Milenec nebo rozvod?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 21:57
milenec nebo rozvod?

Zdravím, mám trošku dilema. Jsem už pár let vdaná, máme děti…
Muž nebyl nikdy obdařen, jenže za ty léta dooost přibral a jeho chlouba se ještě zmenšila :,(
Sex máme v podstatě párkrát do roka. Muž by mohl, ne že ne. Jenže, vždy musím začínat já.
co se týče poloh je to celkem katasrofa, navíc se často rozplácne jak vorvaň a dějej…
nějaká romantika, i když by byl čas nelze, protože jakmile se vruším, necítím už vůbec nic, je to jak lochtání „mezi dveřma“ :roll:
takže vždy je to jen hups, když jsem v podstatě moc nevrušená.. Orgasmus si musím přivodit sama, hračky užíváme… Ale stejně má poslední dobou pocit, že potřebuju vyš… mozek z hlavy :,(
Jenže co s tím? před manželstvím jsem o tom samozřejmě přemýšlela… rozhodla jsem se, že přece sex tolik nepotřebuji, a nějak to dám…
Nějak nevím, co s tím???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 21:59

Já bych šla do milence. Ale pozor. Musíš to umět. Ne se zamilovat, to bych asi radši vydržela, když už v tom jsi…

Anonym - nechci aby manžel viděl, že tu radim najít si milence :mrgreen:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 21.12.18 22:01

Tak přirození asi nezvětší, ale s váhou se hýbat dá. Co ho v tom hubnutí podpořit, namotivovat, že spolu budete zdravěji jist a hýbat se? Chápu, že tě sex s mužem neuspokojuje. Já bych na tlustýho chlapa nevlezla :?

Příspěvek upraven 21.12.18 v 22:19

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:05

Jak já ti rozumím! Mám naprosto stejný problém, akorát já už jsem o krok dal a sex s manželem se mi vyloženě hnusí :zed: Kolikrát mám pocit, že rozvod by bylo nejlepší řešení, ale máme malé dítě…

Anonym - chodí sem dost známých, tohle je dost intimní

teerax
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 21.12.18 22:07

jít do manželství s tím „nějak to dám“ 8o to byla dost velká chyba.. jako 50 let to budeš nějak dávat? To bych si radši hodila mašli.

Jak bylo řečeno, nějak ho motivovat aby zhubnul.
Milenec nic nevyřeší a akorát se zamiluješ.
Pokud nerezignuješ nebo se manžel hodně nezmění, tak to stejně směřuje k rozvodu.

Uživatel je onlineChytrak
Závislačka 2917 příspěvků 21.12.18 22:14

Rozumim ti, ze te nepritahuje. Zkusil bych navrhnout nejaky sport, ze to dela pro sve zdravi. No a pokud nema zajem nic delat a nevadi mu, ze se ti hnusi, tak bych mu rekl, ze se rozvedu a pak to udelal. :)
Tlustosi sice muzou byt fajn a mit super povahu, ale do postele si je netaham coz je pro partnerstvi a vztah dost problem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:15

ahoj kdo nezažil, ten nepochopí. přijde mi, že to je dobou, dnešní muži ztrácejí testosteron… mám to do puntíku stejně. všechno je z mé iniciativy, neodmítne mě, ale sám se k ničemu nemá. už mě to nebavilo a půl roku nic spolu nemáme. strašně rád o sexu mluví, o tom jak je to v manželství důležitý, prý ho hrozně přitahuju blablabla

nejhorší je, že v předchozích vztazích jsem zažila stejnou situaci. chlapi přestali se mnou spát, tak nevím možná je chyba ve mě

lilith1
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 21.12.18 22:15
@Anonymní píše:
Zdravím, mám trošku dilema. Jsem už pár let vdaná, máme děti…
Muž nebyl nikdy obdařen, jenže za ty léta dooost přibral a jeho chlouba se ještě zmenšila :,(
Sex máme v podstatě párkrát do roka. Muž by mohl, ne že ne. Jenže, vždy musím začínat já.
co se týče poloh je to celkem katasrofa, navíc se často rozplácne jak vorvaň a dějej…
nějaká romantika, i když by byl čas nelze, protože jakmile se vruším, necítím už vůbec nic, je to jak lochtání „mezi dveřma“ :roll:
takže vždy je to jen hups, když jsem v podstatě moc nevrušená.. Orgasmus si musím přivodit sama, hračky užíváme… Ale stejně má poslední dobou pocit, že potřebuju vyš… mozek z hlavy :,(
Jenže co s tím? před manželstvím jsem o tom samozřejmě přemýšlela… rozhodla jsem se, že přece sex tolik nepotřebuji, a nějak to dám…
Nějak nevím, co s tím???

Sex tolik nepotrebujes a nejak to das..takze co resis, cos chtela to mas..nechapu jak nekdo muze jit do manzelstvi, ..nejak to dam 8o jo jasne, manzel me nemlati, chodi do prace a mame deti..to prece staci.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6811 příspěvků 21.12.18 22:19

Najdi si milence. Pokud jinak vztah funguje, je nesmysl ho ničit a brát dětem tátu, když se to dá vyřešit jinak. Znám spoustu párů, kde jeden sexuálně strádal, vyřešili to takto a jsou spokojení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:19

Driv jezdil aspon na kole, letos ani tuk..
Jinak co se tyce chlouby je dokazano, že kazdych 15kg z toho ukroji… On uz mel nadváhu kdyz jsme, se poznali, ted ma dalsic 30+ navic :,(

Zhubnout uz se snazi po x te, jenze vzdy se snaží o drastarny, takže to je spis jojo efekt, navic kdyz chodi do prace (3 směny) tak je to po odpo pivko a, pak vyzrana, lednice, protože celej den neji… Snažení se o to, abych mu to jidlo delala ja, se miji účinkem..

Jenze když ne milence tak jak? Eskort? Na to nemam hlidani a, asi ani odvahu případně finance

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:21
@Anonymní píše:
ahoj kdo nezažil, ten nepochopí. přijde mi, že to je dobou, dnešní muži ztrácejí testosteron… mám to do puntíku stejně. všechno je z mé iniciativy, neodmítne mě, ale sám se k ničemu nemá. už mě to nebavilo a půl roku nic spolu nemáme. strašně rád o sexu mluví, o tom jak je to v manželství důležitý, prý ho hrozně přitahuju blablablanejhorší je, že v předchozích vztazích jsem zažila stejnou situaci. chlapi přestali se mnou spát, tak nevím možná je chyba ve mě

Mam to podobně, akorat s nima prestavam spat ja.. Naposledy jsme spolu spali nekdy v říjnu a pred tim mozna pul roku nic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:22

@lilith1 no evidentně ne, no.. Ale ja na sex moc nejsem. Resp. upřednostňuji kvalutu nad kvantitou

mrav
Generální žvanilka 21419 příspěvků 21.12.18 22:23

Hlásím se. Kdy máš čas? :mrgreen: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 22:23

@mrav blbe prave :mrgreen:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 21.12.18 22:25

Prosim tě, ženská přeci nebude za sex platit, navic jak asi takovej eskort muze vypadat :roll: ..milence najdeš snadno, jen je duležitý se nezamilovat a aby to neprasklo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >