Milenec se neozývá

Anonymní
1.12.19 20:04

Milenec se neozývá

Dobrý večer. Začala jsem si s 50ti letym mužem, jako jeho milenka. Doma má manželku s kterou si jako všichni " nerozumí ". Jsme opravdu zamilovaní, mě tento vztah vyhovuje, žít s ním nechci.
Poslední sex skončil tím, že selhal, stres apod. Nic nehrotim, on si to ale bere osobně.
Jeho žena se dozvěděla přes anonym, že ji se mnou podvádí. Začala ho extrémně kontrolovat, on mi začal psát trošku odměřeně SMS až se umlčel úplně. Nevim na čem jsem, taky mu nepisu, nechci dělat ještě větší zle.
Co vím, že spolu byli na pivo a drželi se za ruce. Mě tedy celou dobu tvrdil, že spolu nic nemají. Jaký může být důvod toho, že se neozývá? Mám se ozvat já?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8571
1.12.19 20:06
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jsi JENOM milenka… ty jsou většinou jen na chvíli… tak se s tím smiř ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
1.12.19 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Začala jsem si s 50ti letym mužem, jako jeho milenka. Doma má manželku s kterou si jako všichni " nerozumí ". Jsme opravdu zamilovaní, mě tento vztah vyhovuje, žít s ním nechci.
Poslední sex skončil tím, že selhal, stres apod. Nic nehrotim, on si to ale bere osobně.
Jeho žena se dozvěděla přes anonym, že ji se mnou podvádí. Začala ho extrémně kontrolovat, on mi začal psát trošku odměřeně SMS až se umlčel úplně. Nevim na čem jsem, taky mu nepisu, nechci dělat ještě větší zle.
Co vím, že spolu byli na pivo a drželi se za ruce. Mě tedy celou dobu tvrdil, že spolu nic nemají. Jaký může být důvod toho, že se neozývá? Mám se ozvat já?

Dal přednost manželce :mrgreen: ne, neozyvej se. Nech ho být :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31748
1.12.19 20:16
@Anonymní píše:
Co vím, že spolu byli na pivo a drželi se za ruce. Mě tedy celou dobu tvrdil, že spolu nic nemají. Jaký může být důvod toho, že se neozývá? Mám se ozvat já?

Nebylo to tady nedávno, o tom padesátníkovi, co Tě miluje, ale rozhodl se zůstat s manželkou?

Neozývej se, zřejmě už nechce pokračovat v mileneckém vztahu a chce zůstat s manželkou, dává přednost známé jistotě před krokem do neznáma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
1.12.19 20:21

A anonym VUUUUBEC nepsala zakladatelka :roll: :lol: :zed: takova nahodicka ve velke zamilovanosti byla nejspis seslana z hury, co :lol: :mrgreen: :D nejspis mu to doslo, ze nez kvuli posahany milence nema vyznam ztracet mnoholety zivot, co je na tom k nepochopeni…?.🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16438
1.12.19 20:24

Ony milenky fakt věří, že dotyčnému manželka nerozumí a už spoulu nic nemají?

No tak překvápko - lidi co zahýbají svým partnerům lžou. I milencům a milenkám.

Prostě jste skončili a on už se ti neozve, zejména když při posledním sexu vybuchl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 20:27
@Anonymní píše:

Nikdy milenci nevěřit, že se svou ženou nic nemá! Nechce si doma dělat peklo, tak vztah s tebou utnul. Možná se ti ozve nebo taky ne…Drž se holka.

• Citovat
  • Nahlásit
16520
1.12.19 20:38

To jsi fakt tak naivní že si věřila že s ní nic nemá? To nene.. jsi, tedy byla jsi jen milenka. Nic víc, nic míň. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 20:44

Ano, naivně jsem věřila, že po 4 letech budeme ve „vztahu“ pokračovat. A neeee, opravdu jsem ten anonym nepsala já :-). Jen mi nejde do hlavy, že po tak dlouhé známosti mu nestojím ani za to aby třeba napsal sms, že to nezvladla a ukončuje to.

• Citovat
  • Nahlásit
31748
1.12.19 20:47
@Anonymní píše:
Ano, naivně jsem věřila, že po 4 letech budeme ve „vztahu“ pokračovat. A neeee, opravdu jsem ten anonym nepsala já :-). Jen mi nejde do hlavy, že po tak dlouhé známosti mu nestojím ani za to aby třeba napsal sms, že to nezvladla a ukončuje to.

Spíš si myslím, že milenec si ten anonym vymyslel, aby měl důvod se stáhnout ze scény…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9624
1.12.19 20:52

Stara si ho doma srovnala no :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 20:58
@Anonymní píše:
Ano, naivně jsem věřila, že po 4 letech budeme ve „vztahu“ pokračovat. A neeee, opravdu jsem ten anonym nepsala já :-). Jen mi nejde do hlavy, že po tak dlouhé známosti mu nestojím ani za to aby třeba napsal sms, že to nezvladla a ukončuje to.

Nestojíš mu za to, protože tě nemiluje a byla jsi jen milenka. Smutné, ale je to tak.
Buď ráda, že to tak dopadlo. Máš otevřené dveře pro perspektivní vztah. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3240
1.12.19 21:01

Dala bych mu ted cas…potrebuje to udobrit s manželkou… ale neboj…jen jak se to trochu doma zlepší tak mu zas otrne :-) a pokud se mu to s Tebou líbilo tak se tuty ozve… pokud ne zkusila bych treba na Vanoce mu zkusmo poslat sms jakože přání…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
1.12.19 21:02
@Anonymní píše:
Nestojíš mu za to, protože tě nemiluje a byla jsi jen milenka. Smutné, ale je to tak.
Buď ráda, že to tak dopadlo. Máš otevřené dveře pro perspektivní vztah. :)

vsak on se zas ozve…nedelam si iluze :-) jen ted potrebuje znovu nabýt duveru doma aby zas mel volny ruce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 21:04

To ano, časem to přejde. Myslím, že tam láska byla, jezdil za mnou co měl cas, snažil se. Prostě si myslím, že se priposral to je jasná věc, ale vysvetlete mi, že když je sám, v práci, kdekoliv, že mi prostě nenapíše a nevysvětlí co se děje. I za cenu toho, že mě to raní… Mám totiž pocit, že vyčkává až se situace uklidní a až se jednou potkáme ( teď se mi vyhýbá ) tak to zkusí znovu. Ovšem, už tak hloupá nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat