Messenger a.

4
3.4.21 17:29

messenger a.

Jeden člověk si mě zablokoval asi před měsícem. Minulý týden se u okénka chatu ukázalo před 15 minutami aktivní. Pak už se to zase znovu neobjevilo. Tak nevím, co to má znamenat.
Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
3.4.21 17:33
@zeddy píše:
Jeden člověk si mě zablokoval asi před měsícem. Minulý týden se u okénka chatu ukázalo před 15 minutami aktivní. Pak už se to zase znovu neobjevilo. Tak nevím, co to má znamenat.
Moc děkuji za rady.

Možná šlo jen o aktivaci na jiném zařízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.4.21 17:37
@Aquarius79 píše:
Možná šlo jen o aktivaci na jiném zařízení.

A pokuď ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
3.4.21 17:47
@zeddy píše:
A pokuď ne?

Tak se mohlo jednat o aktualizaci programu. Těch důvodů, kdy programu trvá, než převezme veškerá nastavení je celá řada.

Ano, je i ta možnost, že vás dotyčný uživatel na čtvrt hodinky odblokoval, ale na stranu druhou, proč by to dělal, pokud už měl důvod k zablokování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
3.4.21 18:00

@zeddy a proč to řešíš, když si tě zablokoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21044
3.4.21 18:37
@Cenarius píše:
@zeddy a proč to řešíš, když si tě zablokoval?

protože puberťáci dnes zaregistrovaní na emiminu, se tu tak baví :nevim: škola už není dlouho a ven se také nedá, že @zeddy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.4.21 19:10

Proč ho sleduješ, když si tě zablokoval? Nechce s tebou nic mít, tak to respektuj. Smaž si ho a už ho neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.4.21 19:24
@Amassakoul píše:
Proč ho sleduješ, když si tě zablokoval? Nechce s tebou nic mít, tak to respektuj. Smaž si ho a už ho neřeš.

Já nepsal nic o sledování to okénko tam je mezi ostatními kontakty. Já se ptal jenom co to známe? Kdybych se ptal na něco jiného tak to tak napíšu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.4.21 19:32

@zeddy a proč tě zajímá, co to znamená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.4.21 19:38
@Amassakoul píše:
@zeddy a proč tě zajímá, co to znamená?

Popravdě hlavně zvědavost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14092
3.4.21 20:01

Dotyčný tě odblokoval, aby se podíval, co nového a asi zase zablokoval… Tuším ale, že znovu někoho zablokovat jde až po 48 hodinách.. Teda na fb to tak je, nevím jestli to má messenger jinak… Ale kdysi si mě taky jeden týpek takhle zablokoval a pak pravidelně odblokovával, pač byl hrozně zvědavý a psal mi třeba k narozeninám a pak mě zase zablokoval :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
4.4.21 16:18

@zeddy No třeba to byl omyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
4.4.21 18:37

Pokud si tě někdo zablokuje tak u něj nevidíš kdy byl naposledy aktivní, takže si tě nejspíš už odblokoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat