Nedozrievajuce vajicka:(

15317
22.2.07 15:16

Nedozrievajuce vajicka:(

ahojte… :D

mne dnes zistili ze mi nedozrievaju dostatocne vajicka a tym padom kedze sa snazim o miminko nejde otehotniet.......som vdacna dr,ze mi to zacal liecit hned,kedze sa snazim len od decembra 2006.......kazdy vravi ze je to este skoro vyvodzovat nejake zavery ale tuzba po miminku je velka a cas nie je moj kamarat....... :)

ale naspat k teme…predpisal mi duphaston 2×1 do prichodu MS.....potom mam prist do 3dnoch a povie mi nasledujucu liecbu......

mate tiez takyto problem?????ak hej napiste.......dakujem za kazdy ohlas na moju diskuziu…ahojte :D

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
22.2.07 18:53

Ahoj,
taky jsem neovulovala.Dr.mi na:,–(il Clostylbegyt a hned první měsíc narostl jeden folikul a byla jsem hned těhotná.Narodil se nám Štěpánek.Snažili jsme se předtím půl roku.

No a teď jsem neplánovaně těhotná podruhé.Otěhotněla jsem krátce po gynekol.prohlídce kde mi dr.řekl že mám stejný problém jako u Štěpuly a že až budu chtít druhé tak mám přijít a na:,–(íme Clostyl :-)

Jooo psychika je prevít,neboj povede se to i Vám :-)

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
22.2.07 19:03

dekuji Gabka… :D

verim to mu.....ze ano.. :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
22.2.07 19:58

Ahoj Marti,
to mě mrzí. Ale jestli jsem správně pochopila, ty už jednu dceru máš? Jak to že, když ti nedozrávají vajíčka?
A jestli se můžu zeptat, jak jsi na to teď přišla? Protože většinou doktoři chtějí začít řešit nemožnost otěhotnět až cca po roce snažení.
Díky za info a držím palečky, ať léčba zabere co nejdříve :D
Maxina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
23.2.07 07:08
Maxina píše:
Ahoj Marti,
to mě mrzí. Ale jestli jsem správně pochopila, ty už jednu dceru máš? Jak to že, když ti nedozrávají vajíčka?
A jestli se můžu zeptat, jak jsi na to teď přišla? Protože většinou doktoři chtějí začít řešit nemožnost otěhotnět až cca po roce snažení.
Díky za info a držím palečky, ať léčba zabere co nejdříve :D
Maxina

ano jednu dceru mam ma 7rokov a vtedy som ju splodila na 4× asi… :lol: :lol: ale ja som mala nepravidelnu MS od puberty… :roll:

neviem preco mi neodzrievaju vajicka teraz…mozno rokmi,mozno nejakymi ostatnymi vplyvmi…ktovie..... :D

asi mam dobreho dr.....ked sa mi hned zacal venovat a zistil pricinu vysetrenim.....sonom.....predpisal mi duphaston ale len na 10dni…potom bude asi ina liecba......som rada ze ma hned zacal liecit aj ked sice povedal ze bude treba trochu trpezlivosti.......nepojde to hned :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
23.2.07 07:34

Ahoj Marti,

to je zvláštní. Ale máš štěstí na doktora, tak to určitě vyřešíte a budou zase dvě// :P Držím palečky

Maxina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
23.2.07 10:32
Maxina píše:
Ahoj Marti,

to je zvláštní. Ale máš štěstí na doktora, tak to určitě vyřešíte a budou zase dvě// :P Držím palečky

Maxina

ja tiez dufam ze budu........... :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
16.3.07 16:08

Ahoj Martino,já jsem úplně přehlédla,že už tu máš založenou diskuzi :)
Tak si můžem psát tady :wink:

jak jsem tady pročítala tvůj problém,tak mě spíš udivuje rychlost jednání tvého doktora,Jak už jsem psala,můj doktor se ani neobtěžoval se zjišťováním nějakého problému :roll: Chtěla bych změnit doktora,protože mě tenhle přístup opravdu mrzí.Na Kladně je sice považován za jednoho z nejlepších doktorů,ale má hodně pacientek a připadá mi,že už se nedokáže jednotlivě každé věnovat.
Vůbec nevim,co s tím.Taky asi počkám,až naměřím aspoň ty tři cykly a ukážu mu to-jestli z toho něco pozná a pak uvidim.
Nemáš zkušenost s těmi ovutesty? začla jsem s měřením 14den cyklu(podle návodu),14 a 15ctý den byly čárky hodně slabé a včera a dnes-17ctý den byly čárky v testovacím poli hodně výrazné,ale nebyli stejné nebo tmavší než čárky v kontrolním poli(jak se to píše v návodu co je pozitivní a negativní výsledek).Ovulaci předpokládám zítra,tak vůbec nevim,jestli je to už jako ono,nebo to má být opravdu ještě tmavší :roll: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
16.3.07 19:18

ahoj denny...... :D

ja nemeriam a ani si nerobim ovu testy…proste to nechavam konovi..... :lol: :lol: :lol: alebo ak chces na prirodu..... :D

vis,mozna nie je chyba v tebe..... :wink:

ale vam sa to isto podari…ved uz mate jedneho chlapceka..tak neboj…vsetko ma svoj cas… :D :wink:

teraz som brala 5dni clostil......zahajili sme snazenicko a o par dni budem vediet ci ten liek pomohol alebo nie..... :D

dufam,ze ano........... :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
17.3.07 15:11

Ahoj,Martí tak to držim palce,už by bylo na čase viď :D
Já jen teda hlásí,že ovu podle ovutestíků proběhla a asi podle BT,moc se v tom zatím neumím orientovat a navíc jsem teď pěkně nastydlá.Včera ale byl poslední den silného testovacího proužku a nízká teplota,dnes už na proužku nebylo téměř nic a teplota stoupla.tak jsem ráda,že je to ok.Taky ovu proběhla přesně podle výpočtu,18ctý den cyklu,tak jsem nadšená :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama