Metoda Mojzisove

17.3.07 02:41

Metoda Mojzisove

Ahoj, uz mesic cvicim Mojzisovou… snazim se co nejlip dovedu, ale posledni dobou me poboliva kostrc a v noci, kdyz jdu spat me cukaji nohy… tak nevim jestli to delam dobre. Bohuzel momentalne nejsem v Cechach takze nemuzu jit k zadne terapeutce. Poradte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

461
26.4.07 23:10

Zdenko,
já jsem teprve teď začala, takže ti asi neporadím, spíš bych se tě chtěla zeptat: cviky jsem si vytiskla na internetu, ale není tam, kolik který cvik cvičit, ty cvičíš kolikrát, alespoň v průměru…? A má se to cvičit 2× denně?

Díky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.07 02:57

Ahoj Nat77,
ja jsem ty cviky taky nasla na internetu, pred rokem jsem ale videla video kazetu s timto cvicenim a pokud si dobre pamatuju, tak mas zacit s dvaceti cvikami a kazdy den pridat jeden az prijdes na ctyricet cviku… ale myslim, ze se nevyjadruju srozumitelne, kazdy jednotlivy cvik bys mela cvicit dvacetkrat az ctyricetkrat, ale za ne vsechny cviky… proste abych te nepletla, zkus si sehnat video kazetu nebo knizku, ale uplne nejlepsi skoc si za nejakou terapeutkou pobliz. Ja zatim nemuzu, jsem totiz mimo republiku, ale v cervnu se vracim do Cech a to uz pujdu za odbornici ( i kdyz bych uz rada taky zkusila otehotnet).
Jinak ja cvicim hodinu denne, vetsinou jak mi to vyjde, nekdy vsechno rano, jindy i odpoledne nebo vecer.
Jen jsem slysela, ze kdyz cvicis, tak ti to pomaha i psychicky, ja osobne, zadnou extra zmenu nevidim… takze nevim, jestli cvicim spravne a tim ti asi ku pomoci moc nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
27.4.07 08:02

Hodinu denně?To je truchu mooooc? 8O Já chodím k terapeutce,Mám cvičit dvakrát denně.Ráno pět cviků a večer šest.Začala jsem každej cvik na pěti,Potom jsem přidávala každej den jeden,až jsem skončila na dvaceti cvikách(!),dvakrát denně.Ale cvičím jenom některý cviky,necvičím všechny.Holky myslím,že se tyto cviky bez terapeuta nedají cvičit,protože každá máme jinej zdr.problém.Ale chápu,že v zahraničí to jinak asi nejde.Já měla zabl.levou stranu pánve,tak mě musela zmobilizovat kostrč a teď je to fajn!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.07 02:26

To je fajn, Jiitulle. Jsem rada, ze mi konecne odepsal nekdo, kdo o tom neco vi. Ja si taky myslim, ze nejlepsi je jit k terapeutistce a plne se ji sverit do rukou. Ja holt musim jeste mesic vydrzet tak jak jsem, ale myslim, ze cvicenim vsech cviku nic nezkazim .. i kdyz je to peknej zahul . Holt jestli to opravdu pomuze, tak to za to stopro stoji.
Preju prijemny cviceni a brzke otehotneni :D

• Nahlásit
  • Citovat
213
28.4.07 11:11

hodinu denně bych se k tomu nedonutila :roll: mám někdy problém se k tomu vůbec donutit,někdy se fakt nechce :oops: já vždycky potřebuju motivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.4.07 11:19

ale mám sedavý zaměst.,tak si říkám,že pohyb je hooodně důležitý :oops: taky jsem byla zvyklá sedět nohu přes nohu 8O ,to se taky nesmí 8O ,a v posteli jsem lehávala na břiše s jednou nohou pokrčenou 8O ,ta to taky néééé 8O .Někdy je hrozný na to pořád myslet,ale co se dá dělat. :! Taky,když ležím na zádech,tak nesmím křížit nohy,prostě abych nenamáhala jednu nohu víc než druhou :!A když stojím,tak musím stát na obou nohách :D ,nesmím víc přenášet váhu na jednu nohu 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.4.07 20:23

ještě jsem něco našla na
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
28.4.07 20:33

Ahoj, zapojim se. Ja jsem dostala cviky od terapeutky a ta je se mnou peclive probrala, jeden po druhem. Doporucila mi cviky, ktere se hodi primo pro me. Pokud bych videla jen obrazky, urcite bych necvicila spravne a to mam nejake cvicitelske kurzy za sebou. Chce to opravdu vedet kdy zatahnou bricho, kdy vydechnout. Urcite tim nic nezkazite, kdyz budete cvicit sami, ale doporucuju zajit k terapeutovi. Pokud je cvicite, proto abyste otehotnely tak urcite. Ja mela hnutou kostrc a pred kazdym otehotnenim (ted jsem po treti), jsem musela podstoupit rovnani.

Mam super terapeutku, na Praze 7, muzu jen a jen doporucit. Kazdopadne cvicit staci dvakrat denne a treba jen 10 min, zalezi kolik cviku cvicite, kazdopadne zadne trhave pohyby, vsechno je pomalu a plynule. Tak se drzte a cviceni zdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.4.07 20:37

to s tebou souhlasím,podle knížky mě ty cviky nešly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
28.4.07 21:44

Ahoj holčiny…já jen,že mám taky knížku doma…začla jsem s cvičením,ale pak jsem toho radši nechala.nebyla jsem si jistá,jestli cvičím a dýchám správně a tam píšou,že nesprávné cvičení může spíš uškodit než pomoct.Ale už jsem se nedokopala k tomu,abych nějakou terapeutku vyhledala.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.4.07 21:46

Denny,
a myslíš,že to nestojí za to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
28.4.07 21:51

Kráásný večer všem,nazdárek Denny
taky jsem zkoušela metodu mojžíšové,ale přiznám se,že jsem to trochu flákala,navíc tam psalůi,že by se mělo cvičit ráno i večer a když vstávám v půl 5,tak jsem prostě líná. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.4.07 21:59

Leni,
s tím jsem měla taky problém :roll: ,když jsem řekla terapeutce,že vstávám brzo ráno,tak mě řekla,že mám cvičit,jak přijdu z práce a potom večer.A když mám odpolední,tak cvičím ráno a než odejdu do práce.Ale kecala bych,kdybych říkala,že to dodržuju stoprocentně :oops:
Ale nemám bolesti,když dostanu menz. a taky při milování s manželem jsem měla někdy bolesti nebo mě to někdy bylo nepříjemný :! ,ale to už je pryč!!!Ted si užívám lepší sex a orgasmus mám skoro vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
28.4.07 22:02

Jsem ráda,že nejsem jen já taková ostuda. :wink: :lol:
Bolestivou mrchu mám asi tak rok,ale vžycky ten 1.den,pak už jde snést.Navíc se mi teď nějak objevuje kdy chce a tak ani nevím,kdy by byl vhodný den.
Cvičila jsem asi 2 měsíce,poctivě jsem si to označila do kalendáře,ale jak jsem byla nastydlá,nechtělo se mi a nějak se to postupně vytratilo.Asi zase začnu,kdyby náhodou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama