Menstruační pohárek???

4039
23.5.06 14:07

Menstruační pohárek???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

máte s tím nějakou zkušenost? Pořád o tom slyším, ale nikdo to zatím na vlastní kůži nevyzkoušel? Co vy na to????
NiKi 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9234
23.5.06 14:09

Niki,zkus pohledat ve starších diskusích.Určitě už se tady o tom mluvilo.

dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
23.5.06 14:37

jo třeba v diskuzi ekologická domácnost, tuším, nebo napiš SZ Gabulině, ta o tom ledacos ví..
Klaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.5.06 15:18

.......taky by mě to zajímalo..........

bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4039
23.5.06 15:26

Mě to přijde na jednu stranu praktický a logický, ale na druhou stranu zas takový mírně nechutný a nepraktický.....

Co třeba v práci? Na záchodě si to vyndám, vyleju do wc, pohárek zabalím do wc papíru a až nikdo nebude koukat, tak vymeju? Nebo vezmu další a doma vyvářím? Šmarjá já nevím…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.5.06 15:34

Ahoj holky, ja uz jsem mela „prilezitost“ mooncup - poharek 2× vyzkouset a jsem maximalne spokojena. Kdyz jsem ho vytahla z krabicky, trochu me vydesila jeho velikost, ale zavedeni i pocit pri noseni je bez problemu - teda vlastne-vubec ho necitim, jako tampon. Super je, ze se nemusi tak casto menit - diky materialu i objemu a i v tech nejsilnejsich dnech ho menim max 3X za den. Takze doporucuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.5.06 15:56

¨..........a je to v pořádku, když na tamponech píšou, že by se měly měnit max. po 6 hdinách (což by bylo maximum) ? Já fakt nevím, nerýpu, jen zjiš´tu ju, protože co je EKO, to má u mě plus a ještě jsem o tomhle neslyšela.....
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
23.5.06 16:29

Melo by to byt ok., protoze tam nedochazi k zadnemu rozkladu a ten hladky povrch nepodporuje mnozeni bakterii - to ted ctu z navodu - tam doporucuji menit 4X behem 24 hodin. A je pravda, ze kdyz jsem nosila tampony, tak i kdyz jsem je menila vcas, vetsinou jsem vzdycky po Ms mela par dni svedivy vytok a to ted vymizelo. No, prvotni investice byla trochu vyssi, ale vzhledem k tomu ze to ma vydrzet nekolik let, tak se snad vyplati :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
23.5.06 17:01

Ahoj. Taky o koupi právě teď velmi uvažuji, jedna maminka z jiných int. stránek ho používá už asi rok, dva, je naprosto spokojená. I právě kvůli tomu, že teď nemívá výtok, jako předtím.

A pokud jde o tu práci, tak pokud nemáš možnost diskrétně si ho i umýt, tak je jasné, že ti nezbývá, než do práce používat tampony…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
23.5.06 17:45

Já si to nedážu představit. Jak to tam budu zavádět, nebo vytahovat? Obráceně to vypadá na antikoncepci. :lol:
Já zůstanu u klasiky, ale nezříkám se toho. Třeba přejdu na kelímky. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3624
23.5.06 18:20

Mooncup

Ahojky kočky,

už se to tu jednou probíralo a pamatuju si, že Albi z PSTM s tím má zkušenosti. Zkuste jí poslat SZ nebo hledat v dřívějších diskuzích. Ale vím, že je s tím max. spokojená.

papa VABE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
24.5.06 07:21

Dej si tady do vyhledávače Mooncup a odhodí tě to na tu diskusi zde
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
24.5.06 09:28

Na to zavádění je tam taková tyčinka, ty si ji zkrátíš podle potřeby, zůstává celá v tobě, ale prý o ní fakt ani nevíš. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
24.5.06 09:35

No a jak je to se sportem? Můžeš pohodlně třeba jezdit na kolke, cvičit aerobic nebo dělat s dětma kotrmelce? - to přeháním, vím, ale zajímá mě, jestli bych se nemusela bát hýbat........ A co voda? koupel nebo plavání?
Díky za odpovědi.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
24.5.06 19:46

Ahoj, tak ja s nim zatim v bazenu nebyla, ale sportuju hodne - aerobic, kolo, yoga a uplne bez problemu. Prvni mesic jsem tomu moc neverila a brala si navic tenkou vlozku, ale zbytecne. Myslim, ze pokud se to pouziva spravne a vybere se i spravna velikost je to fakt spolehlive…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama