Milé kadeřnice,prosím o radu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 04.01.18 15:34
Milé kadeřnice,prosím o radu

Milé kadeřnice nebo znalé věci, prosím o radu. Léta jsem nosila výraznou blond barvu, už jsem měla hodně zničené vlasy, proto jsem šla do středně hnědé, což je má původní barva. Mám občas šedinky, takže barvit musím. Protože mi ale hnědá přišla fádní, poslechla jsem radu kadeřnice a nechala tam dát blond melíry a ještě červené proužky. Červená vypadala na mě děsně, i v kombinaci s blond proužky, ty vyzněly jakoby šedivé, nechytly do zářivé blond. Nezbylo než to celé přebarvit, aby se to překrylo, tak tmavě hnědou, takovou viz foto.
Já se ale v tak tmavé prostě necítím. Zkusily jsme s kadeřnicí dát dopředu jeden světlejší proužek, chytil do rez, nevypadá pěkně.
Dá se z tak tmavé hnědé přejít jednorázově do světlé hnědé? Jak? Jak byste to řešily? Dodávám, že rez a mahagon mi nesluší, kdyby to chtěl někdo navrhnout, ani červená a žádné divoké barvy, vypadám dobře ve středně či světle hnědé a hlavně v melírové blond, viz druhé foto.Foto,své, sem nechci dávat. Děkuji všem moc za radu! :kytka:

Reklama

Reakce:

Marthi
Kecalka 184 příspěvků 04.01.18 15:43

Nechtěná barva jde „vygumovat“ pomocí Effasoru od firmy L'oreàl. Musíš ale ke kadeřníkovi, sama to nezkoušej. Tento produkt vlasy nepoškodí.

XYZ1234
Kecalka 497 příspěvků 04.01.18 15:47

Já bych asi změnila kadeřnici. Už jenom kdyby mně některá navrhla „voživeníčko“ typu červené a blond proužky, tak se otočím a utíkám pryč tak rychle, jak jen umím. Šikovná kadeřnice, která bude vědět, co dělá a co se nosí, by si měla umět poradit.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 04.01.18 16:37

@XYZ1234 Už se stalo. Každou změnu ale teď promýšlím, proto se radím i tady

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 04.01.18 20:14

Já bych zas dala kombinovanou barvu (jedna barva zároveň odbarví a přebarví na světlejší) - odstínů je široká škála, ale vzhledem k zásahu tolika barvení doporučuji zkusit jen nějaký pramen u ucha abys viděla jak se ti to líbí a když zkouška obstojí, dáte na celou hlavu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 04.01.18 21:40

@Berushka1 :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama