Úřad práce, co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 19:21
Urad prace, co ted?

Ahoj. Potrebuju poradit. Mela jsem nastoupit do mekace ta prace byla domluvena skrz urad prace. Nenastoupila jsem z duvodu prislibeni jine prace, ale to pry jako duvod neberou, zitra musim na urad s papirem potvrzenym ze me prijali, ale nevzali z duvodu a nevim co si vymyslet, nechci aby me zatim vyhodili:(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4500 příspěvků 03.01.18 19:30

Na tom papíře máš ale napsáno budˇpřijata, nebo nepřijata a důvod :think: To si asi nemůžeš jen tak něco vymyslet.

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 03.01.18 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Potrebuju poradit. Mela jsem nastoupit do mekace ta prace byla domluvena skrz urad prace. Nenastoupila jsem z duvodu prislibeni jine prace, ale to pry jako duvod neberou, zitra musim na urad s papirem potvrzenym ze me prijali, ale nevzali z duvodu a nevim co si vymyslet, nechci aby me zatim vyhodili:(

jediná šance jak tě nevyhodit je že by ti dali právě v tom mekáči že oni tebe odmátli, že jsi odmítla ty je dost blbé, to je cesta k vyřazení, sama si už nic nevymyslíš. Jediná omluva je opravdu jen fakt že tě oni odmítli. jediné co by ti pomohlo tak potvrzení z meku že tě odmítli z důvodu již jiné domluvy ohledně práce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 19:36
@brumi píše:
jediná šance jak tě nevyhodit je že by ti dali právě v tom mekáči že oni tebe odmátli, že jsi odmítla ty je dost blbé, to je cesta k vyřazení, sama si už nic nevymyslíš. Jediná omluva je opravdu jen fakt že tě oni odmítli. jediné co by ti pomohlo tak potvrzení z meku že tě odmítli z důvodu již jiné domluvy ohledně práce.

No si zajdu do mekace ale co mam rict aby me odmitli?

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 03.01.18 19:37

Co to je za blbost? byljsem na urade prace xkrat nikdy me na zadnou praci neposlali a i kdyz me o nejake rekli bylo na me jestli tam pujdu nebo ne to prece kazdy muze delat kde chce ne?

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 03.01.18 19:40
@B4RC3LON4 píše:
Co to je za blbost? byljsem na urade prace xkrat nikdy me na zadnou praci neposlali a i kdyz me o nejake rekli bylo na me jestli tam pujdu nebo ne to prece kazdy muze delat kde chce ne?

To sice jo, ale můžeš přijít o podporu

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 03.01.18 19:40
@ivašot. píše:
To sice jo, ale můžeš přijít o podporu

aha to jsem vubec nevedel me totiz nikdy na zadne misto ani neposlaly

pikola
Neúnavná pisatelka 18689 příspěvků 03.01.18 19:41
@B4RC3LON4 píše:
Co to je za blbost? byljsem na urade prace xkrat nikdy me na zadnou praci neposlali a i kdyz me o nejake rekli bylo na me jestli tam pujdu nebo ne to prece kazdy muze delat kde chce ne?
Pokud bys odmítl úřadem nabídnutou práci, proč by ti pak měl pracák platit tvoji nezaměstnanost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 19:41
@arinecka píše:
Na tom papíře máš ale napsáno budˇpřijata, nebo nepřijata a důvod :think: To si asi nemůžeš jen tak něco vymyslet.

Mam odod nich napsano ze jsem prijata, myslela sem ze nastoupim pak jsem si to rozmyslela a nevim co ted aby me nevyradili

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 03.01.18 19:42
@Anonymní píše:
Mam odod nich napsano ze jsem prijata, myslela sem ze nastoupim pak jsem si to rozmyslela a nevim co ted aby me nevyradili

A co třeba zkusit pracovat?

renduli
Závislačka 2928 příspěvků 03.01.18 19:45
@Anonymní píše:

Tak pokud tě ÚP poslal k zaměstnavateli, který tě přijal a napsal ti to na dokument pro ÚP, jsi povinna tam nastoupit. Jinak tě vyřadí na půl roku.

Odmítnout lze pouze z vážných důvodů, které jsou zkoumány (zdravotní stav, péče o děti apod.). Podle mě by uznali odmítnutí i tehdy, pokud bys předložila pracovní smlouvu k jinému zaměstnavateli.

Kakika
Extra třída :D 14795 příspěvků 03.01.18 19:45
@Anonymní píše:

a kdy máš nastoupit do té jiné, přislíbené práce?

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 03.01.18 19:45
@Anonymní píše:
No si zajdu do mekace ale co mam rict aby me odmitli?

Tak řekni, že nemáš potravinářský průkaz, že to tudíž dělat nemůžeš..

pikola
Neúnavná pisatelka 18689 příspěvků 03.01.18 19:46
@Anonymní píše:

Tak tam nastup a až budeš mít jistou tu druhou práci, tak přejdi jinam :think:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 03.01.18 19:46

Tak tam nastup a skonči ve zkušebce den před nástupem do nové práce, kam chceš. Nebo co nejdřív podepiš smlouvu v práci, kam chceš, a tu dones na úřad práce.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama