Mám menstruaci, ale mohu být těhotná?

Anonymní
27.3.20 21:42

Menstruace, těhu?

Zdravím, holky, četla jsem nějaké diskuze tady a trochu jste mě vylekaly svými pribehy, takže prikladam ten svůj a ptam se, od posledního pohlavního styku (vzdy s ochranou) jsem dostala MS už 4×, s tím ze MS po styku přišla do 10 dnu jako měla obvykle přijít. Vzdy přišla bez zpozdeni. Za 14 dni to budou 4 měsíce, ani bricho se nezvetsuje, priznaky před ms vzdy přijdou a s ms zase odejdou. Muzu být v pohode? :D Jste po MS vzdy v pohode a víte, ze těhotné nejste nebo tady plasim zase jen já :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1006
27.3.20 21:44
@Anonymní píše:
Zdravím, holky, četla jsem nějaké diskuze tady a trochu jste mě vylekaly svými pribehy, takže prikladam ten svůj a ptam se, od posledního pohlavního styku (vzdy s ochranou) jsem dostala MS už 4×, s tím ze MS po styku přišla do 10 dnu jako měla obvykle přijít. Vzdy přišla bez zpozdeni. Za 14 dni to budou 4 měsíce, ani bricho se nezvetsuje, priznaky před ms vzdy přijdou a s ms zase odejdou. Muzu být v pohode? :D Jste po MS vzdy v pohode a víte, ze těhotné nejste nebo tady plasim zase jen já :nevim:

Plašíš jen ty :D
Proč sis ještě neudělala test, když se tak bojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
27.3.20 21:44

Ano, plašíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.3.20 22:10
@Anonymní píše:
Zdravím, holky, četla jsem nějaké diskuze tady a trochu jste mě vylekaly svými pribehy, takže prikladam ten svůj a ptam se, od posledního pohlavního styku (vzdy s ochranou) jsem dostala MS už 4×, s tím ze MS po styku přišla do 10 dnu jako měla obvykle přijít. Vzdy přišla bez zpozdeni. Za 14 dni to budou 4 měsíce, ani bricho se nezvetsuje, priznaky před ms vzdy přijdou a s ms zase odejdou. Muzu být v pohode? :D Jste po MS vzdy v pohode a víte, ze těhotné nejste nebo tady plasim zase jen já :nevim:

Počkej.
Ty jsi měla poslední pohlavní styk minulý rok s kondomem a teď se bojíš, že jsi těhotná???

Troll? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3437
27.3.20 22:12

Wtf?! :zed: to se jako bojíš, jestli nejsi těhotná, když už jsi měla 4× menses normálně? Tak nevím, jestli se tomu mám smát, nebo brečet, že někdo může myslet takovej dotaz vážně :think: víš co, nejlepší bude počkat ještě měsíc a pak budeš mít jistotu, že těhotná nejsi, protoze to bys musela už cítit pohyby :lol: PS: bacha na práci střev, že začátku se to plete s pohyby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
27.3.20 22:12

Ty uz si tu psala co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.3.20 22:16
@darekp píše:
Wtf?! :zed: to se jako bojíš, jestli nejsi těhotná, když už jsi měla 4× menses normálně? Tak nevím, jestli se tomu mám smát, nebo brečet, že někdo může myslet takovej dotaz vážně :think: víš co, nejlepší bude počkat ještě měsíc a pak budeš mít jistotu, že těhotná nejsi, protoze to bys musela už cítit pohyby :lol: PS: bacha na práci střev, že začátku se to plete s pohyby :lol:

A nebo pět měsíců a pak rovnou uvidí jestli je to holčička nebo chlapeček :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 22:18

@lachtanice86 Co? Ne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 22:22

@Pajik 76 @darekp Jenom jsem četla, ze tady některý zensky měly i 3 měsíce normálně menstruaci a byly tehotny :lol: tak mě to jen zarazilo

• Nahlásit
  • Citovat
11652
27.3.20 22:41

No a test sis dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.3.20 22:44
@Anonymní píše:
@Pajik 76 @darekp Jenom jsem četla, ze tady některý zensky měly i 3 měsíce normálně menstruaci a byly tehotny :lol: tak mě to jen zarazilo

Lékárny nejsou zavřený…

Nebo tohle: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://www.emimino.cz/…estu-386394/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama