Milé kadeřnice,prosím o radu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 15:34
Milé kadeřnice,prosím o radu

Milé kadeřnice nebo znalé věci, prosím o radu. Léta jsem nosila výraznou blond barvu, už jsem měla hodně zničené vlasy, proto jsem šla do středně hnědé, což je má původní barva. Mám občas šedinky, takže barvit musím. Protože mi ale hnědá přišla fádní, poslechla jsem radu kadeřnice a nechala tam dát blond melíry a ještě červené proužky. Červená vypadala na mě děsně, i v kombinaci s blond proužky, ty vyzněly jakoby šedivé, nechytly do zářivé blond. Nezbylo než to celé přebarvit, aby se to překrylo, tak tmavě hnědou, takovou viz foto.
Já se ale v tak tmavé prostě necítím. Zkusily jsme s kadeřnicí dát dopředu jeden světlejší proužek, chytil do rez, nevypadá pěkně.
Dá se z tak tmavé hnědé přejít jednorázově do světlé hnědé? Jak? Jak byste to řešily? Dodávám, že rez a mahagon mi nesluší, kdyby to chtěl někdo navrhnout, ani červená a žádné divoké barvy, vypadám dobře ve středně či světle hnědé a hlavně v melírové blond, viz druhé foto.Foto,své, sem nechci dávat. Děkuji všem moc za radu! :kytka:

Reakce:
Marthi
Kecalka 195 příspěvků 04.01.18 15:43

Nechtěná barva jde „vygumovat“ pomocí Effasoru od firmy L'oreàl. Musíš ale ke kadeřníkovi, sama to nezkoušej. Tento produkt vlasy nepoškodí.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 04.01.18 15:47

Já bych asi změnila kadeřnici. Už jenom kdyby mně některá navrhla „voživeníčko“ typu červené a blond proužky, tak se otočím a utíkám pryč tak rychle, jak jen umím. Šikovná kadeřnice, která bude vědět, co dělá a co se nosí, by si měla umět poradit.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 16:37

@XYZ1234 Už se stalo. Každou změnu ale teď promýšlím, proto se radím i tady

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 04.01.18 20:14

Já bych zas dala kombinovanou barvu (jedna barva zároveň odbarví a přebarví na světlejší) - odstínů je široká škála, ale vzhledem k zásahu tolika barvení doporučuji zkusit jen nějaký pramen u ucha abys viděla jak se ti to líbí a když zkouška obstojí, dáte na celou hlavu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 21:40

@Berushka1 :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >