Mileniál a dnešní hudba..

293
24.10.19 18:48

Mileniál a dnešní hudba..

Zdravím,
Měla jsem s manželem dnes menší debatu o hudbě.
Jsem zděšená z toho, co bude náš syn poslouchat.
Budu se ze všech sil ho vychovávat na hudbě z těch nejlepších dob minulého století a nějaký ten rock.
Po dlouhé době jsem si pustila YouTube a dala náhodnou písničku (cca 2 roky starou).
Děs, hrůza. Místo toho, aby mi to přivodilo dobrou náladu, tak jsem z toho deprimovaná. Jako najde se i něco, co je vcelku pěkný, ale nikdo už prostě nebude jako Kelly Family, Toto-Africa, A-ha, Boney M, Ben E King atd…

Chtěla bych se zeptat i na váš názor dnešní hudby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6783
24.10.19 18:50

To co jste napsala jsou srač*ky na n-tou a nedali se poslouchat ani tehdy, natož teďka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
24.10.19 18:54

Já mileniál nejsem a miluju jak starý pecky, tak rap, rnb, klasický radiovky a když jdu jednou za sto let na diskotéku, tak tam se hraje taneční hudba (edm, techno). Nebo zkus si na youtube napsat dnb, tě vomejou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
24.10.19 18:56

@Cenarius váš názor.. mě se to líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
24.10.19 18:56

Spíš bych se bála (a bojím, mám malou dcerku) jak to bude v budoucnu s drogama na diskotékách. Teď jsou kluby přeplněný dětma 15-18 let a div jim neupadne držka jak s ní kroutěj. A bohužel výchovou nebo dobrým rodinným zázemím se to co tam děcka dělaj neohlídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
24.10.19 18:57
@marrynka píše:
Zdravím,
Budu se ze všech sil ho vychovávat na hudbě z těch nejlepších dob minulého století a nějaký ten rock.
Po dlouhé době jsem si pustila YouTube a dala náhodnou písničku (cca 2 roky starou).
Děs, hrůza. Místo toho, aby mi to přivodilo dobrou náladu, tak jsem z toho deprimovaná. Jako najde se i něco, co je vcelku pěkný, ale nikdo už prostě nebude jako Kelly Family, Toto-Africa, A-ha, Boney M, Ben E King atd…Chtěla bych se zeptat i na váš názor dnešní hudby..

Jsem stará konzerva a mám ráda jen Beatles, Queen, Pink Floyd… Dnešní hudbu moc neposlouchám, ale Adele nebo Ed Sheeran mi přijde OK. Syn je ještě malý, ale předpokládám, že se mu nebude líbit to samé co mně. Radši se s tím smiřuju a budu jen příjemně překvapená. Naštěstí existují špunty do uší a sluchátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
24.10.19 18:57

Tak ja vyrostla na Madonne, Roxette, Depeche Mode, Queenech, Philu Collinsovi, Jacksonovi, C. C. Catch, BeeGees i atd. Nemam rada metal teda, ale dnesni hudba mi taky nic nerika. Texty nic moc, klipy taky ne. Za rok nikdo nevi, co kdo zpival… Ale kdyz to chteji poslouchat, je to jejich volba. My mame se taky nelibilo, co jsem poslouchala ja, a pochybuju ze jeji mame to, co poslouchala zase ona. To je proste soucast „generation gap“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
24.10.19 18:59
@Cenarius píše:
To co jste napsala jsou srač*ky na n-tou a nedali se poslouchat ani tehdy, natož teďka :D

Jako že jsi nemiloval Angela a Kelly Family? Tak to jsi úplně plýtval časem :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11745
24.10.19 19:02

Tak já vyrostla v 80. Milenialove jsou narození po roce 82. Takze je to široký pojem, dceri je 16, te nejstarší, a poslouchá i novinky i starší pecky meho dětství a mladí. Třeba zmiňovaná Adele nebo Ed Sheeran jsou v pohodě. A spousta dalších.
Jinak v devadesátých bylo drog na každém kroku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
24.10.19 19:06

@Kristynka22 pustila jsem si něco, ale pro mě nic moc :D Tak každému se líbí něco jiného.
Jako dřív jsem to taky poslouchala, ale po porodu se mi můj playlist dost změnil.
Začala jsem poslouchat písničky, které ve mne vyvolávaly radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30973
24.10.19 19:10
@marrynka píše:
Zdravím,
Děs, hrůza. Místo toho, aby mi to přivodilo dobrou náladu, tak jsem z toho deprimovaná. Jako najde se i něco, co je vcelku pěkný, ale nikdo už prostě nebude jako Kelly Family, Toto-Africa, A-ha, Boney M, Ben E King atd…Chtěla bych se zeptat i na váš názor dnešní hudby..

Haha tak to nevím co je lepší… vyjmenovane určitě není kvalitní hudba, obzvláště Kelly Family proboha. At si radši poslouchá svoje, chudák. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
24.10.19 19:14

Muj otec rikaval, ze elektrickou kytaru by meli zakazat jako zbran hromadneho niceni. Ja vyrostla na rocku a metalu a moje deti poslouchaji od Deep Purple, pres AC/DC, Queen, Pink Floyd cokoliv az k Rammstein a do toho si strihnou Wohnout, Visaci Zamek a ZNC. Takze ja jsem s tim co poslouchaji uplne spokojena😁

Příspěvek upraven 24.10.19 v 19:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750

Necham svoje dítě poslouchat, co se líbí jemu a nebudu mu nutit, co se líbí mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589

Pro tebe je tvou vyjmenovaná hudba srdcová záležitost, protože jsi na ní vyrostla, máš s ní spojené vzpomínky a jsi s ní sžitá, ne proto, že by to byla nějak super kvalitní hudba. :nevim:

Přijde mi zbytečné a marné bojovat proti tomu, aby si syn vytvořil svůj vlastní hudební vkus, poslouchal své oblíbené kapely a to, co se mu bude líbit. Ty opravdu kvalitní kousky jsou nadčasové a najdou si ho. A postupem času se obávám, že čím víc mu budeš cpát pecky z dob svého mládí, tím větší odpor k nim v něm vyvoláš.

To je jako kdyby generace z půlky století lamentovala, že dnešní mladí už si ani nepřečtou pěknou kovbojku nebo indiánku, ale jen samé blbé fantasy. Prostě se různé kulturní aspekty vyvíjí a mění, stejně jako jiná móda, a hudrování nad tím, že za mého mládí to bylo skvělé a dnes je to děsné je prostě příznak stáří. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
24.10.19 19:15

Popravdě, chtěla bych mít takové starosti, aby mě bolelo, co lidi poslouchají za hudbu :mrgreen: občas si říkám, že jsem opravdu svatý člověk 8)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat