Reklama

Milé kadeřnice,prosím o radu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.01.18 15:34
Milé kadeřnice,prosím o radu

Milé kadeřnice nebo znalé věci, prosím o radu. Léta jsem nosila výraznou blond barvu, už jsem měla hodně zničené vlasy, proto jsem šla do středně hnědé, což je má původní barva. Mám občas šedinky, takže barvit musím. Protože mi ale hnědá přišla fádní, poslechla jsem radu kadeřnice a nechala tam dát blond melíry a ještě červené proužky. Červená vypadala na mě děsně, i v kombinaci s blond proužky, ty vyzněly jakoby šedivé, nechytly do zářivé blond. Nezbylo než to celé přebarvit, aby se to překrylo, tak tmavě hnědou, takovou viz foto.
Já se ale v tak tmavé prostě necítím. Zkusily jsme s kadeřnicí dát dopředu jeden světlejší proužek, chytil do rez, nevypadá pěkně.
Dá se z tak tmavé hnědé přejít jednorázově do světlé hnědé? Jak? Jak byste to řešily? Dodávám, že rez a mahagon mi nesluší, kdyby to chtěl někdo navrhnout, ani červená a žádné divoké barvy, vypadám dobře ve středně či světle hnědé a hlavně v melírové blond, viz druhé foto.Foto,své, sem nechci dávat. Děkuji všem moc za radu! :kytka:

Reklama

Reakce:

Marthi
Kecalka 190 příspěvků 04.01.18 15:43

Nechtěná barva jde „vygumovat“ pomocí Effasoru od firmy L'oreàl. Musíš ale ke kadeřníkovi, sama to nezkoušej. Tento produkt vlasy nepoškodí.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 04.01.18 15:47

Já bych asi změnila kadeřnici. Už jenom kdyby mně některá navrhla „voživeníčko“ typu červené a blond proužky, tak se otočím a utíkám pryč tak rychle, jak jen umím. Šikovná kadeřnice, která bude vědět, co dělá a co se nosí, by si měla umět poradit.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.01.18 16:37

@XYZ1234 Už se stalo. Každou změnu ale teď promýšlím, proto se radím i tady

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 04.01.18 20:14

Já bych zas dala kombinovanou barvu (jedna barva zároveň odbarví a přebarví na světlejší) - odstínů je široká škála, ale vzhledem k zásahu tolika barvení doporučuji zkusit jen nějaký pramen u ucha abys viděla jak se ti to líbí a když zkouška obstojí, dáte na celou hlavu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.01.18 21:40

@Berushka1 :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >