Míchání šamponu

4
28.4.21 12:12

Míchání šamponu

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně šamponu mám mastné vlasy a lupy používám šampon na lupy z lékárny účinně funguje ale za to seasti den co den teď jsem si koupila šampon od Garnier na mastné kořínky a napadlo mě je smíchat dohromady vždy si na ruku kapnout kousek jednoho a pak od druhého myslíte že by to mohlo nějak vadit? a dělá to tak taky někdo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
693
28.4.21 12:22

Já si běžně šampony míchám takhle v dlani…Nevím, co by na to řekla nějaká kadeřnice, ale mě to nic špatného nedělá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
28.4.21 12:22

Já to dělám, nevím jestli to vadí. Micham silver sampon normálně s klasickým. Jen někdy teda. A nepostřehla jsem, že by to nějak škodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
28.4.21 12:23
@36455 píše:
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně šamponu mám mastné vlasy a lupy používám šampon na lupy z lékárny účinně funguje ale za to seasti den co den teď jsem si koupila šampon od Garnier na mastné kořínky a napadlo mě je smíchat dohromady vždy si na ruku kapnout kousek jednoho a pak od druhého myslíte že by to mohlo nějak vadit? a dělá to tak taky někdo? :mrgreen:

Myla bych si vlasy jedním šamponem. Tím z lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
28.4.21 12:31

Běžně míchám dva šampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
28.4.21 12:39

Zaměřila bych se na nějaký kvalitnější šampon. Bohužel to garnier není. Existují i šampony na mastící se vlasy s lupy. Sama jsem takový kupovala manželovi. Jinak ne nemíchám dva šampony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8280
28.4.21 12:42

Michani by pro zdrave vlasy byt problem nemel, ale pokud te trapi lupy, nedelala bych zadne inovativni pokusy a zvolila osvedceny zpusob. To znamena trikrat s ucinnou latkou (z lekarny) a eventualne prostridat jednou z drogerie. Ucinek lekarenskeho by se naredenim zeslabil, coz je asi ve tvem pripade kontraproduktivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
28.4.21 12:50

Aby se vzájemně nevyrusili :D spis bych si teda buď sampony střídala jednou tím a jednou tím. Nebo si proste kup sampon na mastné vlasy s lupama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.21 21:09

Já šampony také klidně míchám, ale tím stylem, že si myju hlavu 2×. Poprvé jedním šamponem, umyju, podruhé jiným šamponem a zase umyju. Také mám mastné vlasy, a je to fajn:) Vždy si myju hlavu 2× - a je jedno zda šampony kombinuji anebo ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat