Reklama

Menstruační mořská houba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 24.01.17 09:59
Menstruační mořská houba

Zdravím maminky. Nemáte některá zkušenosti s menstruační houbou? Tampony mi vůbec nevyhovují, asi si je do dneška neumím zavést, neboť mě tlačí. Vložky nesnáším (obecně menstruaci snáším prostě špatně), kalíšek - bojím se toho samého co u tamponů - že mě bude tlačit a tak jsem si koupila houby. No, včera jsem ji zaváděla prvně - horor - mám tu nejmenší a stejně jsem měla problém si zavést. Pak už dobrý. A vyndávání - druhý horor. Lovila jsem to jako hračku zapadlou pod gaučem :zed: jinak je to perfektní, vydrží dlouho, necítím ji, líbí se mi že je přírodní a v kombinaci s tea tree olejem super, protože trpím věčně na mykózy. Ale to zavádění a vyndávání je fakt otřes. Nemáte nějakou vychytávku? Nebo radu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25285 příspěvků 24.01.17 10:04

Ahoj co to je o tom jsem ještě neslyšela…já používám kalíšek a na noc klasický vložky (jinak bych ráno zapomněla, že ho mám :lol:) a naprostá spokojenost 8)

Apsalar
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 10:12

Dostala jsem ji od kamarádky a čekám až přijde menstruace, že ji vyzkouším. Tak budu ráda, když se o ní něco dozvím přímo od jejích (snad spokojených) uživatelek.
Před tím zaváděním ji namočíš? Je strašně tvrdá, bez toho to asi ani nepůjde..?

Apsalar
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 10:14

Kamarádka od které ji mám říkala, že jí mám provléct nit, aby mi to šlo vytáhnout. Aspoň pro začátek, než to budu mít nacvičené..

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 24.01.17 10:22

S tampony mám stejný problém. S kalíškem je ale všechno jiné. Samozřejmě to chce 2-3 cykly na naučení, ale absolutně necítíš, že ho máš zavedený, dokonce itak, že se na něj dá lehce zapomenout. Takže místo houby doporučuji ten :-)

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 24.01.17 10:48

@fikovka ono asi jak u koho. Já ho používám x let. A ty 2-3 dny kdy to mám opravdu nejsilnější kalíšek cítím. Nekdy je mi dokonce příjemnější tampon. Obecně jsem celá rozbolavejsi. Zbytek dnů už ho taky necítím.
Houbu jsem zkoušela taky, ale mě tu krev nepojmula a prosakovala. Hlavně při nějaký námaze, kdy jsem zatínala svaly. Jinak snaz jde vyjmout s tou šňůrkou, jak tu někdo psal. Ale já se s tím zacházet nenaučila.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 24.01.17 10:59

@Ajuše A máš správný kalíšek?… U mě je „nejhorší“ 1 - 2 den, ale spíše že jsem podrážděná, pobolívá mě břicho, tak mi přijde, že o kalíšku vím, ale pořád lepší jak tampon. Každému sedí něco jiného :-)

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 24.01.17 11:30

@fikovka Vyzkoušela jsem 3. Necítila jsem akorát jeden extrémně měkkej, ale s tím mám zas problém, že ne pokaždý se správně rozvine. A pak mi protéká. Ale jak říkám ty dny to mám fakt silný. Kalíšek je třeba za 3h plnej :(. A bude to právě problém, že v tý době cítím i třeba tampon. Který mi teda jinak problémy nedělá. Já jsem za kalíšek strašně ráda. S mojí spotřebou tamponů se mi už ta cena vrátila pomalu po druhým menzesu :(. Jo a vložku já nesnesu ani na noc. Proto zkouším ty alternativy. Ale furt mi z toho taky nejlépe vychází kalíšek.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 24.01.17 11:52

Já používám roky kalíšek a jsem pro ho zkusit. Dneska se dají koupit levnější (já ho tehdy měla za asi 600), což na vyzkoušení není tak strašné. Když se dobře zavede není cítit a naučíš se díky němu správně pracovat se svaly pánevního dna, když ho musíš vyndat. A možná ti tampon vadil, protože vysušuje. Kalíšek ne.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 24.01.17 12:20

@Ajuše No tak pak ti nezbývá než kombinovat.. Je fakt že cena za kalíšek se za chvíli vrátí a krom toho i ta ekologická stopa je trochu lepší :-)

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 24.01.17 13:39

@Apsalar Jasně, musíš ji namočit. Ale i tak se mi zavádí těžko. Nevím proč. Bolí mě zavádění i vyndávání. Vyndávání je fakt horor. Jak tu houbu lovím, tak už jsem se nesčetněkrát škábla. A o tom, jak vypadají moje ruce než to vylovím a vytáhnu, ani nemluvím :zed:

Apsalar
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 13:44

Mám i kalíšek, ale i přes to, že je to velikost S mám pocit, že je na mě moc velký. I když ho zavedu tak, že už ani dál zavést nejde, tak pořád ta špička kouká ven což není moc příjemné. Tak ho mám jen na noc, kdy mi to nevadí. Říkala jsem si, že ta houba bude třeba příjemnější..

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 24.01.17 14:03

Koupila jsem si kalíšek, ale ještě se mi ho nepovedlo tam zavést. Přijde mi strašně velký (mám ten nejmenší). Nedokážu si představit, že tam mám strčit PRST a KALÍŠEK zároveň 8o.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25285 příspěvků 24.01.17 16:45

@Aries6 mě stál 800…používám ho dlouho spokojenost.. @Apsalar špičku jsem ustřihla…bez ní je to lepší, pořád mi vadila

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 25.01.17 10:45

Tááákže. Po tom, co mi houba prosákla po třech hodinách, jsem ji vzala a vyhodila. To trápení s tím. Šílený. Naštvala jsem se a v DM si večer koupila kalíšek - Mooncup. Zkusila jsem si cvičně kalíšek zavést a vyndat - asi dvakrát. Dnes ráno jsem ho prubla naostro rovnou do práce. Ustřihla jsem nejdřív půlku šťopky, protože mi hrozně vadila a teď jsem byla upicnout téměř celý zbytek šťopky - nechala jsem si jen jeden vroubek pro lepší manipulaci. Jsem z něj zatím nadšená. Mám druhý den MS, takže dost silnou a od rána jen pár kapek mimo. Věřím, že až se naučím s ním pracovat, bude to můj nejlepší společník v těchto dnech :) díky za popud ke kalíšku holky.. @Aries6 @fikovka @brumdinka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama