Menstruační cyklus, jak se počítá?

Anonymní
30.4.21 16:48

menstruační cyklus

Mohla bych se vás prosím zeptat jak se spočítá menstruační cyklus a jak poznám, že je pravidelná? Před nějakou dobou jsem se ptala kamarádek, ale každá řekla něco jiného, tak vás žadám o radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8317
30.4.21 16:53

Den kdy dostaneš menstruaci je první den cyklu. Pravidelná menstruace je, že ji máš po stejne dlouhé době plus minus pár dní, třeba 26, 27, 28, 29 apod. Stáhni si třeba aplikaci Můj kalendář. Můžeš si tam vše zapisovat, i upozorňuje že se blíží menstruace apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
30.4.21 17:02

První den MS je tvůj první den cyklu. Pravidelná je +- okolo 28 dní +- myslím cca 2-3 dny. Jinak super na sledování cyklu (i kvůli návštěvě gynekologa ať nelovíš v paměti kdy byla tvá poslední menstruace) aplikace. Já mám Můj kalendář :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 18:34

Zeptám se možná blbě, ale já třeba nedokážu úplně určit první den cyklu :nevim:. MS mi začíná slabounkým krvácením (jasně červená krev), prakticky bez bolestí a až druhý den se mi spustí křeče a silnější krvácení. Který den mám brát jako první? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
913
1.5.21 00:23
@Anonymní píše:
Zeptám se možná blbě, ale já třeba nedokážu úplně určit první den cyklu :nevim:. MS mi začíná slabounkým krvácením (jasně červená krev), prakticky bez bolestí a až druhý den se mi spustí křeče a silnější krvácení. Který den mám brát jako první? :nevim:

Ten jeden den je celkem jedno +-. Ale odpovedela jste si sama “Ms mi zacina slabounkym krvacenim…”, takze tohle je prvni den cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
1.5.21 10:07
@Anonymní píše:
Zeptám se možná blbě, ale já třeba nedokážu úplně určit první den cyklu :nevim:. MS mi začíná slabounkým krvácením (jasně červená krev), prakticky bez bolestí a až druhý den se mi spustí křeče a silnější krvácení. Který den mám brát jako první? :nevim:

samozřejmě hned tím slabounkým krvácením ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat