Messenger - mazání vyhledávaní

Anonymní
30.8.19 07:40

Messenger - mazani vyhledavani

Ahoj holky mam takovy dotaz. Kdyz na messengeru vyhledate osobu, je tam par dni tak smaze se vam sama po par dnech? Me to totiz tak dela a pritelovi ne a nechce mi verit, ze to nemazu ja sama. Mazou se mi proste ti vyhledani lide na messengeru po par dnech samy. Dela vam to tak taky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.8.19 07:57

Nevím, jestli se to maže samo, ale ti, které člověk vyhledá později logicky nahradí ty, které jsi hledala předtím. Ale jak tak na to koukám, tak se mi to možná taky maže samo. :think: Hele, ale on ten messenger je celej nějakej zmatenej. Kolikrát třeba ukazuje online lidi, kteří tam vůbec nejsou a naopak. Prostě tomuhle, co to ukazuje, bych zkrátka moc nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.19 07:57

Další věc… Jak on může vědět, koho jsi ty vyhledávala? Leze ti tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 08:31

Nekdy se samy sobe podivame do mobilu… A nevim jak mu dokazat ze si nevyhledavam koho on nechce a nemazu to… Kdybych mela byt neverna a osala si tak logicky smazu jen toho dotycneho a ne vsechny co jsem na messengeru vyhlrdala…

• Nahlásit
  • Citovat
3596
30.8.19 08:42
@Anonymní píše:
Nekdy se samy sobe podivame do mobilu… A nevim jak mu dokazat ze si nevyhledavam koho on nechce a nemazu to... Kdybych mela byt neverna a osala si tak logicky smazu jen toho dotycneho a ne vsechny co jsem na messengeru vyhlrdala…

8o Buď máš někdy z minula máslo na hlavě a on má důvod Ti nevěřit anebo je to chorobně žárlivý magor a potom pryč od něj. Jak má člověk dokázat něco, co nedělal? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 08:46

@Anka1313 prave ze nema ani jediny duvod aby mi neveril za ty 4 roky NIKDY jsem nic neudelala… A proste nemam mu jak dokazat ze to nemazu.. Pry kdyz se mu to nemaze tak ja to mazat musim tim padem.. Alr ja na to ani nesaham a proste mi to tak dela a nemuzu za to… :(

• Nahlásit
  • Citovat
7103
30.8.19 08:53
@Anonymní píše:
@Anka1313 prave ze nema ani jediny duvod aby mi neveril za ty 4 roky NIKDY jsem nic neudelala… A proste nemam mu jak dokazat ze to nemazu.. Pry kdyz se mu to nemaze tak ja to mazat musim tim padem.. Alr ja na to ani nesaham a proste mi to tak dela a nemuzu za to… :(

Proč bys mu měla něco dokazovat? Když ti nevěří, tak ti nevěří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
30.8.19 09:02

Jak jako, ze si tam nevyhledavas nekoho, koho on nechce? 8o to ti jako nejak urcuje? Na zaklade ceho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.19 09:32

A nemá třeba důvod v tom, že si s dotyčnýma moc píšeš, skrýváš mobil, máš furt mobil v ruce atd.? :think: Ono i tohle stačí k tomu, aby si člověk mohl myslet něco co není.. Nidméně messenger se chová úplně stupidně, ale vyhledávání mi teda nikdy sám nemazal (možná tam až tak moc nevyhledávám lidi) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 10:15

@Ernais ne mysli si ze si s nakym pisu a mazu ho tam at to nezjisti

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.8.19 10:16

@procproboha ani trosku jsem prave ze pravy opak, na mobilu skoro vubec nejsem mobil nechavam pred nim normalne, nicneskryvam

• Nahlásit
  • Citovat
632
30.8.19 10:23

A stoji ti takovy vztah za to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.19 11:01
@Anonymní píše:
@procproboha ani trosku jsem prave ze pravy opak, na mobilu skoro vubec nejsem mobil nechavam pred nim normalne, nicneskryvam

Tak to je, ale v tom případě problém na jeho straně.. Co bych já za takovou holku dal.. A to moje bejvalá na tom byla vylepená nonstop, ale teda takové scény jsem ji nedělal, dokonce jsem jí tam ani jednou nevlezl nebo něco podobného. :lol: Kdysi mi jedna dělala podobné peklo, byl jsem rád, že jsem se jí zbavil.. Ty scény dělala, protože sama neměla čisté svědomí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 12:34

@procproboha on zase je nalepeny na mobilu nonstop :roll: co ja bych zas dala za to aby mi veril a nemusel me furt z neceho obvinovat.. Nejhorsi je kdyz je holka verna a kluk si o ni mysli nesmysly a neumi ji uverit

• Nahlásit
  • Citovat
632
30.8.19 13:39
@Anonymní píše:
@procproboha on zase je nalepeny na mobilu nonstop :roll: co ja bych zas dala za to aby mi veril a nemusel me furt z neceho obvinovat.. Nejhorsi je kdyz je holka verna a kluk si o ni mysli nesmysly a neumi ji uverit

A nenapadlo te, ze te soudi podle sebe? Ja taky chodila s jednim, co me porad podezrival. Hadej proc. Protoze to byl on, kdo si za mymi zady vypisoval a pak z toho sameho podezrival me. Vubec bych se nedivila, kdyby ten tvuj delal to same ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama