (ale ne kazdemu to sedne), zrusit soustředění nebo si holt pres to obleceni vzit treba nejaky satek kolem boků nebo krátkou sukni, kratasy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
9.5.20 19:41

Zajdi si pak na gyndu at ti ms posune injekci. Ale tampon si stejne asi budes muset vzit, malinky spineni se muze dostavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
9.5.20 20:08

Co je to konkrétně “taneční oblečení”? Nejde to odtančit v nějakých sportovních šortkách? Jde jen o soustředění, ne soutěž, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12374
9.5.20 20:10
  1. nejet tam
  2. tampony
  3. kalisek
  4. posunout ms
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42411
9.5.20 20:35

Hele, léto je ještě daleko, jak přesnou máš menstruaci? Nešlo by ji nějak do ty doby postupně oddálit? Zrovna tady jsem četla, že pomáhá citron :mrgreen: osobně jsem to nezkoušela, ale ted jsem právě zobala vitamín C a menstruace mi dorazila o 4-6dni dýl :mrgreen: tak třeba na tom neco bude :lol: můžeš zkusit před další ms :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
9.5.20 21:28

Hlavně si neber kalisek, pokud s nim nemas zkušenost. Mohla by sis ho špatně zavést a při pohybu nebo vyndavani by se vylil (mne se s nim bohužel jednou stala nehoda v celkem nevhodný okamžik :roll: ).

To cecko zkus, vysoké dávky týden před, a i během soustředění, jak tu někdo psal.

A nemůžeš si vzít na sebe nějaké silnější neprůhledné oblečení? Já aspon bych se tak cítila jistěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
10.5.20 09:10

Ahoj, já také tančím, a v sezónu máme soutěže skoro každý víkend. Takže vždy nějaké soutěže vyjdou na měsíčky. Antikoncepci neberu. Mě problém řeší menstruační kalíšek. Mnohdy mám kostým, kde mám mimo jiné jen kalhotky a silonky a s tamponem by mi mohla bokem vylézt šňůrka. Kalíšek mě nikdy nezklamal. Ale pokud ho nepoužíváš, doporučuju si nacvičit zavádění a pak už to budeš mít v ruce a budeš vědět, jak je správně zavedený. Do soustředění máš ještě čas to nacvičit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
10.5.20 09:59

Týdenní sportovní soustředění s vložkou, no to nevím, já bych už na druhý den chodila s ledem mezi nohama, jak bych byla podřená. Fakt nechceš natrénovat ty tampony?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama